نرم افزار مدیریت داروخانه Arson، همگام با Darvar Yojana


خلاصه: سهولت و راحتی مدیریت داروخانه، صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی و همچنین تسهیل امور مدیریت داروخانه با استفاده از نرم افزار مدیریت داروخانه آرسون که با داروار یوجانا همگام شده است، گواهی بر همزمانی آن خواهد بود. دروار یوجانا، […]

مرور: با استفاده از نرم افزار مدیریت داروخانه Arson که با پروژه داروار همگام است، داروخانه ها شاهد مدیریت داروخانه، صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی و همچنین سهولت و راحتی مدیریت داروخانه خواهند بود.

به گزارش شرکت مهندسی تبیان، داروسازی دوشنبه، داروخانه ها با استفاده از نرم افزار مدیریت داروخانه آرسون که همگام با دروار یوجانا است، شاهد سهولت و راحتی مدیریت داروخانه، صرفه جویی در زمان و نیروی انسانی خواهند بود. در اقدامی جدید، سازندگان Arson Software و همچنین Arson Lite، همان نرم‌افزاری که داروسازان برای مدیریت امور داروخانه‌ها و ادغام با چندین سیستم طراحی کرده‌اند، سیستم‌های خود را با طرح Darvar همگام‌سازی کرده‌اند. با به‌روزرسانی جدید، نرم‌افزار مدیریت داروخانه Arson تنها نرم‌افزاری است که داروخانه‌ها می‌توانند قیمت داروی خود را بر اساس قیمت‌گذاری سیستم Titek تنظیم کنند. در این زمینه داروخانه ها فقط باید قیمت های رایگان را در فرم ویژه تیتک بررسی و تایید کنند تا تمامی قیمت ها در بانک اطلاعاتی آنها به روز شود. لازم به ذکر است در دارود یوجانا مرجع قیمت دارو سامانه تای تک وزارت بهداشت است و تمامی داروخانه ها باید بر اساس آن قیمت دارو را به روز کنند. با آپدیت‌هایی که در روزهای اخیر در نرم‌افزار مدیریت داروخانه آرسون انجام شده است، در واقع آنچه می‌بینیم این است که نرم‌افزار Arson در حال حاضر با طرح دارو سازگار است و داروخانه‌ها می‌توانند تمام کارهایی را که داروار می‌توانند انجام دهند، انجام دهند. طرح، به طور مستقیم اجرا می شوند. داخل نرم افزار. بنابراین، سهولت و راحتی کار و همچنین در زمان و نیروی انسانی صرفه جویی می شود و کمک قابل توجهی به تسهیل مدیریت داروخانه می کند.

بیمه سلامت

بیمه سلامت Darwar Yojana را در وب سرویس خود پیاده سازی کرده و تغییرات وب سرویس سازمان در نرم افزار مدیریت داروخانه Arson پیاده سازی شده است. این ویژگی به این معنی است که داروخانه های تحت پوشش نرم افزار Arson نیازی به ثبت نام مجدد در سیستم تایید مربوطه ندارند.

خط مشی گروه مهندسی تبیان

لازم به ذکر است با توجه به سیاست گروه مهندسی تبیان، رضایت مشتریان به عنوان یکی از اساسی ترین اهداف و برنامه های راهبردی این شرکت به شمار می رود و در این راستا سعی در تطبیق با تغییرات و اتفاقات حوزه داروسازی دارد. فراهم می کند مناسب ترین خدمات برای در دسترس قرار دادن آن در اختیار داروسازان. واقعیت این است که داروخانه ها به عنوان آخرین حلقه زنجیره دارویی کشور، نقش مهمی در تامین سلامت جامعه ایفا می کنند و از این رو تسهیل در مدیریت داروخانه ها می تواند نقش تعیین کننده ای در کاهش بار مالی مدیریت داروخانه ها داشته باشد. ساده سازی فرآیندهای مختلف بر اساس این گروه مهندسی تبیان تلاش خود را در این زمینه معطوف کرده است و امید است این تلاش ها در نهایت منجر به ارتقای سلامت جامعه و در این راستا تمامی دست اندرکاران این عرصه شود. به گرمی.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟