نحوه درست کردن یک میز ترکیبی در خانه ساخت میز قهوه در خانه


در هر خانه ای معمولا یک گوشه خالی وجود دارد که می توان آن را با یک دکوراسیون دست ساز جذاب و منحصر به فرد پر کرد. مثل میزی که با وسایل دور ریختنی درست کردید.

روش های درست کردن میز قهوه در خانه

فرقی نمی کند میز جلوی مبل شما بلند باشد یا کوتاه، محکم یا سفت یا رویه خاصی روی آن باشد. در هر صورت این جدول باید برای شما نماد داشته باشد و با افتخار آن را به نمایش بگذارید. در این مقاله از مجله دلتا آشکار کردن روش های درست کردن میز قهوه در خانه ما پرداخت می کنیم

روش های درست کردن میز قهوه در خانه

در این مقاله بیایید تا به شما نشان دهیم که لازم نیست هر وسیله ای را دور بیندازید و می توانید از آنها کارآمدتر و اقتصادی تر استفاده کنید.

استفاده از پالت های چوبی یکی از راه های ساخت میز قهوه خانه در منزل است

پالت های چوبی و جعبه های قدیمی جایگزین بسیار خوبی برای میزهای سنتی هستند و بسیار قابل حمل و انعطاف پذیرتر هستند. چیزی که در عکس می بینید جعبه های چوبی ساده ای هستند که فقط وارونه هستند اما اگر دکوراسیون را زیاد تغییر دهید می توانید این جعبه ها را به هم بچسبانید تا جابجایی آنها راحت شود. کار دیگری که می توانید انجام دهید این است که تعدادی جعبه را روی هم قرار دهید یا یکی از آنها را برش دهید تا کوچکتر شود. همچنین می توانید یک تخته چوبی را روی یک جعبه میوه کوچک قرار دهید تا کمی بالا برود و از آن به عنوان میز استفاده کنید. یک لایه رنگ مناسب می تواند شکل این جعبه ها را کاملاً تغییر دهد و زیبایی دو چندانی به آنها ببخشد.

روش های درست کردن میز قهوه در خانه

استفاده از فرش ایرانی

این یک فرش پرنده واقعی نیست، اما شما حق دارید اشتباه کنید. این میز “فرش پرنده” بر اساس تخته سه لا ساخته شده است. اگر صاحب میز ترجیح می دهد روی فرش بنشیند، می توان فرش را به راحتی از روی تخته جدا کرد و روی زمین گذاشت.

استفاده از فرش ایرانی

استفاده از صفحه نمایش شیشه ای

می توانید صفحه شیشه ای جلوی مبل را به یک میز ساده تبدیل کنید. چند چرخ به عنوان پایه اضافه کنید تا میز شما بسیار متحرک باشد.

از درب قدیمی استفاده کنید

تقریباً از هر سطح صافی می توان به عنوان میز جلوی مبل استفاده کرد. در این زمینه، به طور خاص درب ها می توانند بسیار مفید باشند. یک درب را می توان رنگ کرد و به اندازه آن برش داد. هرگز برای زیبایی خانه خود از این گونه پرده ها استفاده نکنید! بازدید کنید

از درب قدیمی استفاده کنید

میز جلو مبل با کنده چوبی یکی از روش های ساخت میز مبل در خانه است

برای ایجاد ظاهری واقعا ارگانیک در اتاق خود، می توانید از کنده های چوبی احیا شده برای میز قهوه استفاده کنید.

یک میز جلوی مبل با چوب

از لاستیک ماشین استفاده کنید

برای ساخت میز با استفاده از لاستیک در مرحله اول لاستیک را کاملا تمیز کنید سپس یک ورقه ام دی اف روی لاستیک قرار دهید و با مته سه نقطه داخل آن را سوراخ کنید تا زیر آن قرار گیرد. . . و همین کار را برای طرف دیگر لاستیک انجام دهید. سپس با استفاده از پیچ ورق های ام دی اف را روی لاستیک محکم کنید. در مرحله بعد وسط تخته ام دی اف را چسب زده و به طنابی که قبلا درست کرده اید بچسبانید و آنقدر ادامه دهید تا تمام سطح لاستیک و ورق رویی با طناب پوشانده شود و سپس برش بزنید.

از لاستیک ماشین استفاده کنید

مطالعات پیشنهادی: عناصر با وسایل ارزان قیمت خانه خود را شیک کنید آنها را بخوان

برنامه را دانلود کنید