نشست مدیران کل تبلیغات اسلامی مناطق واحد
«جلسه سه روزه مدیران کل تبلیغات اسلامی مناطق متحد» با حضور یک پزشک در استان کردستان برگزار شد. عبدالسلام کریمی مشاور ریاست جمهوری در امور اقوام، مذهبی و اقلیت ها.

به گزارش ایسنا، معاون مدیرکل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی، حجت الاسلام علی عسگر کمالی از «اجلاس سه روزه مدیران کل تبلیغات اسلامی مناطق یکپارچه» خبر داد.

وی گفت: این نشست سه روزه زیر نظر اداره کل تبلیغات اسلامی استان کردستان و زیر نظر ادیان برگزار شد.

به گفته قائم مقام اداره کل ادیان و مذاهب سازمان تبلیغات اسلامی، مقام معظم رهبری و مدارس فرهنگی- مذهبی، مساجد و مدارس علوم دینی در شهرهای سندج، سکز و مریوان با بازدید از برخی مناطق، «ساماندهی کلاس های آشنایی مدیران کل با جریان های دینی و انقلابی در استان کردستان و امت اسلامی بررسی مشکلات پیش روی تمدن «نشست سه روزه پایان یافت.

بررسی نقاط قوت و ضعف برنامه های عملیاتی در عملیات رمضان گذشته در ایالت های متحد و برنامه ریزی برای اجرای هماهنگ برنامه ها در عملیات محرم امسال از دیگر برنامه های کاملی در این نشست بود.

وی در پایان سخنان خود از معاون فرهنگی و تبلیغاتی سازمان تبلیغات اسلامی حجت الاسلام عزت زمانی و دکتر د. عبدالسلام کریمی «مشاور رئیس جمهور در امور ملی، مذهبی و اقلیت ها» مهمان ویژه این مراسم بود.

انتهای پیام/

زخم ها

مطالب پیشنهادی


استخدام کارشناس سئو برای جذب و کار بر روی خدمات مشاوره آنلاین سئو، کارشناس