وسایل شیک و لوکس در دکوراسیون منزل وسایل شیک و جذاب در دکوراسیون منزل


گجت های ارزان قیمتی وجود دارند که می توانند فضای داخلی خانه را جذاب کنند و حال و هوای خانه را تغییر دهند.

وسایل شیک و لوکس در دکوراسیون منزل

با شروع سال جدید چیزی باقی نمانده و بسیاری از خانواده ها کار بازسازی خانه و تزیین خانه را آغاز کرده اند. در این مقاله از مجله دلتا برای ارائه وسایل شیک و لوکس در دکوراسیون منزل ما پرداخت می کنیم

هیئت هنری

یکی از پرکاربردترین لوازم در خانه تابلوهای هنری هستند. این پنل ها با رنگ ها و نقش های خود تعادل، زیبایی و هارمونی را به فضا می بخشند. به عنوان مثال راهروی داخلی خانه، فضای بین دو اتاق، اتاق نشیمن و دیوار اتاق خواب را می توان با قاب های زیبایی تزئین کرد.

وسایل شیک و لوکس در دکوراسیون منزل

اندازه های مختلف شیشه

آینه یکی از وسایل شیک و مجلل در دکوراسیون منزل است که خانه را بزرگتر نشان می دهد. وجود آینه ها فضا را بزرگتر، روشن تر و زیباتر می کند. می توانید آینه را روی دیوارهای داخلی نصب کنید یا آن را روی کنسول قرار دهید. در مقاله جذاب ترین آینه ها در دکوراسیون منزل حتما آینه های زیبا در دکوراسیون منزل را بشناسید! دیدن

وسایل شیک و لوکس در دکوراسیون منزل

لوستر، آباژور و وسایل روشنایی

لوسترهای سقفی یا آویزی، آباژورهای پایه یا رومیزی و چراغ های نخی از پرطرفدارترین لوازم منزل هستند که علاوه بر روشنایی فضا، به زیبایی و روح بخشیدن به فضای داخلی خانه نیز کمک می کنند. مدل های زیبای لوستر ۶ مدل لوستر که خانه شما را زیبا و مدرن می کند را در مقاله ببینید.

لوستر، آباژور و وسایل روشنایی

گلدان، ظروف، مجسمه های تزئینی

وسایل تزئینی مانند ظروف، مجسمه ها و گلدان ها می توانند نقش مهمی در زیبایی فضای داخلی خانه داشته باشند. استفاده از این لوازم به تعادل بصری فضا کمک می کند و آن را یکنواخت می کند. مهمترین مزیت این دستگاه ها عملکرد کامل آنهاست. برای مثال گلدان نه تنها زیباست، بلکه می توان از آن برای نگهداری گل نیز استفاده کرد. گلدان های دیواری شیک و مدرن برای دکوراسیون منزل را در مقاله ۷ گلدان های شیک برای دکوراسیون منزل مشاهده کنید.

گلدان، ظروف، مجسمه های تزئینی

شمع، ساده ترین لوازم خانگی

باور نمی کنید یکی از وسایل شیک و مجلل در دکوراسیون منزل، شمع باشد. با چند شمع ساده می توانید جذابیت خاصی به فضای داخلی منزل خود ببخشید. کافی است چند شمع کوچک و بزرگ از نظر رنگ متناسب با فضای مورد نظرتان تهیه کنید. با چیدمان این شمع ها در سینی های تزئینی می توانید زیبایی فضا را چند برابر کنید.

شمع، ساده ترین لوازم خانگی

مطالعات پیشنهادی: مواد بدون آن آشپزخانه زیبایی نخواهید داشت خواندن به

برنامه را دانلود کنید