واکنش سازمان سینمایی به حواشی سریال های داخلی
معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت:

به گزارش ایسنا، به نقل از سازمان سینمایی، سمعی و بصری، سید محمد هاشمی به برخی اظهارات درباره وضعیت سریال های نمایشی داخلی که به دلیل ناآگاهی مسئولیت آن به وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی محول شد، واکنش نشان داد. سینمای انجمن سینمای ایران.

وی گفت: تولید و پخش سریال های داخلی از جمله سریال قلعه و دمنه بر عهده سترا و متعلق به صدا و سیما است و صدا و سیما تعیین شده است و واضح است که باید واکنش و شفاف سازی صورت گیرد. از طریق این مجموعه ها انجام شود.

معاون حقوقی، امور مجلس و استان های وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: – مسئولیت ها و پذیرش آنها از سوی مدیران متولی نیازهای مختلف الزامی است.

هاشمی با تاکید بر پاسخگویی به مطالبات جامعه، مردم و خانواده های سینمای منطقه تصریح کرد: وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و انجمن سینما نزدیک به دو سال است که نه تنها در تولید سریال و محتوای پلت فرم ایفای نقش می کنند. همچنین هیچ گونه تعهدی نسبت به افشا یا نظارت بر اقدامات ندارد، لذا انتظار می رود در مواردی که رنجش یا حساسیت هایی در جامعه ایجاد شده است، مراجع ذیصلاح شفافیت و پاسخگویی لازم را ارائه دهند. و اگر تریبون با اطلاع رسانی به مردم، نظارت را نقض کند، احتمالا با مقامات ذیصلاح پیگیری خواهد کرد.

انتهای پیام/

زخم ها

مطالب پیشنهادی


DELL EMC Unity XT 380 Storage – خرید EMC Unity XT 380 Storage