نکات خرید پیراهن آستین کوتاه مردانه – نور کریم


پیراهن آستین کوتاه مردانه از آن دست لباس هایی است که در هوای گرم مخصوصا در تابستان حتما باید پوشیده شود و نپوشیدن آن حرام است. در این پست می خواهم در مورد پیراهن های آستین کوتاه مردانه صحبت کنم.

پیراهن آستین کوتاه مردانه یکی از پوزیشن های شیک مردانه در هوای گرم یعنی بهار و تابستان. بلوزهای آستین کوتاه مردانه با شلوار کتان، لئو (جین) و کتانی ست می شوند. در تابستان توصیه می شود از رنگ های شفاف، روشن و شلوار بدون کفش خاکستری یا قرمز استفاده کنید.

پیراهن‌های آستین کوتاه مردانه از پارچه‌های متنوعی تنظیم و تهیه می‌شوند که در این میان مهم‌ترین بلوزها با پارچه آکسفورد، پارچه تترون، پارچه ماهوت، پارچه جناغی، پارچه جین، پارچه ژاکارد، پارچه فلانل و پارچه ملانژ ساخته می‌شوند. (اطلاعات بیشتر در اینجا)

  1. سعی کنید برای خرید بلوز آستین کوتاه مردانه از رنگ های شفاف استفاده کنید.
  2. استفاده از محصولاتی که با پارچه های نرم و نخی دوخته شده اند توصیه می شود.
  3. بودجه خود را در نظر بگیرید. عموما اجناس ۷۰۰۰۰ تومان به بالا قیمت دارند که بسته به فاکتورهای مختلفی مانند پارچه، برند و کشور مبدا، قیمت آنها افزایش می یابد.
  4. یک برند طراح را در نظر بگیرید و لباس هایی را بخرید که توسط یک برند صاحب آن ساخته شده است.
  5. در خرید از فروشگاه های سنتی و آنلاین اقلامی دقت کنید.

پیراهن آستین کوتاه مردانه را در رنگ های روشن بخرید و با شلوارهای تیره ست کنید. اگر به هر دلیلی قصد خرید بلوز آستین کوتاه مردانه را دارید، حتما از شلوار مشکی یا خاکستری استفاده کنید و از پوشیدن لباس های ورزشی روی آن خودداری کنید.

رنگ های سبز و طوطی، زرشکی و سفید یا زرشکی و مشکی، آبی و نارنجی، سبز و آبی، سبز و طوطی، خاکستری کامل و مشکی و طلایی نیز ترکیب زیبایی از رنگ ها را ایجاد می کنند و استفاده از این گونه ترکیب ها را امتحان کنید.