نشانه های فروپاشی عاطفی شروع یک رابطه عاطفی


یک رابطه عاشقانه چه زمانی به پایان می رسد؟ علائم کاندیدای سرماخوردگی چیست؟ اینها سوالاتی هستند که معمولاً نمی خواهید با آنها روبرو شوید.

نشانه های یک رابطه عاطفی سرد

گاهی اوقات ممکن است احساس خستگی کنید. عشق و اشتیاق بین شما و همسرتان کمرنگ می شود و شما را به فکر این سوال می اندازد. در چنین شرایطی باید فهمید که آیا این بدبینی ها و احساسات ناخوشایند دائمی هستند یا فقط یک مرحله گذرا هستند. در این مقاله از مجله دلتا آشکار کردن نشانه های یک رابطه عاطفی سرد ما پرداخت می کنیم

نشانه های یک رابطه عاطفی سرد

در واقع، نشانه هایی وجود دارد که یک رابطه عاشقانه در حال سرد شدن است. نمادهای غیرقابل جابجایی و روان که می تواند خنکی رابطه و پایان آن را تایید کند. اگر در رابطه خود با یکی از موارد زیر مواجه شدید، بدانید که این اصلا نشانه خوبی نیست.

شما برای همسرتان اولویت ندارید

یکی از مهم‌ترین نشانه‌های سردی رابطه این است که شریک زندگی‌تان مانند گذشته برای شما ارزش قائل نیست. در واقع، وقتی شریک زندگی شما از گذراندن وقت با شما اجتناب می کند و همیشه از رویارویی با شما اجتناب می کند، می تواند نشانه سردی مرد یا زن باشد. اگر به این شخص اعتراض داشته باشید، احتمالاً می شنوید که من سر کار، خانواده و … خیلی شلوغ هستم. اما باید به او بگویید که این چیزی نیست که از رابطه می‌خواهید.

نشانه های یک رابطه عاطفی سرد

دوری از یکدیگر نشانه سردی رابطه عاطفی است

ممکن است همسرتان در کنار شما نشسته باشد، اما شما کیلومترها دورتر هستید. اینجا جایی است که رابطه به پایان می رسد. یکی از بارزترین نشانه های یک رابطه سرد فاصله است. منظورم فاصله فیزیکی نیست بلکه نوع احساسی است.

در این حالت تماس های تلفنی کوتاه تر و کوتاه تر می شوند. صحبت هایی که می کنید معنی ندارد و فقط با صحبت های کوچک و دنیوی مواجه می شود. شما مجوز لازم برای ارسال را ندارید.

همسرتان به اتفاقاتی که برای شما می افتد علاقه ای ندارد

یک رابطه سالم یعنی کمک به یکدیگر برای انجام فعالیت های روزانه خود به بهترین شکل ممکن. عدم علاقه به کاری که در طول روز انجام می دهید، نشانه بزرگی از سردی رابطه است. به خصوص اگر متعلق به یک زن غفلت شده باشد. اگر همسرتان به طور ناگهانی نسبت به اتفاقاتی که در کار شما می افتد یا کارهایی که از انجام آنها لذت می برید بی تفاوت شود، این یک هشدار و زنگ خطر است. برای ایجاد رابطه عاطفی بهتر، به مقاله شوهرتان شما را دوست دارد بروید.

احساس ترس دائمی وجود دارد

ترس از رویارویی با همسرتان می تواند یکی دیگر از نشانه های خونسردی در روابط دخترانه باشد. وقتی از گذراندن وقت با یکدیگر می ترسید، آرام آرام به سمت پایان رابطه عاشقانه خود می روید. آیا مدام فکر می کنید که آیا همسرم از من طلاق می گیرد یا نه؟ علت سرماخوردگی او چیست؟ وقتی این اتفاق می افتد، بهتر است احساسات خود را با همسرتان در میان بگذارید.

نشانه های یک رابطه عاطفی سرد

نداشتن رابطه جنسی گرم

نداشتن رابطه جنسی یکی از رایج ترین علائم سرد شدن مردان نسبت به زنان است. زیرا رابطه جنسی جزء مهم و جدایی ناپذیر زندگی مشترک است که فقدان آن غیر معمول نیست. به خصوص اگر در یک رابطه مبتدی هستید. در واقع، حتی ممکن است عدم رضایت جنسی را به عنوان یکی از دلایل سرد شدن روابط مطرح کنیم. یعنی وقتی با همسرتان رابطه طولانی مدت ندارید بدانید که اوضاع آشفته است.

هیچ برنامه ای برای آینده مشترک وجود ندارد

گاهی اوقات نشانه سردتر شدن یک زن از یک مرد این است که از برنامه ریزی برای آینده دست می کشد. وقتی شریک زندگی تان در مورد اهداف بزرگ یا کوچک زندگی با شما صحبت نمی کند یا جایی در برنامه هایتان ندارید، این یک عدم تعهد قطعی است و احتمال بدتر شدن آن وجود دارد.

بسیاری از درگیری ها نشانه سرد شدن یک رابطه عاطفی است

گاهی یکی از قوی ترین نشانه های بیزاری مرد از زن، بحث مداوم است. زن و شوهرهایی که با هم مهربان هستند و همدیگر را درک می کنند به راحتی می توانند مشکلات جزئی را حل کنند. اما وقتی برعکس اتفاق می افتد، می توانید سردی رابطه را درک کنید. یک موقعیت استرس زا کوچک می تواند یک زوج را به گفتن و انجام کارهایی سوق دهد که می تواند رابطه را خراب کند.

جنجال زیاد

مطالعات پیشنهادی: عناصر چرا بعضی ها همیشه شاد هستند؟ آنها را بخوان

برنامه را دانلود کنید