وزارت اطلاعات احتمال ترور بیولوژیک امام خمینی (ره) را قاطعانه تکذیب می کند.وزارت اطلاعات در پاسخی رسمی به این سوال، وجود هرگونه سندی در این زمینه را قاطعانه تکذیب کرد و آقای نخچیران به طور خصوصی اشاره کرد که آنچه ارائه کرده تنها یک مطلب بوده در حالی که دلیل روشنی برای اثبات این موضوع وجود ندارد، جماران منتشر شده در Early Prospects، ادعای او را تصحیح می کند.

به گزارش ایسنا، مؤسسه تنظیم و نشر آثار امام خمینی (ره) پس از ادعای علت رحلت امام خمینی (ره) که بازتاب گسترده ای در رسانه ها داشت، اطلاعیه ای صادر کرد.
متن این بیانیه به شرح زیر است:
در روزهای اخیر مصاحبه ای از سخنان دکتر در رسانه های مجازی منتشر شده است. حمید نچی چیان که طی آن احتمال ترور بیولوژیک امام خمینی (ره) را مطرح کرد و همچنین به وجود اسنادی در این زمینه در وزارت اطلاعات اشاره کرد.
پایگاه خبری جماران ابتدا با توجه به اسناد معتبر موجود در آثار موسسه تنظیم و نشر آثار امام (ره) این خبر را تکذیب و سپس با مشورت وزارت محترم اطلاعات و همچنین در گفتگو با دکتر محمدرضا عیسی تکذیب کرد. ناچیزیان مدارک شما را آورده است.
وزارت اطلاعات در پاسخی رسمی به این سوال، وجود هرگونه سندی در این زمینه را قاطعانه تکذیب کرد و آقای نخچیران به طور خصوصی اشاره کرد که آنچه ارائه کرده تنها یک مطلب بوده در حالی که دلیل روشنی برای اثبات این موضوع وجود ندارد، جماران منتشر شده در Early Prospects، ادعای او را تصحیح می کند.
در پایان بر خود لازم می دانیم به امام خمینی (ره) و همه علاقمندان به انقلاب اسلامی هشدار دهیم که از یک سو به تاریخ انقلاب اسلامی با تحریفات جدی می نگرند و از سوی دیگر آسیب می رسانند. ملت ایران روحیه و عواطف مردم سرافراز ایران. از طرفی فاقد نرم افزار و بر اساس احتمالات غیردقیق و غیرمستند است.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


ایسنا/ فرمانده انتظامی لرستان یک دستگاه خودرو پژو حامل سلاح و مهمات قاچاق و…