هدایت ۴۳ میلیارد دلاری ماسک برای گرفتن توییتر


ایلان ماسک، کارآفرین میلیاردر، آموزش داده شده است است کدام ممکن است توییتر برای تغییر شدن به پلتفرمی برای آزادی خاص خواستن به شخصی سازی دارد را انتخاب کنید و انتخاب کنید هدایت کسب ۴۳ میلیارد دلار پول نقد در وب های اجتماعی را داده است.

به گزارش ایسنا، ایلان ماسک، دومین مشارکت کننده غول پیکر توییتر در ذکر شد وگو همراه خود تد تاک در ونکوور ذکر شد: «شخصاً از گرفتن فضای انحصاری برای آزادی خاص فوق العاده حیاتی است.

ماسک این هدایت را روز چهارشنبه در نامه ای به هیئت مدیره توییتر حاضر کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید روز پنجشنبه آن را در ادعا ای قانونی چاپ شده کرد. ۵۴.۲۰ دلار به ازای هر سهم ۳۸ سهم بهتر اجتناب کرده اند قیمت بسته شدن سهام توییتر در ۱ آوریل، فینال روز معاملاتی در گذشته اجتناب کرده اند کسب ۹.۱ سهم اجتناب کرده اند سهام توییتر توسط ماسک، حاضر کرد.

ماسک، ثروتمندترین شخص جهان اجتناب کرده اند تذکر فوربس همراه خود دارایی ۲۷۳.۶ میلیارد دلار، خوب روز پس اجتناب کرده اند ادعا کسب سهام این نمایندگی، هدایت عضو شدن در به هیئت مدیره توییتر را رد کرد.

الن ماسک در مصاحبه ای همراه خود تد تاک به احتمال خوب هدایت تصاحب خصمانه ردیابی کرد کدام ممکن است در آن هیئت مدیره توئیتر را در اطراف زده را انتخاب کنید و انتخاب کنید روی به سهامداران حاضر می تنبل.

به آموزش داده شده است دارایی ها آگاه، توییتر در جاری تعیین مقدار این هدایت خرس هدایت «گلدمن ساکس» را انتخاب کنید و انتخاب کنید «ویلسون سانچینی گودریچ را انتخاب کنید و انتخاب کنید روستی» است.

سهام توییتر روز پنجشنبه ۱.۷ سهم کاهش کشف شد.

مشارکت کنندگان توییتر ادامه دارد راضی نشده اند. ولید بن طلال شاهزاده سعودی در حساب کاربری شخصی در توییتر شخصی را یکی اجتناب کرده اند بهترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید عجیب و غریب ترین سهامداران توییتر راه اندازی شد کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد کدام ممکن است هدایت این نمایندگی برای زدن ماسک را رد کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید آن را رد کرده است.

در همین جاری، ماسک در توییتی ادعا کرد کدام ممکن است هدایت او بهتر از را انتخاب کنید و انتخاب کنید فینال است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اگر هیئت مدیره آن را رد تنبل، در شخصی {تجدید نظر} خواهد کرد.

ماسک اجتناب کرده اند توییتر را انتخاب کنید و انتخاب کنید پوشش‌های آن انتقاد کرده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیراً نظرسنجی توییتری انجام داده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند مشتریان می‌پرسد کدام ممکن است خواه یا نه در نظر گرفته شده می‌کنند توییتر به قوانین آزادی خاص پایبند است هر دو خیر. بیش اجتناب کرده اند ۷۰ سهم اجتناب کرده اند ۲ میلیون نفر به «۹» رأی دادند.

آگراوال: گروگان توییتر هدایت کسب ماسک ایلان را نمی دهد

سرپرست مسئله توییتر پاراگ آگراوال به خدمه شخصی ضمانت داد کدام ممکن است توییتر پس اجتناب کرده اند تخلیه اخباری مبنی بر هدایت ایلان ماسک برای گرفتن این نمایندگی، دستگیر نخواهد شد.

خوب تأمین آگاه کدام ممکن است نخواست نامش فاش شود به رویترز ذکر شد کدام ممکن است آگراوال اجتناب کرده اند کارگران درخواست شده است {است تا} همراه خود پاسخ دادن سؤالات کارمندان توییتر کدام ممکن است به سرویس پیام رسانی Slack کشتی شده بودند هدف اصلی شخصی را محافظت کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آنها ذکر شد: “شناخته شده به عنوان خوب کارمند، این در حال وقوع است. ما در بالای همه چیز هستیم.»

این مونتاژ پس اجتناب کرده اند تخلیه اخباری مبنی بر هدایت ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا برای گرفتن توییتر به مبلغ ۴۳ میلیارد دلار، برگزار شد.

آگراوال به کارمندان توییتر ذکر شد کدام ممکن است هیئت به تجزیه و تحلیل هدایت ماسک شکسته نشده خواهد داد با این حال {نمی تواند} عمیق بیشتری حاضر دهد.

در کل خوب مونتاژ سوال را انتخاب کنید و انتخاب کنید پاسخ، یکی اجتناب کرده اند کارگران پرسید کدام ممکن است چگونه نمایندگی انتخاب گرفت خوب صندلی هیئت مدیره حاضر دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: “خواه یا نه توییتر همه میلیاردرهای شخصی را به هیئت مدیره شخصی دعوت خواهد کرد؟” آگراوال پاسخ داد کدام ممکن است هیئت مدیره به نفع سهامداران واقعاً کار می کند.

به گزارش رویترز، این مدیرعامل در {پاسخ به} پرس و جو عکس کسب اطلاعات در مورد رئوس مطالب الن ماسک اجتناب کرده اند آزادی خاص را انتخاب کنید و انتخاب کنید اینکه خواه یا نه رئوس مطالب وی همراه خود رویکرد توییتر به این ایده همخوانی دارد هر دو خیر، پاسخ مستقیمی حاضر نکرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید ذکر شد: فروش صحت گفتار. روی توییتر هدف اصلی کنید

انتهای پیام/

رژیم تحت وب دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر