واقعیت: وزارت ورزش نباید در وظایف مجلس برای حمایت از فدراسیون ها دخالت کندرئیس کمیسیون تربیت بدنی شورای فرهنگی شورای اسلامی بر لزوم انجام وظایف وزارت ورزش و جوانان در قبال فدراسیون های ورزشی تاکید کرد و گفت: وزارت ورزش نباید در وظایف مجلس دخالت کند. فدراسیون ها

احمد روستاینه در گفت وگو با ایسنا، با اشاره به اختصاص بودجه ویژه ۳۱۵ میلیارد تومانی شورای اسلامی به ۲۸ فدراسیون ورزشی، تاکید کرد: امیدواریم خدای ناکرده وزارت ورزش و جوانان به این موضوع توجه کند. این را حفظ خواهد کرد موضوع حمایت مجلس برای فدراسیون های مختلف ورزشی، هیچ گونه دخالتی در وظایف خود در قبال فدراسیون ها ندارد. چرا که اعتبار فدراسیون ها به عهده آنهاست و وزارت ورزش و جوانان باید به وظایف خود در قبال فدراسیون ها عمل کند.

وی خاطرنشان کرد: مجلس به دنبال افزایش اعتبار وزارت ورزش و جوانان بود و با حمایت کمیسیون فرهنگی و همکاران ما در کمیسیون تلفیق، اعتبار این وزارتخانه دو برابر شد و به ۱۴۰۱ در حساب بودجه رسید. از این رو انتظار داریم وزارت ورزش و جوانان به وظایف خود عمل کند.

رئیس کمیته تربیت بدنی کمیسیون فرهنگی شورای اسلامی افزود: انشالله با معاون ورزش قهرمانی وزارت ورزش دیدار خواهیم کرد و این موضوع را مطرح خواهیم کرد تا این ناهماهنگی ها هر چه زودتر برطرف شود. تا حد امکان.” می توانم بروم

مشاهده اطلاعات بیشتر:

بودجه ۳۱۵ میلیاردی جنجال برانگیخت / مخالفت ۱۹ رئیس فدراسیون با کلیباف

واکنش نماینده مجلس به مخالفت روسای ۱۹ فدراسیون ورزشی

روستینه تصریح کرد: در فصل بودجه اعتبارات تبصره ۱۴ قانون بودجه سال ۱۴۰۱ به کمیسیون فرهنگی ارسال شد و ما سعی کرده ایم بسیاری از این بازی های اعتباری را به کمیسیون هدایت کنیم که در این زمینه کار بزرگی انجام شده است. انجام شده این منطقه. . سال گذشته با تمام فدراسیون‌ها تماس دقیقی گرفته شد و از آنها خواستیم برنامه‌ها، تعداد هیئت‌ها، نقششان در کسب مدال، تعداد تماشاگران و نقششان در ورزش همگانی و توسعه آن را ارائه کنند. ورزش ها؛ این شاخص ها در توزیع بودجه حمایتی مجلس لحاظ شد.

وی با اشاره به درگیری لفظی رئیس یک فدراسیون ورزشی با معاون وزیر در وزارت ورزش و جوانان گفت: مشاهده شد. به همه فدراسیون‌ها یادآوری می‌کنم که بازی پهلوی احترام به فلسفه، اخلاق و ارزش‌های اخلاقی و حفظ مقدسات است. فدراسیون ها به جای توهین در جلسات عمومی، اختلافات خود را با جلسات ویژه با وزارت ورزش و جوانان حل کنند. این سوال اصلا قابل قبول نیست.

انتهای پیام/

زخم ها