نشانه های مردی که شما را دوست ندارد مردی که شما را دوست ندارد


مردی که شما را دوست دارد برای خوشبختی شما هر کاری انجام می دهد. اما زمانی که او به شما علاقه ای نداشته باشد، دیگر از شما حمایت نمی کند و شما را خوشحال می کند.

نشانه های مردی که شما را دوست ندارد

در این مقاله از مجله دلتا برای بررسی Nشانه های مردی که شما را دوست ندارد ما می پردازیم بسیاری از این چیزها پنهان است و باید از رفتار او تشخیص دهید که دیگر به شما علاقه ای ندارد.

نشانه های مردی که شما را دوست ندارد

آیا احساس می کنید که رابطه شما رو به وخامت است و باید به دنبال نشانه هایی باشید که نشان می دهد او شما را دوست ندارد؟ مردان هرگز به شما نمی گویند که شما را دوست ندارند، به خصوص اگر هنوز احساسات کمی نسبت به شما داشته باشند. علائم هشدار دهنده ای وجود دارد که می تواند به شما هشدار دهد که او شما را ترک می کند یا دیگر علاقه ای به شما ندارد.

او شما را نادیده می گیرد

وقتی از نادیده گرفته شدن به عنوان یکی از نشانه های مردی که ما را دوست ندارد صحبت می کنیم، به این معنی است که شما دیگر وجود ندارید و او زندگی کاملا متفاوتی را آغاز می کند. وقتی در اطراف او هستید، او بی دست و پا می شود و وانمود می کند که تنهاست. برای ایجاد روابط عاطفی خوب، چگونه بفهمیم مردی ما را دوست دارد؟ بازدید کنید

نشانه های مردی که شما را دوست ندارد

کاهش ارتباطات نشانه آن است که مردی شما را دوست ندارد

یکی از بزرگترین نشانه های مردی که ما را دوست ندارد، عدم ارتباط است. این نکته بسیار جدی تر و در سطحی عمیق تر از آن است که شما نادیده بگیرید. ارتباطات را کاهش می دهد. تماس فیزیکی، کلامی یا فقط چشمی. او همه چنین ارتباطاتی را نابود خواهد کرد.

او درگیر زندگی شما نیست

شاید قبلاً با هم کار می کردید، اما دیگر نه. او ناگهان از انجام هر کاری که شما دوست دارید دست می کشد. او از سرگرمی های شما متنفر است و فکر می کند که آنها بی ارزش هستند. اگر او به علایق شما احترام نمی گذارد، به این معنی است که فکر می کند شما در زندگی او بی ربط هستید.

نشانه های مردی که شما را دوست ندارد

او رفتار ظالمانه ای دارد

بی ادبی می تواند یکی از نشانه های مردی باشد که ما را دوست ندارد. او در مکان های خصوصی و عمومی خشونت می کند. او از کلمات و رفتار بی ادبانه خود استفاده می کند تا به شما بگوید که می خواهد از رابطه با شما خارج شود.

نشانه های نفرت از مردی که شما را دوست ندارد

آیا احساس می کنید که او همیشه راهی برای پایین آوردن شما پیدا می کند؟ آیا او حتی زمانی که با دوستان یا خانواده هستید سعی می کند شما را پایین بیاورد؟ اکثر مردم این رفتار را نادیده می گیرند زیرا در انکار هستند. اما اگر پسری شروع به توهین به شما کند، نه تنها بدترین نشانه های مردی را دارد که شما را دوست ندارد، بلکه باید هر چه زودتر او را ترک کنید. برای ایجاد یک رابطه عاطفی خوب، نشانه های خیانت زن متاهل چیست؟ بازدید کنید

او مشکوک رفتار می کند

تلفنش زنگ می خورد و جلوی شما جواب نمی دهد؟ یکی به او زنگ می زند و او برای پاسخ به اتاق دیگری می رود؟ به من اعتماد کن، این نشانه بزرگی است که او دیگر تو را دوست ندارد. وقتی یک رابطه شروع می شود، هر دو طرف باید چیزهای خاصی را با یکدیگر به اشتراک بگذارند. مردی که شما را دوست دارد دلیلی برای پنهان شدن نمی بیند.

او به شما دروغ می گوید

نیازی به نوشتن چیزی در مورد دروغ نیست. اگر او چیزهایی را از شما پنهان کند، به شما و رابطه شما احترام نمی گذارد. او دیگر نمی خواهد با شما وقت بگذراند. پس هر وقت با او تماس می گیرید بهانه می آورد و دروغ می گوید که با شما نیست.

او به شما دروغ می گوید

مطالعات پیشنهادی: مواد تاثیر شگفت انگیز موسیقی بر سلامت روان خواندن به

برنامه را دانلود کنید