ویژه جشنواره لنز ایرانسل در تابستان ۱۴۰۱لنز اولین و بزرگترین اپراتور تلویزیون اینترنتی دیجیتال ایران در تابستان ۱۴۰۱ جشنواره ویژه ای را برای کاربران خود تدارک دید.

به گزارش ایسنا به نقل از روابط عمومی ایرانسلدر این جشنواره ۱۴۰۱ کاربر ماهانه لنز که بیشترین زمان را صرف تماشای نمایش های این برنامه کنند برنده جایزه خواهند شد.

به این ترتیب در پایان هر ماه، ۱۴۰۱ نفری که بیشترین ساعت را در تلویزیون اینترنتی لنز تماشا کنند، بسته اینترنت ۲ گیگابایتی دریافت خواهند کرد.

علاوه بر این، کاربری که بیشترین ساعت بازدید در ماه از لنز را داشته باشد، یک گوشی هوشمند سامسونگ گلکسی A32 دریافت خواهد کرد.

استفاده از لنز؛ تلویزیون اینترنتی ایرانسل اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال در ایران است که کاربران می توانند به صورت رایگان مجموعه ای از جدیدترین فیلم ها و سریال های ایرانی و خارجی (با دوبله و زیرنویس فارسی)، برنامه های زنده تلویزیونی، هر زمان که بخواهند را دانلود کرده و تماشا کنند. نقطه دسترسی دسترسی مستقیم به مسابقات ورزشی (پخش زنده فوتبال، پخش زنده شبکه ۳ و …)، پادکست، کتاب صوتی، موسیقی و آلبوم های جدید و …. در موبایل یا تلویزیون در خانه.

از جمله امکانات اپلیکیشن لنز، امکان دسترسی به مجموعه وسیعی از فیلم، سریال، آلبوم موسیقی و مستند ایرانی و خارجی، پخش زنده برنامه های تلویزیونی، مسابقات و برنامه های ورزشی و فرهنگی، امکان ضبط خودکار برنامه ها می باشد. پخش زنده تلویزیونی بر اساس برنامه از پیش تعیین شده، امکان مشاهده جدول زمانی برنامه های پخش شده از شبکه های تلویزیونی مختلف، امکان مشاهده برنامه ها در بخش آرشیو هفت روز پس از پخش زنده، درج لیست برنامه های مورد علاقه کاربر. “موارد دلخواه” و دسترسی آسان به آنها.

کاربران لنز ایرانسل می توانند برنامه های این اپلیکیشن را با هزینه کامل اینترنت به صورت رایگان و بدون نیاز به خرید اشتراک تماشا کنند.

پایان گزارش تبلیغات

زخم

The post ویژه جشنواره لنز ایرانسل در تابستان ۱۴۰۱ appeared first on افوگ چت.