وزیر کشور بر توسعه کارمان شهید گلزار تاکید کرد
ایسنا/ کرمان وزیر کشور بر توسعه کارمان شهید گلزار تاکید کرد.

احمد واحدی شامگاه پنج شنبه نهم مردادماه با حضور در گلزار شهدا و طرح جامع شهدای گلزار کرمان در جلسه ای با حضور سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی با آرمان های شهدا تجدید بیعت کرد. . وزیر کشور و روسای سازمان های شهرداری ها و دهیاری های کشور.

وزیر کشور در این دیدار تسهیلات و اسکان زائران را در دستور کار قرار داد و بر اجرای کامل این طرح تاکید کرد و گفت: با توجه به اینکه در آستانه سومین سالگرد شهادت سپهبد آری هستیم. سرلشکر حاج قاسم سلیمانی. اقدامات لازم باید در اولویت قرار گیرد که از این حیث یکی از موارد توسعه و احداث راه های جدید در این منطقه از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

وی گفت: با اجرای طرح جامع گلزار شهدا باید برای بهسازی معابر، سرویس های بهداشتی و مسیرهای پیاده روی تلاش لازم صورت گیرد.

به گزارش ایسنا، معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمان نیز در این جلسه در خصوص توسعه گلزار شهدا گفت: امکان توسعه فیزیکی و حجمی برای گلزار شهدا وجود ندارد. کار گلزار سازماندهی و بهبود است.

آیت الله مصطفی موسوی افزود: هزینه تعمیر مسجد صاحب الزمان (عج) و مقبره گلزار شهید و سردار سرلشکر حاج قاسم سلیمانی حدود ۳۰۰ میلیارد تومان است. علاوه بر این، بهسازی این ناحیه شامل تسطیح کف، مقاطع امدادی و سایر بخشها می باشد.

معاون استاندار کرمان با بیان اینکه سازمان گلزار شهدا، اطراف، امامزاده سردار و راهداری نیز در طرح ساماندهی شهدای گلزار قرار دارد، خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیت طرح جامع شهدای گلزار، یک ج. درخواست اعتبارات ملی برای اجرای این طرح تامین شده است.

زخم

مطالب پیشنهادی


مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان تهران.