نکاتی در مورد کار وقتی وقت نیست – تناسب اندام کندی


اگر تا به حال در کلاس ZUMBA® در ساوت جرسی شرکت کرده اید ، می فهمید که چقدر ورزش باید شروع شود. شما می توانید در حالی که عرق می کنید و عضله می سازید به گونه ای تمرین کنید که از تمرینات کمی لذت ببرید ، اما اگر همیشه برای کلاس ZUMBA® وقت ندارید چه باید بکنید؟

همه گاه و بیگاه مشغول راه رفتن می شوند و احساس می کنند که جهان هر روز شلوغ تر می ماند ، اما این بدان معنا نیست که ورزش کردن برای شما طولانی مدت مفید خواهد بود. در واقع ، به تعویق انداختن تمرینات خود به زمانهای بعدی می تواند بهره وری را کاهش داده ، خلق و خو را کاهش داده و حتی به مشکلات بعدی سلامتی کمک کند.

با این حال ، شما مجبور نیستید زمان زیادی برای ورزش داشته باشید. در اینجا برخی از بهترین روش ها برای تمرین زمانی که احساس می کنید وقت ندارید آورده شده است.

ورزش را در زندگی خود ادغام کنید

تمرینات خوب به دلیل تلاش زیادی که انجام می دهید م areثر است ، نه به خاطر وسایلی که برای این کار استفاده می کنید.

کمی سریعتر پیاده روی یا حتی دویدن تا مقصد می تواند راهی عالی برای سوزاندن کالری بیشتر و نزدیک شدن به اهداف سلامتی باشد. اگر دویدن چیزی نیست که از آن لذت می برید ، می توانید به جای گزینه معمولی سفر ، دوچرخه به محل کار خود بروید یا حتی در حالی که منتظر قطار هستید ، پیاده روی گوساله انجام دهید. اگر در داخل خانه رانندگی می کنید ، حتی کشیدن شکم تا حد امکان به سوزاندن کالری بیشتر کمک می کند تا به اهداف سلامتی خود نزدیک شوید.

تمرینات خود را برنامه ریزی کنید

گاهی اوقات زندگی می تواند استرس زا باشد و شما را برای یک لحظه اضافی برای بلند کردن وزنه یا دویدن باز می دارد. با این حال ، تمایز بین این لحظات و زمان هایی که زمان تمرین شما مملو از کارهای غیر ضروری است ، بسیار مهم است.

برنامه خود را برای چند هفته بررسی کنید و ببینید آیا می توانید چند بار در هفته برای شروع تمرینات 30 دقیقه ای وقت بگذارید تا شروع کنید. حتی اگر برای یک تمرین 30 دقیقه ای وقت بگذارید ، می توانید عادتی را ایجاد کنید که سلامت و رفاه کلی شما را بهبود می بخشد.

میکرو تمرین را در آغوش بگیرید

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه عملکرد هنگامی که فکر می کنید وقت ندارید ، یا اگر علاقمند به کلاس های آموزشی مرزی هستید که در South Jersey موجود است ، همین حالا با ما تماس بگیرید!دیدگاهتان را بنویسید