نحوه گرم شدن قبل از بدنسازی || گرم کردن قبل از تمرین ||


چگونه قبل از بدنسازی گرم شویم / قبل از ورزش گرم شویم؟

با این گرم کردن سریع و همه کاره ، تمرینات قدرتی خود را به حداکثر برسانید! تنها در 15 دقیقه برای هر تمرینی که انجام می دهید آمادگی بهتری خواهید داشت. هرکسی که به تناسب اندام و قدرت متعهد است می خواهد در طول ورزش بهترین ظاهر خود را داشته باشد. هیچ کس 100٪ مواقع تمرینات فوق العاده ای انجام نمی دهد ، اما هیچ احساسی بهتر از این نیست که از ورزشگاه یا اتاق وزنه بیرون بروید و بدانید که تمرین خوبی انجام می دهید.

خلاصه نحوه گرم کردن بدن قبل از بدنسازی

 • هدف اصلی: آمادگی جسمانی عمومی
 • نوع تمرین: جداگانه {جدا شده}
 • سطح تمرین: مبتدی
 • مدت زمان برنامه: 8 هفته
 • مدت زمان هر جلسه آموزشی: 15 دقیقه
 • تجهیزات مورد نیاز: هالتر ، نوار ، وزن بدن ، فوم غلطک ، زنگ کتری

ما باید در مورد صحبت کنیم چگونه قبل از بدنسازی بدن خود را گرم کنیم؟ بیایید صحبت کنیم. چقدر زمان برای آماده سازی و گرم شدن برای تمرینات بعدی صرف می کنید؟ برای بیشتر مردم ، این گرم کردن شامل حرکات دست و چند حرکت سبک است ، و سپس آنها مستقیماً وارد وزنه می شوند! صرف زمان کوتاه برای آماده شدن برای هر جلسه آموزشی می تواند بر آینده و حداکثر کارایی هر مجموعه تأثیر بسزایی داشته باشد. علاوه بر آرامش ماهیچه ها ، سیستم قلبی عروقی ، تنفسی ، عصبی و حتی اسکلتی چگونه قبل از بدنسازی بدن خود را گرم کنم؟ 15 دقیقه وقت بگذارید تا ذهن خود را آماده کنید. همچنین می تواند خطر آسیب جدی را به حداقل برساند ، زیرا بدن شما از همان ابتدا به انجام فعالیتها عادت کرده است.

قبل از شروع ورزش بدن خود را گرم کنید

چگونه قبل از بدنسازی بدن خود را گرم کنم؟

باید بدانید که کشش عضلات سرد هرگز ایده خوبی نیست. این یک راه آسان برای آسیب رساندن به خود قبل از شروع تمرین است. همیشه باید حرکات را قبل از کشش انجام دهید. حتی یک کار ساده مانند پیاده روی سه دقیقه ای می تواند به شما در گرم شدن کمک کند. حرکات کششی بعد از حرکت دادن بدن می تواند کمک کننده باشد. راه دیگر گرم کردن م effectivelyثر تمرکز بر تثبیت است. موقعیت هایی مانند پلانک و چمباتمه زدن این می تواند در بیدار شدن رشته های ماهیچه ای بسیار مثر باشد. آنها همچنین می توانند به بهبود دامنه حرکتی و توانایی انقباض کمک کنند.

سه روش معمول برای گرم کردن بدن

شما هر بار که قسمت خاصی از بدن را کار می کنید از سه یا چهار تمرین یکسان استفاده نمی کنید ، زیرا بدن می تواند خود را با این حرکات وفق دهد. به همین دلیل استفاده از چند تمرین گرم کردن ایده خوبی نیست. تنوع می تواند چاشنی زندگی و ورزش باشد. به همین دلیل سه روال 15 دقیقه ای در اینجا گنجانده شده است تا بتوانید از زمان آمادگی خود بیشترین بهره را ببرید. جدا از پیاده روی در ابتدای هر تمرین ، تمرینات مختلف و فرصت هایی برای تمرین وجود دارد. آنها نه تنها می توانند به شما در آماده شدن برای تمرین بعدی کمک کنند ، بلکه می توانند به شما کمک کنند ورزشکار بهتری شوید. چند مورد برجسته از منطقه چگونه قبل از بدنسازی بدن خود را گرم کنم؟ :

 • به طور محرمانه این برنامه گرم کردن را در برنامه تمرینی خود مطابق میل خود اعمال کنید. تمرین کنونی جداگانه شما درنهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده می کنید.
 • به طور محرمانه این برنامه گرم کردن را در برنامه آموزشی خود به دلخواه اعمال کنید. تمرین کنونی شما در نهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده می کنید.
 • به طور محرمانه این برنامه گرم کردن را در برنامه تمرینی خود مطابق میل خود اعمال کنید. تمرین کنونی جداگانه شما درنهایت تعیین می کند که چند بار در هفته از هر نوع گرم کردن استفاده می کنید.
 • اگر با این تمرینات نمی توانید تکرارها یا زمانهای توصیه شده را انجام دهید ، تمام تلاش خود را بکنید و به دنبال بهبود باشید.
 • خوب است به جای پیاده روی از گزینه های دیگری که به آنها دسترسی دارید مانند دستگاه هوازی استفاده کنید. این تمرینات طوری طراحی شده اند که افراد بتوانند آنها را انجام دهند. اگر فکر می کنید مفید است ، به سراغ گزینه ها یا گزینه های چالش برانگیز بروید.

چگونه قبل از بدنسازی برای عضلات پایین بدن خود را گرم کنیم؟

این یک برنامه است که می تواند برای برخی از لیفتراک های متوسط ​​و پیشرفته که می خواهند بر مناطق خاصی از بدن تمرکز کنند استفاده شود. این برنامه را با هر برنامه روزانه پا ترکیب کنید و به نتایج دلخواه خود برسید. این امر به ویژه در مورد عضلات پایین تنه صادق است. به عنوان مثال ، عمل چرخاندن استوانه فوم در کنار ساقه است. اگر فوم غلطک ندارید ، از چیزی مانند توپ تنیس یا توپ طبی برای پیچاندن آن استفاده کنید. همچنین شامل حرکت و گرفتن تک پا است. تمرکز کنید تا بتوانید تنش و انقباض ناحیه مورد نظر را احساس کنید. در نهایت ، حرکاتی برای قسمت مرکزی {شکم} و شانه ها وجود دارد. این به این دلیل است که آنها می توانند نقش ثانویه ایفا کنند. به اسکات فکر کنید. ماهیچه های اصلی شما باید بتوانند در حالت اسکوات بمانند و بدن شما را تثبیت کنند. شانه ها همان چیزی هستند که هالتر روی آن قرار دارد ، بنابراین باید آماده شوند.

کاربرد هفت تکرار / زمان یک کم استراحت کن
پیاده روی سریع یکی 30 دقیقه 30-45 ثانیه
وزن پا ایستاده یکی 15 30-45 ثانیه
رول فوم را به طرف بدن بچرخانید یکی 30 ثانیه در هر طرف 30-45 ثانیه
ددلیفت تک پا وزن بدن یکی 15 ، هر دو طرف 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن یکی 15 30-45 ثانیه
اسکات بی وزن (نگه دارید) یکی 30 ثانیه 30-45 ثانیه
سوپرمن یکی 30 ثانیه 30-45 ثانیه
پلانک یکی 30 ثانیه 30-45 ثانیه
طناب کش یکی 15 30-45 ثانیه

باید خواند: کاهش سریع وزن با 4 روش در روز

چگونه قبل از تمرینات قدرتی برای عضلات بالای بدن خود را گرم کنیم؟

این روال تمرینی گرم کردن می تواند توسط افراد فراتر از مرحله مبتدی استفاده شود. این که آیا شما یک تمرین جداگانه را دنبال می کنید یا تمام قسمت بالای بدن خود را در یک جلسه تمرین می کنید ، این است چگونه قبل از بدنسازی بدن خود را گرم کنم؟ این می تواند برای هر تمرین بدنسازی استفاده شود. هیچ براکتی ساکن وجود ندارد ، اما این کشش های غیرطبیعی برای هدف قرار دادن عضلات پشت ، بالای کمر و حتی عضلات دوسر مفید خواهد بود. نشستن و دراز کشیدن به عضلات شکم فشار می آورد و اسکوات به افزایش دمای بدن کمک می کند و پاها را برای ایجاد ثبات در بدن در طی برخی از تمرینات بالاتنه آماده می کند.

باید خواند: تمرینات تقویت عضلات بالای بدن

گرم کردن قبل از تمرین به اندازه ثبت یک رکورد شخصی جدید یا پمپاژ عضله هیجان انگیز نیست ، اما وقت گذاشتن برای آماده شدن برای این 15 دقیقه می تواند تجربه را حتی بهتر کند. این تمرینات همچنین نیازی به صرفه جویی در باشگاه ندارند. صبح ها یا زمانی که احساس می کنید نیاز به انجام برخی فعالیت ها دارید از آنها استفاده کنید. اگر به مدت طولانی بنشینید ، گرم کردن کل بدن می تواند بسیار مفید باشد. این برنامه ها را اجرا کنید و آنها را به برنامه خود تبدیل کنید و مزایای آن را احساس کنید.

برای مشاهده سایر مقالات مرتبط با این مقاله به صفحه بروید ورزش و تغذیه و برای مشاهده سایر مقالات در صفحه وبلاگ کیمیاگری دیدن.

دیدگاهتان را بنویسید