نکاتی برای ظاهری شیک مد با ظاهری شیک برای شیک بودن


برای حفظ استایلی شیک و همیشه جذاب، با همین تغییرات ساده می توانید ظاهری خیره کننده ایجاد کنید.

نکاتی برای داشتن ظاهری شیک

همچنین رازهایی برای شیک بودن و زیبا بودن وجود دارد که باید بدانید. در برخی موارد، رازهای بسیار کوچک ممکن است روی استایل خوب و ظاهر خوب شما تأثیری نگذارند. از مجله دلتا تا موضوع این مقاله نکاتی برای داشتن ظاهری شیک ما پرداخت می کنیم

نکاتی برای داشتن ظاهری شیک

از عطر تازه استفاده کنید

هیچ لباسی بدون عطر خوب کامل نمی شود. عطری را که از آن لذت می برید پیدا کنید و آن را روی پوست خود بمالید. (هرگز روی لباس یا موهای خود عطر نزنید) عطر را روی بازوها یا پشت گردن خود اسپری کنید تا ماندگاری بیشتری داشته باشد. همچنین می توانید عطر را در پشت زانو یا بین ران ها بمالید تا ماندگاری عطر بیشتر شود. قبل از اسپری کردن عطر روی پوست، آن را با مرطوب کننده یا روغن بادام چرب کنید.

جواهرات سنگین بپوشید

اگرچه جواهرات ارزان هستند، اما اگر عاقلانه خریداری شوند، می توانند استایل شما را افزایش دهند. می توانید جواهرات کریستالی را با سنگ های پلاستیکی خریداری کنید، به جای جواهرات براق و گران قیمت از جواهرات تیره استفاده کنید. همچنین جواهرات فلزی را انتخاب کنید که سخت و سنگین باشند تا سبک و گشاد. برای داشتن ظاهری کلاسیک، ساعت را با بند فلزی یا چرمی ست کنید.

از یک کت کلاسیک استفاده کنید

فرقی نمی کند که زیر آن چه می پوشید، کت های زیبا برای ظاهری شیک کافی هستند. به دنبال یک کت با کیفیت باشید که بتوانید برای مدت طولانی از آن استفاده کنید. کت کمربند، کت چرم مشکی، کت جین، آبی تیره، کرم، اینها مدل هایی هستند که هرگز از مد نمی افتند. وقتی چنین کت هایی دارید، دیگر هرگز نگران این نخواهید بود که چه بپوشید.

یک ظاهر شیک

به جزئیات توجه کنید

اگر نخ اضافی یا پارگی در لباس شما وجود دارد، آن را کوتاه یا ترمیم کنید. آیا می خواهید از شر پرزهای روی ژاکت یا ژاکت خود خلاص شوید؟ برای برداشتن آنها از تیغ استفاده کنید (مانند اصلاح صورت).

بسپار به خیاط

یک خیاط خوب می تواند با کمی تغییرات یک لباس معمولی را به لباسی خارق العاده تبدیل کند. حتی اگر خودتان دوخت را بلد باشید، می‌توانید طول و عرض لباس‌ها را کمی تغییر دهید تا آن‌ها به تن شما بهتر شوند تا روی بدنتان بهتر دیده شوند.

از رنگ های خاکی دوری کنید

بیشتر این رنگ ها آبی و قدیمی به نظر می رسند. برای ظاهری مجلل بهتر است از رنگ هایی مشابه سنگ های قیمتی یا رنگ های خمیری استفاده کنید.

استفاده از آرایش ساده و ناخن های طبیعی

وقتی صحبت از آرایش می شود، فکر نکنید که سرخ کردن گونه ها، استفاده از ریمل زیاد و حجیم کردن لب ها راه حلی است. اگر می خواهید ظاهری شیک و شیک داشته باشید، آرایش باید ساده، موها روشن باشد و ناخن ها را فراموش نکنید، بهتر است ناخن ها را تا حد امکان طبیعی نگه دارید و فقط از یک لاک رنگی زیبا استفاده کنید. آی تی

روش

مطالعات پیشنهادی: برای دانستن بیشتر در مورد مد و زیبایی، مقاله لاغرتر از همیشه را با چند ترفند آسان بخوانید.

برنامه را دانلود کنید