نیروی کار سراسری ایران یک بار دیگر به تعقیب آمریکا برمی خیزد / گزارش فیفا


مکان فیفا در گزارشی مفصل به تقابل نیروی کار سراسری کشورمان همراه خود آمریکا در جام جهانی ۲۰۲۲ صنوبر.

به گزارش هوادار، نیروی کار سراسری فوتبال کشورمان در گروه دوم جام جهانی ۲۰۲۲ قطر همراه خود نیروی کار های آمریکا را انتخاب کنید و انتخاب کنید انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید به دست آورد مسابقات مقدماتی اروپا به مصاف هم سر خورد.

در همین اتصال مکان فیفا در گزارش شخصی به تقابل ظریف ایران را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا صنوبر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نوشت: ایران برای ششمین ماجراجویی شخصی در جام جهانی کنار هم قرار دادن است. آنها در جاری حاضر بهترین ملت آسیایی در کلاس بندی فیفا هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قبلاً در سال های ۱۹۷۸، ۱۹۹۸، ۲۰۰۶، ۲۰۱۴ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱۸ نمایندگی کرده بودند.

نیروی کار سراسری در جام جهانی ۱۹۷۸ نتوانست اولین تفریحی شخصی را به ثمر برساند با این حال اولین پیروزی آن در جام جهانی بعدی رقم خورد. ایران در جام جهانی ۱۹۹۸ فرانسه همراه خود هدایت جلال تالبی همراه خود نتیجه خوب بر صفر مقابل یوگسلاوی شکست خورد را انتخاب کنید و انتخاب کنید در دومین تفریحی شخصی مغلوب آمریکا شد.

این دیدار {به دلیل} فشار های سیاسی بین ۲ ملت به تیتر اول رسانه های ورزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیرورزشی آن نقطه تغییر شد. هواداران لیون کدام ممکن است توانستند در تفریحی عصر حاضر شوند، همراه خود دوم ای تصمیم گیری کننده {در این} بازی برخورد با شدند. {در این} دیدار ۲ نیروی کار در گذشته اجتناب کرده اند آغاز مسابقه همراه خود داور تفریحی اورس مایر عکس گرفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها ایران به سیگنال اوقات فراغت به حریفان گلزنی کردند.

این دیدار الگوی ای اجتناب کرده اند تفریحی جوانمردانه بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید ایران همراه خود گل های حمید استیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهدی مهدوی کیا شرکت کننده بوندسلیگا آلمان ۲ بر خوب پیروز شد. برایان مک براید گل دیرهنگام آمریکایی ها را به ثمر رساند با این حال بی نتیجه بود.

پس اجتناب کرده اند سوت نوک دراماتیک، همبستگی ذاتی فوتبال یک بار دیگر به نظر می رسد شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها {به یکدیگر} تبریک گفتند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلوز‌ها را رد را انتخاب کنید و انتخاب کنید بدل کردند. مرحله گروهی به همان اندازه جایی بود کدام ممکن است هر ۲ نیروی کار به این جایگاه صعود کردند با این حال سرانجام آلمان را انتخاب کنید و انتخاب کنید یوگسلاوی به مرحله ۱ هشتم بسته شدن صعود کردند.

ایرانی ها در جام جهانی ۲۰۰۶ را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲۰۱۴ هم همین آینده را داشتند کدام ممکن است یک بار دیگر به مرحله گروهی صعود کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار خوب امتیاز گرفتند. نیروی کار سراسری در روسیه ۲۰۱۸ کار کردن فوق العاده خوبی داشت را انتخاب کنید و انتخاب کنید مراکش را ۱-۰ شکست داد، همراه خود همین نتیجه مغلوب اسپانیا شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید همراه خود پرتغال خوب بر خوب مساوی کرد. متأسفانه جذب می کند ۳-۳ ایبری ها کمکی به آنها نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها به سادگی مرحله حذفی را اجتناب کرده اند کف دست دادند.

ایران در قطر ۲۰۲۲ مشتاق مرحله بهتری {خواهد بود}. در گروه B، دراگان اسکوچیچ به دست آورد پلی آف اروپا در تکرار آن تفریحی معروف فرانسه در سال ۱۹۹۸ به مصاف اسکاتلند، اوکراین، ولز، انگلیس را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا {می رود}. او در فینال تفریحی ممکن است انتخاب بگیرد کدام ممکن است خواه یا نه یکی اجتناب کرده اند این ۲ نیروی کار سودآور احتمالاً خواهد بود هر دو ۹

ایرانی ها همراه خود ستارگانی چون سردار آزمون (بایرلورکوزن) را انتخاب کنید و انتخاب کنید مهدی طارمی (پورتو) جستجو در کسب دومین پیروزی شخصی در جام جهانی مقابل آمریکا در ۲۹ نوامبر هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می خواهند برای اولین بار در مرحله مقدماتی شخصی جشن بگیرند. تاریخچه آنها