همه چیز درباره انزال – نیکان سه شکست


غیر

به دلیل نارسایی اسپرم

علت، عوارض عدم انزال اسپرم

عدم انزال اگر به دلیل وجود بیماری خاص یا عوارض دارویی یا آسیب به ناحیه لگن و اندام های تناسلی نباشد، معمولاً هیچ عارضه ای ایجاد نمی کند.

عدم انزال شاید این یکی از دغدغه های آقایان باشد و نگران عوارض عدم انزال از بدن خود باشند، اما در یک پاسخ کوتاه می توان به این دسته از آقایان گفت که در کل مشکلی برای انزال وجود ندارد. عوارض.

در بیشتر موارد عدم انزال بر میل یا سلامت جنسی تأثیری ندارد.

برخلاف تصور رایج، ترشح اسپرم نیازی به ارگاسم یا انزال ندارد، بنابراین به جای نگرانی در مورد عوارض تخلیه نشدن اسپرم، باید به دنبال علت مشکل باشید زیرا تأثیر آن کاملاً به علت بستگی دارد.

در این مقاله bytot در مورد علل ناباروری یا احتباس اسپرم در بیضه ها و عوارض احتمالی آن صحبت خواهیم کرد.

عدم انزال اسپرم برای تاخیر در انزال

Edge راهی برای افزایش مدت زمان نعوظ یا به تعویق انداختن انزال و طولانی شدن رابطه جنسی است. پیری به معنای خودداری از برانگیختگی جنسی برای چند لحظه در حین فعالیت جنسی نزدیک مقاربت به منظور تجربه رابطه جنسی طولانی تر است. طبق گزارش انجمن بین المللی پزشکی جنسی، این روش می تواند منجر به ارگاسم شدیدتر و لذت بخشی برای برخی افراد شود.

برای رسیدن به لبه، فرد تحریک جنسی را تا نزدیک شدن به ارگاسم ادامه می دهد، سپس تحریک را کاهش می دهد تا ارگاسم را متوقف کند و سپس دوباره تحریک را افزایش می دهد و این چرخه را تا زمانی که می خواهد ادامه می دهد.

این روش به طور کلی برای مدیریت استفاده می شود انزال زودرس نیز استفاده می شود.

بعید به نظر می رسد که این روش باعث مشکلات سلامتی شود و فقط در موارد نادری می تواند باعث فشار بیش از حد اپیدیدیم به خود شود.

اجتناب از انزال منجر به آزاد شدن اسپرم نمی شود

پیروان برخی ادیان مانند تائو و بودیسم با آموزش عدم انجام اعمال جنسی یا رسیدن به حواس بدون حواس از انزال اجتناب می کنند.

برخی از افراد عمداً از انزال به منظور رشد روحی یا عاطفی اجتناب می کنند و برخی دیگر معتقدند که این عمل باروری را بهبود می بخشد.

برخی دیگر برای تقویت قدرت و عضله سازی از کاهش وزن اجتناب می کنند.

تا به امروز، هیچ عارضه ای برای احتباس عمدی یا اجتناب شده اسپرم گزارش نشده است، و ظاهراً این عمل ایمن در نظر گرفته می شود.

به گفته کسانی که به طور داوطلبانه از انزال اجتناب می کنند، اجتناب عمدی از انزال با فواید جسمی، روانی و معنوی زیر همراه است:

– افزایش استقامت در بدنسازی

– رشد عضلانی

– بهبود کیفیت اسپرم

– مو ضخیم

– افزایش امکان تجربه ارگاسم های مکرر

– کاهش استرس و اضطراب

– افزایش انگیزه

– افزایش اعتماد به نفس

تمرکز بهتر

– کنترل بیشتر بر خود

شادی های بیشتر در زندگی

– داشتن روابط عاطفی قوی

– داشتن اشتیاق بیشتر به زندگی

البته تحقیقات علمی در مورد تحریک جنسی نشان می دهد که تحریک جنسی باعث افزایش هورمون های اکسی توسین و دوپامین در بدن می شود که به هورمون های عشق و شادی معروف هستند.

افزایش اکسی توسین در بدن باعث ایجاد احساسات مثبت، آرامش و اعتماد به نفس در فرد می شود و هورمون دوپامین تفکر مثبت را تقویت کرده و اضطراب و استرس را کاهش می دهد.

انزال برای سلامت مردان، آسیب های انزال

عدم انزال برای جلوگیری از انزال

پرهیز از کار دستی باعث انحطاط نمی شود

برخی افراد بر این باورند که پرهیز از خودارضایی برای سلامت جسمی مفید است و ترک خودارضایی می تواند منجر به زندگی بهتر و درمان رفتارهای نامناسب جنسی شود. برخی افراد بر این باورند که اجتناب از خودارضایی فواید جسمی و روانی ذخیره اسپرم دارد. اما دلایل و شواهد ارائه شده علمی نیست و از نظر علمی است رضایت از خود اگر تبدیل به یک وسواس و اعتیاد نشود، می تواند یک فعالیت کاملا سالم باشد.

اسپرماتوژنز اولیه و ثانویه یا عدم انزال

ناتوانی در انزال یا انزال را انزال خشک می گویند افرادی که مشکل انزال یا انزال دارند از فعالیت جنسی لذت می برند و انزال می کنند اما انزال نمی کنند. به دلیل این مشکل، اسپرم در بیضه ها باقی می ماند.

انزال به دو صورت اولیه و ثانویه دیده می شود.

اگر فردی از ابتدا توانایی انزال نداشته باشد جزء موارد آمنوره اولیه طبقه بندی می شود اما فردی که قبلا قاعدگی داشته ولی در حال حاضر قادر به انزال نیست جزء موارد ثانویه قرار می گیرد.

دلیل کاهش ممکن است یکی از موارد زیر باشد:

آسیب نخاعی

جراحی لگن و آسیب دیدگی

مبتلا شدن

اختلالات سیستم عصبی

استرس و مشکلات روانی که منجر به زوال موقعیت می شود.

یکی از عوارض آمنوره ناباروری است که درمان آن بستگی به علت آن دارد.

عدم وجود انزال به دلیل انزال رتروگراد

انزال رتروگراد زمانی اتفاق می افتد که اسپرم به جای خروج از آلت تناسلی وارد مثانه شود. در این حالت فرد ارگاسم را تجربه می کند اما انزال وجود ندارد یا کم است. انزال رتروگراد خطرناک نیست، اما می تواند باعث ناباروری شود.

تنها عارضه جانبی انزال معکوس، ادرار کف آلود است که به دلیل ترکیب مایع منی ایجاد می شود. این عارضه تنها در صورتی مشکل محسوب می شود که برای فرد آزاردهنده باشد.

انزال رتروگراد گاهی اوقات به دلیل عوارض جانبی داروهایی مانند تاسولوسین ایجاد می شود.

علائم انزال رتروگراد عبارتند از:

– ادرار کدر

– ارگاسم خشک یا منی بسیار کم

برخی از بیماری ها می توانند به اعصاب و عضلات لگن آسیب برسانند و باعث کمردرد شوند، از جمله:

– قند

– اسکلروز چندگانه

– مسدود کننده های آلفا

جراحی مثانه

– جراحی غده پروستات

عدم وجود اسپرم از طریق تنفس

آسیب عصبی می تواند منجر به تاخیر در یادگیری یا اختلال در یادگیری شود. انزال مرحله ای است که در آن فرد قادر به انزال نیست. این مردان هنوز هم می توانند اسپرم تولید کنند و ارگاسم را تجربه کنند، اما انزال نمی کنند.

تنفس می تواند دلایل زیادی داشته باشد، از جمله آسیب لگن یا عفونت، که در نهایت می تواند بدون درمان منجر به ناباروری شود.

اسپرم و منی ناشناخته کجا می رود؟

اسپرم و منی دو چیز کاملا متفاوت هستند. اسپرم سلول های جنسی مردانه است و منی مایعی سفید و غلیظ است که حاوی اسپرم است و وظیفه محافظت و تغذیه اسپرم تا زمان لقاح را بر عهده دارد.

به طور معمول، اسپرم در صورت عدم تخلیه توسط بدن تجزیه و دفع می شود.

عوارض انزال

دلایل عدم انزال

تحقیقات علمی در مورد عدم انزال اسپرم

تاکنون تحقیقات علمی گسترده ای در مورد فواید انزال و عدم انزال صورت نگرفته است، بنابراین شواهد علمی زیادی در این زمینه وجود ندارد که بتوان نظر قطعی را بیان کرد. مطالعات کوچکی که در زمینه اختلال نعوظ انجام شده است، افزایش اندکی در میزان تستوسترون در بدن را نشان داده است.

به طور فرضی، در افرادی که از کمبود تستوسترون رنج می برند، افزایش آن می تواند خلق و خو، سطح انرژی و میل جنسی فرد را بهبود بخشد.

کاهش اختلال نعوظ، کاهش درصد چربی بدن و بهبود توده عضلانی.

شواهد دیگر نشان داده اند که تخلیه بر تحرک اسپرم و سایر ویژگی های اسپرم موثر است، اما تحقیقات بیشتری برای تایید لازم است.

رابطه بین انزال و سرطان پروستات

برخی از مطالعات نشان داده‌اند که افرادی که عقب‌نشینی بیشتری را تجربه می‌کنند، بیشتر به آن مبتلا می‌شوند سرطان پروستات در آنها کمتر است.

چه زمانی باید به پزشک مراجعه کرد؟

انزال و انزال تاثیری بر توانایی تجربه لذت جنسی یا رسیدن به ارگاسم ندارد، اما در صورت بروز این مشکل بهتر است برای جلوگیری از ابتلا به بیماری های دیگر به پزشک مراجعه کنید.

در موارد زیر بهتر است به پزشک مراجعه کنید:

– تمایل به بچه دار شدن

– احساس ناراحتی رونی

– مصرف داروهای جدید که ممکن است باعث این عارضه شود.

– آسیب به ناحیه لگن

تلفیقی: قسمت زناشویی بیتوت