هشدار نفوذ توده هوای موسمی و بارش همرفتی در خوزستانایسنا/خوزستان اورژانس خوزستان به دلیل نفوذ توده هوای موسمی هند، افزایش رطوبت، ویژگی‌های نوسان‌پذیری بالا، بارش شدید باران، رعد و برق و وزش باد هشدار سطح نارنجی صادر کرد.

به گزارش ایسنا، پایگاه اطلاع رسانی استانداری خوزستان اعلام کرد: بر اساس اطلاعیه اداره کل مدیریت بحران خوزستان، نفوذ توده هوای موسمی هند، افزایش رطوبت و رطوبت، ضریب نوسان بالا، وقوع باران عفونی. ، رعد و برق. و وزش باد قبل از بعدازظهر چهارشنبه تا پایان روز سه شنبه هفته آینده (۵ تا ۱۱ مرداد) در اکثر مناطق به ویژه در بعدازظهر، بارش باران، رعد و برق، تگرگ، طغیان فصلی رودخانه ها و مسیل ها و گاهی اوقات باران در مناطق وزش باد شدید همراه با و بر فراز کوهها و سایر نقاط استان در شمال شرق، شرق و جنوب شرق، احتمال بارش پراکنده باران، رعد و برق، وزش باد شدید در نقاط منفصل همراه با رعد و برق مختصر و افزایش گرد و غبار رسانا وجود دارد.

بر این اساس توصیه شد اعضای ستاد و سایر سازمان های ذیربط آمادگی کامل داشته باشند و اقدامات لازم از سوی مراجع ذی صلاح انجام شود.

این اطلاعیه به اعضای ستادهای پیشگیری، هماهنگی و مدیریت بحران و سایر سازمان‌های ذیربط ابلاغ می‌شود تا اقدامات و اقدامات لازم را برای پیشگیری، آمادگی و مقابله با حوادث احتمالی از جمله موارد دیگر انجام دهند. بخشی از این اطلاعیه

بر اساس این ابلاغیه، اقدامات لازم در قالب ۱۸ بند از سوی مدیریت بحران به سازمان های ذیربط ابلاغ شد.

پیش از این سازمان هواشناسی کشور در خصوص تشدید بارندگی های موسمی در نواحی شرقی خوزستان در روز پنجشنبه هشدار نارنجی صادر کرده بود.

انتهای پیام/

زخم

پست هشدار وزش باد موسمی و بارش شدید باران در خوزستان appeared first on افوگ چت.