نگهبانان نگهبان به اتهام قاچاق اسلحه به زندانیان متهم می شوند


دادستانی منطقه برانکس علیه نگهبان زندان متهم به قاچاق با تیغ تیغ به زندانی در جزیره رایکرز است.

هفته گذشته ، تراویس سیمز 33 ساله پس از آنکه معاون نگهبان ادعا کرد که افسر اصلاح و تربیت جاناتان سانچز ، 31 ساله زندانی را که در مرکز جورج آر نگهداری می شد ، دستگیر کرد. ویرنو در جزیره رایکرز. به گفته اداره تحقیقات و اصلاحات شهر ، سرپرست زندان پس از مشاهده مبادله ادعایی ، دستور بازرسی از زندانی را داد که در آن یک تیغ مخفی در داخل کلاه قلم مشخص شد.

مارگارت گارنت ، کمیسر اداره تحقیقات گفت: “دستیار ناظرین و ناظران سریع نگهبان و تیمش به توقف جریان قاچاق در زمان حساس و چالش برانگیز در زندانهای شهر کمک کردند.” “اقدام سریع آنها و مشارکت اختصاصی DOC با DOI ، سیاست عدم تحمل نیویورک را در مورد قاچاق به زندانهای شهر نشان می دهد.”

پس از دستگیری وی ، مقامات اصلاحی گفتند سیمز را که از دسامبر 2016 در زندان های شهر کار می کرد ، تعلیق کردند. در بازداشت روز پنجشنبه ، قاضی مامور اصلاحی را آزاد کرد و به او اجازه داد تا در انتظار محاکمه در خانه بماند.

در صورت محکومیت متهم به ارتکاب قاچاق درجه یک زندان ، سیمس تا 7 سال زندان محکوم می شود. وی همچنین به دو جنایت متهم شده است: سوء رفتار رسمی و ارتقاء قاچاق درجه دوم زندان. وکیل وی بلافاصله به درخواست اظهارنظرهای شرکت حقوقی وی پاسخ نداد.

دستگیری این نگهبان در حالی صورت می گیرد که جزیره رایکرز و زندان های اطراف شهر نیویورک با خشونت مداوم دست و پنجه نرم کرده اند ، به ویژه در تاسیسات تصرف که در آن استفاده از پرسنل حادثه زور ، ضربات چاقو و برش نسبت به سال قبل افزایش چشمگیری داشته است.

علاوه بر خشونت فیزیکی ، زندانیان در زندانهای شهر مجبورند با افزایش تعداد COVID-19 ، خرابی خدمات پزشکی و تحویل غذا به دلیل غیبت کارکنان و افزایش موارد خودزنی روبرو شوند. دست کم 12 نفر که در زندانهای نیویورک بازداشت شده اند در سال 2021 جان باختند – پنج نفر از آنها خودکشی کردند.

در بحران ، وکلای اصلاح طلب از دادستان ها و قضات شهر خواسته اند تا بازداشت شدگان بیشتری را در انتظار محاکمه آزاد کنند. اتحادیه افسران اصلاحی شهر را به استخدام نگهبانان بیشتر مجبور کرد و استدلال کردند که کارکنان فعلی نمی توانند کنترل تاسیسات خود را اعمال کنند.

به گفته وزارت اصلاح ، حدود یک چهارم پرسنل یونیفورم خود بیمار هستند یا در حال حاضر برای کار حاضر نمی شوند – این پیشرفت نسبت به سطوح بالاتر غیبت در اوایل امسال کمی بهبود یافته است. مسائل مربوط به کارکنان باعث شده است که زندانبانان باقیمانده ده ها پست خود را رها کرده و افراد را بدون خدمات ضروری بازداشت کنند.

دیدگاهتان را بنویسید