نیاز به ساماندهی پسماندهای صنعتی با پروژه های آبرسانیایسنا/قزوین بویین زهرا و نماینده مردم اوج در شورای اسلامی گفت: اگر برنامه و چشم انداز نداشته باشیم و از این پس به آینده فکر نکنیم با بحران انرژی مواجه خواهیم شد. ساماندهی پسماندهای صنعتی برای استفاده در صنایع، اجرای پروژه های نیروگاهی، آبرسانی و تصفیه خانه ها باید تسریع و با جدیت انجام شود.

روح الله عباسپور در پیام تبریک عید سعید غدیر خم گفت: امام علی (ع) شخصیتی است که نمی توان عظمتش را انکار کرد. توسط همه معلمان مکاتب الهی و زمینی.

وی ادامه داد: حتی کسانی که به دین اعتقاد ندارند، عدالت علی (ع) را بهترین اصل حکومت داری می دانند و امیدوارم عدالت علی (ع) به طور کامل در جمهوری اسلامی ایران اجرا و برقرار شود. .

این نماینده مجلس در بخشی دیگر از سخنان خود درباره چالش های آب و برق استان قزوین گفت: برای مقابله با بحران انرژی در آینده اولویت اجرای پروژه های زیربنایی در حوزه آب و برق است. است دولت

وی بیان کرد: توجه به مسائل اساسی یکی از رسالت های کارشناسان و مدیران اندیشمند و توانمند است تا با چالش های آینده مواجه نشویم.

عباسپور افزود: همانطور که امروز کارشناسان هشدار می دهند، خطر در گوش ماست و اگر برنامه ریزی و بینش نداشته باشیم و از این پس به آینده فکر نکنیم با بحران انرژی مواجه خواهیم شد.

وی گفت: تامین پساب های صنعتی برای استفاده در صنایع، تسریع در اجرای پروژه های نیروگاهی، آبرسانی و تصفیه خانه ها باید با جدیت تکمیل شود.

این مقام مسئول خواستار واگذاری پروژه های کوچک ساختمانی به دهیاری ها و شهرداری ها برای تسریع در ساخت بند بلخانلو و تامین منبع درآمد مناسب برای مدیریت شهری شد.

به گزارش ایسنا، جشن باشکوه غدیر خم با حضور حجت الاسلام شجاعی رئیس کمیسیون نود شورای اسلامی و جمع کثیری از اهالی محل و مسئولان شهرستان در بوئین زهرا برگزار شد.

انتهای پیام/

زخم