هنوز هم آن را برای رقابت قرار می دهداپل با ساعت چه کار دیگری می تواند انجام دهد؟ این ساعت هوشمند از ECG و سنسور اکسیژن خون گرفته تا GPS و ارتفاع سنج یکپارچه برای ردیابی معیارهای سلامتی و فعالیت شما وجود دارد. میزان خواب و تنفس را کنترل می کند ، سقوط را تشخیص می دهد و چشم شما را از فیبریلاسیون دهلیزی دور نگه می دارد. به شما امکان می دهد تماس بگیرید ، ایمیل و پیام کوتاه ارسال کنید و با اعلان های تلفن هوشمند خود در تماس باشید.

اساساً ، چیزهای زیادی در جریان است.

واچ سری 7 جدید در نگاه اول یک ارتقاء متوسط ​​به نظر می رسد. ساعت هوشمند اپل با صفحه نمایش بزرگتر و قابلیت شارژ سریع و تراشه ارتقا یافته تنظیم و اصلاح شده است.

اما گرفتن آنچه می دانید کار می کند و آن را بهتر می کند یک برنامه سالم است و از برنامه هایی است که در گذشته به اپل خدمت کرده است. در حالی که صاحبان سری 6 ممکن است عجله ای برای ارتقا نداشته باشند ، افزوده های جدید به سری 7 ممکن است دیگران را متقاعد کند که وقت آن است که پول خود را برای Apple Watch خرج کنند.

بارزترین تغییر در سری 7 صفحه نمایش است. ساعت جدید بزرگتر و گردتر ، می تواند بیشتر از ساعت های قبلی استفاده کند. نسخه تجدید نظر شده در اینجا 41 میلی متر است ، اگرچه اپل گزینه 45 میلی متری را نیز ارائه می دهد. پرش به روکش 41 میلی متر در 40 میلی متر عالی نیست ، اما این تنها دلیل صفحه بزرگتر نیست. اپل فریم ساعت را نیز کاهش داده و به شما 20 درصد فضای صفحه نمایش بیشتری می دهد.

ممکن است زیاد به نظر نرسد ، اما تفاوت زیادی در آنچه می توانید روی مچ دست خود ببینید و چه چیزی برای تغییر در تلفن هوشمند شما نیاز دارد ، ایجاد می کند. وقتی اعلانی مبنی بر ارسال یک حساب دلخواه ارسال می کنم ، پست های اینستاگرام به وضوح قابل مشاهده است. تایپ پیام ها بر روی صفحه کلید qwerty به سختی در صفحه کوچکتر نیست. حتی انتخاب برنامه های کاربردی روی صفحه Watch راحت تر است و پیچ های معیوب کمتری ایجاد می کند. و بدون این که ساعت به خودی خود دشوار و مفرط شود ، به دست آمد.

صفحه نمایش همیشه روشن هنگامی که ساعت فعال نیست نیز روشن تر می شود ، و مشاهده وضعیت تمرینات خود را در حالی که داخل خانه هستید بدون نیاز به بلند کردن مچ برای بالا بردن صفحه نمایش آسان تر می کند.

اپل هیچ کاری برای افزایش عمر باتری در اینجا انجام نداده است. طبق ارقام خود اپل ، هنوز در حدود 18 ساعت به بازار می آید. این بدان معناست که شما یک روز و نیم شارژ می کنید ، چند ساعت وقت می دهید یا می گیرید. اما اپل پیشرفت های چشمگیری داشته است: شامل شارژ سریع می شود. ساعت سری 7 تقریباً 33 درصد سریعتر از نسخه قبلی خود شارژ می شود و می توانید هنگام آماده شدن برای خواب روی شارژر قرار بگیرید تا بتوانید به مدت 8 ساعت خواب شما را کنترل کند (اگر فرض کنید شما به اندازه کافی خوش شانس هستید که بخوابید) خیلی بی وقفه) ، یا دوش صبح بپرید.

شارژ سریع فقط با سری 7 کار می کند. مواد اصلی در اینجا ساعت سری 7 و کابل USB C جدید است که همراه آن ارائه می شود. می توانید از یک شارژر معمولی Apple Watch استفاده کنید ، اما از قابلیت های شارژ سریع یکسانی برخوردار نخواهید بود. به طور مشابه ، سری 6 و قبل از آن با شارژر جدید Watch روشن می شوند ، اما فقط با نرخ معمولی.

دوام سری 7 شاید برای برخی جالب باشد.به گفته اپل ، ساعت جدید مقاوم ترین شیشه را در جلو دارد ، کریستالی که ضخیم تر و قوی تر از طرح های قبلی است. من شیشه اپل واچ را نشکستم اما با پوشیدن روزمره شروع کردم. جالب است که ببینیم آیا سری 7 نسبت به نسخه های قبلی خود در برابر خط و خش مقاوم تر است یا خیر.

چیزی که اپل آن را برطرف کرده است ، مقاومت در برابر گرد و غبار است. در حالی که این ساعت تا چندین بار تا 50 متر ضد آب بوده و می توان هنگام شنا از آن استفاده کرد ، هیچ رتبه ای برای مقاومت در برابر گرد و غبار وجود ندارد – تا کنون. سری 7 جدید دارای استاندارد IPX6 است که بالاترین درجه مقاومت در برابر گرد و غبار است. این بدان معناست که می توانید او را به ساحل ببرید و با اطمینان خاطر زندگی کنید تا داستان را بیان کند ، برای شناگران ، افرادی که دوست دارند در ساحل قدم بزنند یا هر کسی که تا به حال به دوچرخه سواری فکر کرده است راحت باشد. بعید است که فقدان رتبه بندی گرد و غبار کسی را متوقف کند ، توجه داشته باشید. این بدان معناست که شما اکنون از پشتیبانی اپل برای انجام این کار در هنگام پوشیدن محصول خود برخوردار هستید.

خوب

صفحه بزرگتر و فریم کوچکتر برای محتوا و پیام رسانی به خوبی کار می کند. صفحه کلید جدید qwerty همچنین به آهنگسازی سریع پیام ها کمک می کند.

نه چندان خوب

ساعت هنوز به طور جدایی ناپذیری با iPhone ارتباط دارد. در حالی که می توانید Apple Watch را برای یکی دیگر از اعضای خانواده با استفاده از Family Setup راه اندازی کنید ، Apple Watch با دستگاه iOS کار می کند. برای کاربران اندرویدی منطقی نیست که سعی کنند با لباس های پوشیدنی به کشتی بپردند.

بقیه

ساعت مچی Apple Watch بدون صفحه ساعت اختصاصی برای مدل جدید چیست؟ صفحه ساعت جدید Contour نشان می دهد که چقدر فضا با سری 7 جدید دارید.

اگر در مورد تراشه S7 تعجب می کنید ، اپل می گوید سرعت مشابه S6 را ارائه می دهد ، با 20 درصد افزایش نسبت به S5 که از Apple Watch SE استفاده می کند. بنابراین هنوز سریع است ، هنوز هموار است ، هنوز آن را برای رقابت قرار می دهد.

حکم

کاربران جدید و به روز شده از نسخه های قبلی Apple Watch از مشخصات به روز شده و ویژگی های جدید قدردانی خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید