وصول درآمد شهرداری زنجان در چهار ماهه سال جاریایسنا/زنجان شهردار زنجان گفت: امسال در ۴ ماه در زنجان درآمد ۱۰۰ درصدی داشتیم.

علیرضا فیروزفر به مناسبت بازدید خبرنگاران از پروژه های شهرداری زنجان گفت: مدیریت شهری امروز از نظر مدیریت عملکرد با مدیریت شهری دهه های گذشته تفاوت زیادی دارد و این یکی از عوامل اصلی آن است. در مجازی‌سازی رسانه‌ها، یک فرد برای خودش رسانه‌ای شده است، در حالی که در گذشته اطلاعات در فضایی محدود منتقل می‌شد و رسانه ملی را تأثیرگذارتر می‌کرد، اما امروز برعکس است.

وی با بیان اینکه هرکسی می تواند با استفاده از تلفن همراه و عکس یا مقاله یک موضوع را ۱۸۰ درجه وارونه نشان دهد، تصریح کرد: با توجه به موارد ذکر شده در مدیریت شهری ۱۰۰ نفر در این حوزه داریم که درصد رضایت را نمی توان کسب کرد. .

این مسئول از استقبال مردمی از نهضت آسفالت زنجان در کشور خبر داد و تصریح کرد: در اینجا صحبت از میزان کار نیست، بلکه فعالیت نسبت به مساحت موجود است و هرگز اطلاعات دقیقی از مدیریت شهری نخواهیم گرفت. نمی گیرم به طور کلی

شهردار زنجان با بیان اینکه رسانه ها باید با تحقیق و تفحص ابعاد دقیق کار را به اطلاع شهروندان برسانند، یادآور شد: امسال از آن سال های نادری بود که سمپاشی ها به موقع شروع شد و از عید داریم، لازم بود. برای شروع. .

فیروزفر درباره یکی از نقاط قوت شهرداری زنجان گفت: امسال یکی از نقاط قوت شهرداری زنجان سمپاشی به موقع فضای سبز است و اطلاعات موجود نشان می دهد که اقدامات زیادی در این زمینه انجام شده است.

وی با تاکید بر اینکه فضای مجازی باید در اختیار رسانه ها و کارشناسان باشد، افزود: امیدواریم رسانه ها کنترل فضای مجازی را در دست بگیرند زیرا بزرگترین رسالت امروز کسب اطلاعات دقیق در فضای مجازی است و این سطح است. از آگاهی مردم را می توان با بهترین سیستم کاری رسانه اصلاح کرد.

این مسئول درباره ساخت کف بازار سنتی زنجان گفت: ساخت کف بازار ۳۰ سال است که دست نخورده مانده است در حالی که امروز در کمترین زمان ممکن و گام به گام در حال ساخت کف بازار هستیم.

شهردار زنجان از افتتاح پروژه سبزه میدان در آینده نزدیک خبر داد و گفت: تا زمان اتمام قرارداد ذوب برف، کفسازی پروژه سبزه میدان انجام نمی شود و نیازی به ۲۵۰ میلیارد تومان برای این پروژه نداریم. . سیتی هر امتیازی را از دست بدهد

وی با اشاره به برگزاری برنامه فرهنگی در ۱۷ نقطه شهر در روز عید سعید فطر در غدیرخم زنجان گفت: اردوهای خدمات شهری همه روزه برگزار می شود و از امروز این اردو در مناطق کم برخوردار آغاز به کار کرد. و اولین نقطه ورود ما کسی است. وحدت وجود دارد و ما هر روز یک سایت ساخت و ساز داریم که بدون آن پروژه ها به پیش نمی روند.

این مسئول با تاکید بر اینکه باید در همه ابعاد خدمات شهری پیوند فرهنگی وجود داشته باشد، گفت: در مناطق بی سیم که امکان ورود خودرو وجود ندارد، مواد با لیفتراک وارد می شود و خوشبختانه با تلاش ما امیدواریم همه چیز به خوبی پیش برود.

شهردار زنجان با بیان اینکه امسال برای تکمیل پروژه ها و برنامه های جاری باید دوبرابر بودجه سال گذشته داشته باشیم، خاطرنشان کرد: در چهار ماه امسال ۱۰۰ درصد درآمد داشته ایم.

انتهای پیام/

زخم