نکاتی برای انتخاب لباس مناسب مردان با شکم – نور کریم


لباس مناسب برای مردان شکم دار انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار نکاتی برای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار

نکاتی برای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار

راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مردان با شکم:

همه سعی می کنند خود را به خوبی بپوشانند، برای زیبا و جذاب به نظر رسیدن باید لباسی متناسب با اندام خود بپوشید. اگر چاق هستید، نیازی به پوشیدن لباس های گشاد ندارید. در ادامه این مقاله bytot با نکاتی برای شما لباس مناسب برای مردان با شکم با پیروی از این مواردی که به آن ها رسیده ایم، می توانید بهتر از همیشه لباس پوشیده به نظر برسید.

مردانی که شکم بزرگی دارند همیشه نگرانی هایی دارند که عبارتند از:

۱- از فشار شلوار به شکم جلوگیری می کند.

۲- لباس راحت پیدا کنید.

۳- معده را داخل نگه دارید.

۴- در حالت نشسته از انبساط شکم و شکم خود ناراحت می شوند.

۵- دکمه های پیراهن آنها در هنگام غذا خوردن و نشستن باز می شود.

۶ نکته برای انتخاب لباس مناسب برای مردان با شکم:

در این مقاله نکاتی را برای پوشیدن لباس های مناسب برای مردان با شکم بزرگ به شما ارائه می کنیم.

نکته ۱: با پوشیدن ژاکت راحت باشید.

اولین لباس مناسب برای شکم بزرگ که باید به آن توجه کنید ژاکت است. این کمک می کند تا تصویر بدن شما را از بین ببرید تا مردم روی شکم شما تمرکز نکنند. کت بلیزر، کت اسپرت یا پالتو بپوشید – هر کتی که بر شانه‌ها برجسته می‌شود و توهم فریم باریک‌تری را ایجاد می‌کند.

یک کت دو دکمه ترجیحا به رنگ تیره به پنهان کردن تنه چاق و ارائه ظاهری جذاب کمک می کند. یک ژاکت دوخت یک انتخاب شیک است و صرف نظر از فرم بدن شما عالی به نظر می رسد.

خطوطی که در اثر دوخت کت ایجاد می شود، شما را لاغرتر و بلندتر نشان می دهد. افزودن یک لایه اضافی به شکل ژاکت در پارچه ای سبک، راه موثری برای باریک و کشیده شدن قاب شماست.

برای رسیدن به این جلوه، یک ژاکت/بلیزر رنگ تیره را روی یک پیراهن/تی شرت رنگ روشن بپوشید. رنگ روشن تر لایه داخلی، خط عمودی برجسته تری ایجاد می کند و به گسترش بصری قسمت بالایی بدن شما کمک می کند.

می توانید از لباس های چند لایه اما نازک برای پنهان کردن شکم خود استفاده کنید.

راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار نکاتی برای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار آگاهی از لباس مناسب مردان شکم دار

مردان با شکم به راحتی می توانند کت بپوشند

نکته شماره ۲: فیت پادشاه است

تناسب اندام همیشه مهمترین بخش کمد لباس شماست، اما وقتی متوجه می شوید که چگونه مردی با شکم بزرگ را بپوشید، برنده هستید.

بسیاری از مردان جثه بزرگ سعی می کنند لباس هایی بپوشند که آنها را لاغرتر نشان دهد و شکم و قسمت های بزرگ بدنشان را کوچکتر و صاف تر نشان دهد.

آخرین روندها را نادیده بگیرید و لباس هایی با کیفیت، کلاسیک و کاربردی پیدا کنید که به شما احساس اعتماد به نفس می دهد.

وقتی چیزی برای پنهان کردن دارید، توجه را به آن جلب نکنید.

لباس‌های گشاد شما را بزرگ‌تر نشان می‌دهند و لباس‌های تنگ قسمت‌های بزرگ‌تری از بدنتان را نشان می‌دهند. تناسب مناسب را به دست آورید – باریک، نه خیلی تنگ و نه خیلی گشاد.

یک اشتباه رایج این است که شکم در حال گسترش خود را با لباس های گشاد بپوشانید. متأسفانه، این ترفند نتیجه معکوس دارد – شما را حتی بزرگتر نشان می دهد.

همین حالا لباسی بخرید که مناسب اندام شما باشد.

پیروی از سبک هرمی برای لباس پوشیدن یک مرد دارای اضافه وزن ضروری است

ممکن است بخواهید ظرف دو ماه پس از دستیابی به اهداف تناسب اندام فعلی، لباس مناسب بخرید. این تاکتیک خودسازی که شما را مجبور می کند به برنامه های خود پایبند باشید، توجه را به این واقعیت جلب می کند که اکنون اضافه وزن دارید.

به راحتی می توان لباس هایی را پیدا کرد که متناسب با بزرگترین قسمت بدن شما باشد و سپس توسط یک خیاط آنها را تغییر دهید. اگر شلوارتان در قسمت ران تنگ است، یک سایز بالا بروید و کمر را سفت کنید.

پیراهن‌های غیررسمی با لبه‌های هلالی بپوشید و آن‌ها را داخل شلوار خود بپوشانید، و پیراهن‌هایی را انتخاب کنید که به اندازه‌ای بلند باشند که بدنتان هنگام کشش یا خم شدن ظاهر نشود.

فقط پیراهن های آستین بلند بپوشید. این پیراهن ها ظاهر جذاب تری برای اندام شما ایجاد می کنند. پیراهن های بدون آستین یا آستین کوتاه توجه بیشتری را به شکم شما جلب می کنند.

نکته شماره ۳: پارچه سبک دوست شماست

لباس های ساخته شده از پارچه های سنگین یا ضخیم قد سنگین شما را برجسته می کند و شما را چاق نشان می دهد. از خاصیت به دام انداختن گرما پارچه های سنگین خودداری کنید و لباس های ساخته شده از مواد سبک تر بپوشید.

از پوشیدن ساتن، ابریشم یا لیکرا خودداری کنید، زیرا این مواد به بدن شما می‌چسبند و قسمت‌هایی را که می‌خواهید پنهان کنید، آشکار می‌کنند.

شما باید تفاوت بین پارچه های موجود را بیاموزید. شما باید وزن پشم گوسفند گرمسیری و نوع پشم گوسفند گرمسیری مورد نیاز خود را بدانید.

تفاوت بین پنبه سبک و پنبه سنگین را درک کنید.

از کت های گشاد خودداری کنید. در عوض، به سراغ ژاکت های یقه V ترمه بروید، زیرا آنها شما را زیاد حجیم نمی کنند.

شناخت لباس مناسب برای مردان با شکم بزرگ, لباس پوشیدن مردان با شکم بزرگ, راهنمای انتخاب لباس برای مردان با شکم بزرگ

از یک پارچه نازک استفاده کنید

نکته شماره ۴: برای لباس های خود از پارچه کش استفاده کنید

فناوری پارچه کششی در چند سال گذشته پیشرفت های چشمگیری داشته است.

این به معنای پوشیدن لباس های تنگ و تنگ نیست، بلکه به معنای پوشیدن لباس های خوش اندام و کمی جذاب است.

این ترفند زمانی که مشغول فعالیت های روزانه خود هستید به شما آرامش بیشتری می دهد. هنگامی که در اطراف دفتر راه می روید، یا برای برداشتن چیزی خم می شوید، پارچه کشسان به جای عقب کشیدن، حرکت می کند و با شما کشیده می شود.

به دنبال شلوارهایی باشید که کمی کشش دارند. به یاد داشته باشید که می توانید به تناسب کلاسیک معمولی خود پایبند باشید – نیازی به افراط در این کار نیست، زیرا مردی که شکم دارد معمولاً پا دارد. کشش شلوار، به خصوص دور کمر، به شما اجازه می دهد در هنگام راه رفتن کمی آزادی حرکت کنید.

انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار، نکاتی برای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار، راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار

از یک پارچه کشسان برای لباس استفاده کنید

نکته شماره ۵: رنگ های تیره ساده

شاید شنیده باشید که خانم ها می گویند مشکی نازک است. حقیقتی در آن بیانیه وجود دارد.

رنگ های روشن توجه را به خود جلب می کنند در حالی که رنگ های تیره آن را دور می کنند. اگر قسمت میانی شما از نیمه پایین‌تر برجسته‌تر است، لباس‌های تیره در بالا و روشن در پایین می‌توانند ظاهری جذاب‌تر ایجاد کنند.

رنگ های تیره و یکدست قسمت هایی از بدن شما را می پوشانند که بزرگتر هستند و شما را لاغرتر از آنچه هستید نشان می دهند. برای پنهان کردن ظاهر خود لازم نیست همیشه مشکی بپوشید.

رنگ هایی در خانواده مشکی ها وجود دارند که می توانند برای شما مفید باشند – رنگ هایی مانند سرمه ای، قهوه ای و خاکستری تیره، زرشکی تیره و غیره.

با این حال، پوشیدن یک پیراهن و شلوار تیره در کنار هم می تواند شما را خسته کننده کند. یک رنگ متضاد اضافه کنید تا چهره خود را بهتر کنید.

مثلا یک پیراهن سرمه ای با شلوار آبی روشن بپوشید. شما همچنین می توانید رنگ را با توجه به رنگ پوست خود انتخاب کنید. مردانی با رنگ پوست تیره یا متوسط ​​می توانند با رنگ های تند مانند آبی سرمه ای، قهوه ای تیره، سبز زیتونی یا قرمز تیره بازی کنند. اگر پوست روشنی دارید، حداقل به سراغ رنگ های خنثی و خاموش برای پیراهن و تی شرت خود بروید.

لباس های مناسب برای مردان شکم دار, نکاتی برای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار, نکاتی برای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار

برای مردان با شکم از رنگ های تیره استفاده کنید

نکته شماره ۶: لوازم جانبی هوشمند برای تعادل بدن شما

در اینجا چند نکته اضافی در مورد لوازم جانبی برای جفت شدن با اقلام لباس ذکر شده در بالا آورده شده است:

سگک کمربند یک جایگزین عملی برای کمربند است. به جای شکستن کمربند افقی که توجه را به قسمت میانی شما جلب می کند، یک خط عمودی بدون وقفه برای بیننده ایجاد می کند. آنها شلوار شما را مجبور می کنند که روی باسن شما بنشیند و مانع از آویزان شدن شکم شما روی باسن شما می شود.

شلواری بپوشید که راحت باشد. سوراخ های بند کمر شلوار شما فضای مورد نیاز شکم شما را بعد از یک وعده غذایی سنگین می دهد.

کراوات شما باید پهن تر از حد متوسط ​​باشد. وقتی آن را می بندید، نوک آن باید با خط بالایی کمربند شما مطابقت داشته باشد، نه خیلی بالا و نه خیلی پایین.

اگر تصمیم به استفاده از ساعت دارید، ساعتی با بند پهن انتخاب کنید.

یک کلاه شیک و متناسب با شخصیت شما باعث می شود اعتماد به نفس بیشتری داشته باشید.

یاد بگیرید که تصویر خود را کنترل کنید و ارسال سیگنال های منفی مبنی بر اینکه چاق و شلخته هستید را به حداقل برسانید. در عوض، به شکل خود اطمینان داشته باشید و نشان دهید که سبک و توجه به جزئیات دارید.

انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار راهنمای انتخاب لباس مناسب برای مردان شکم دار آشنایی با لباس های مناسب برای مردان شکم دار

لوازم جانبی مناسب برای مردان شکم دار

تلفیقی: بخش مد بیتوت