وقتی صفحات اینستاگرام تورهای طبیعت گردی را هدایت می کنند!
ایسنا/ حمدان جذب عموم مردم در تبلیغات پر زرق و برق و فضای مجازی، این بار در صفحات اینستاگرام با بازدیدکنندگان زیاد برای طبیعت گردی در همدان.

به گزارش ایسنا، دو صفحه پرطرفدار همدان که مخاطبان زیادی در فضای مجازی دارند، مدتی است که به تبلیغ طبیعت گردی می پردازند.

موضوع جدای از کنار گذاشتن این برنامه ها و عدم نظارت، نتیجه تخریب صددرصدی طبیعت، نقض آداب و رسوم و حمله به فعالان از جمله راهنمایان گردشگری است.

البته طبیعت گردی نیاز به مربیان متخصص دارد تا طبیعت را از دست انسان در امان نگه دارند، بعلاوه گسترش کورکورانه این تورها نه تنها آخرین نفس را از بانوج طبیعت می گیرد، بلکه گردشگری را جدی تر خواهد کرد. دولت.

البته هدف از ساماندهی اینگونه صفحات طبیعت گردی صرفاً کسب منفعت و جذب فالوور است، در غیر این صورت افرادی که مدعی اقدام در جهت ترویج فرهنگ حمدان برای گسترش فرهنگ ضد طبیعت گردی هستند جایز نیست.

حمدانی گفت: برای اطلاع از چگونگی و چرایی این اتفاق، موضوع را با علی خاکسار، معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان همدان با تایید اطلاعیه ها و دو مورد دیگر در میان گذاشتیم. در صفحات خبرنگار ایسنا در چند وقت اخیر. به محض مشخص شدن این موضوع، اقدامات لازم برای توقف اجرای این طرح انجام و دستورات لازم در قالب مکاتبات اداری و بررسی های دیگر صادر شد که نتایج آن طی روزهای آینده اعلام خواهد شد.

در پایان تاکید می شود برای جلوگیری از این امر نیاز به مداخله جدی دبیر میراث فرهنگی و نهادهای مشابه است که اگر جلوی این حرکت ناهنجار گرفته نشود عامل موثری در محیط گردشگری همدان خواهد شد خیانت می شود | . آینده ی نزدیک

انتهای پیام/

زخم ها

مطالب پیشنهادی


برای افزایش تنوع رای دهندگان در گلدن گلوب، انجمن مطبوعات خارجی هالیوود ۲۰۰ رای …