و اسکار زیبایی به … ویتامین C چرب!روی فرش قرمز قدم بگذارید، فصل جوایز است و جادوی فرش قرمز در کانون توجه است!

گرفتار شدن در همه زرق و برق ها آسان است، اما فراموش نکنیم که هر سلبریتی تیمی متشکل از استایلیست ها، آرایشگران و آرایشگران دارد که مسئول ایجاد ظاهر عالی خود هستند.

مطمئنا، همه ما می‌خواهیم زیبا به نظر برسیم، اما انسان‌های ساده چگونه می‌توانند بدون کمک یک تیم متخصص به این مهم دست یابند؟

خوب، ما یک لیست کوتاه زیبایی تهیه کرده ایم!

لیست کوتاه زیبایی

 1. ویتامین C لیپوزومی
 2. فلز روی
 3. ویتامین E
 4. امگا ۳
 5. MSM
 6. منیزیم
 7. ویتامین های گروه B
 8. لیکوپن
 9. آستاگزانتین

پوست بی عیب و نقص

همه ما تصاویر افراد مشهوری مانند گوئینت پالترو و نیکول کیدمن را دیده‌ایم که انگار خورشید هرگز پوست آنها را نبوسیده است، هیچ کک و مکی تشخیص داده نشده است و هیچ لک یا زخم آبله مرغان پیدا نشده است.

لک ها، جای زخم ها، آسیب های ناشی از نور خورشید و رگ های نخی سطحی می توانند شانس داشتن پوستی بی عیب و نقص را در شما از بین ببرند. با این حال، یک ویتامین وجود دارد که از تمام این لکه های پوستی پشتیبانی می کند – ویتامین C لیپوزومی. این ویتامین باید در صدر لیست کوتاه زیبایی شما قرار گیرد و در اینجا دلیل…

 1. صاف صاف توانایی و سرعت سلول های پوست شما برای ترمیم هرگونه آسیب اغلب کیفیت صافی پوست شما را تعیین می کند.

اگر از پوست مشکل دار رنج می برید یا به طور منظم از لک های پوستی رنج می برید، سلول های پوست شما دائماً نیاز به ترمیم خود دارند.

یک کار تعمیر خوب به این معنی است که هیچ مدرکی مانند سوراخ کردن یا ترساندن وجود نخواهد داشت، اما یک کار تعمیر بد می تواند باعث شود که سابقه مشکلات پوستی خود را روی صورت خود بنویسید.

مواد مغذی مانند روی، ویتامین C، E و MSM و چربی‌های ضروری به سلول‌های پوست در فرآیند ترمیم کمک می‌کنند و به پر کردن، پوشاندن و صاف کردن نواحی آسیب‌دیده کمک می‌کنند. این مواد مغذی را در لیست کوتاه خود برای داشتن پوستی صاف ابریشمی قرار دهید!

 1. به نظر جوان تنها چیزی که همه افراد مشهور برای آن تلاش می کنند حفظ ظاهر زیبای جوان خود است.

کلید جوانی پوست، پر کردن سطوح کلاژن است. این پروتئین ضروری به حفظ خاصیت ارتجاعی، خاصیت ارتجاعی و حجیم سلول های پوست کمک می کند تا چین و چروک و خطوط ریز وجود نداشته باشد!

جدیدترین شواهد نشان می‌دهد که به جای صرف پولی که به سختی به دست آورده‌اید برای مکمل‌های کلاژن گران قیمت، مصرف مکمل‌های ویتامین C چرب مانند آلترینت C در واقع توانایی بدن را برای بازسازی سطوح کلاژن خود و افزایش بازسازی سلول‌های پوست افزایش می‌دهد.

در مورد حفظ ظاهری جوان، این یک خبر مبتکرانه است!

 1. به زیبایی درخشان بسیاری از ما بعد از تعطیلات زمانی که در زیر نور آفتاب برنزه می شویم، احساس زیبایی می کنیم.

با این حال، اکنون می دانیم که این نوع برنز کننده به قیمت افزایش خطر آسیب پوست، علائم رنگدانه و سرطان پوست است.

چند ماده مغذی مانند لیکوپن موجود در گوجه فرنگی، آستاگزانتین موجود در میگو، میگو و ماهی آزاد و Atlrient C وجود دارد که به طور موثری از سلول های پوست در برابر اثرات مضر اشعه ماوراء بنفش محافظت می کند.

این مواد مغذی را با یک کرم SPF خوب ترکیب کنید، به احتمال زیاد پوستی درخشان خواهید داشت و در عین حال خطر لکه های رنگدانه و آسیب ناشی از نور خورشید را کاهش می دهید.

 1. به طور طبیعی می درخشد – قرمزی، قرمزی لکه‌ای و آکنه روزاسه باعث ایجاد رنگ ناهموار پوست می‌شود و درخشندگی اشتباهی به شما می‌دهد!

گرگرفتگی اغلب با واکنش هیستامین به برخی مواد غذایی مانند گوجه فرنگی، فلفل، توت فرنگی و برخی از انواع الکل همراه است.

رگ‌های نخی اغلب در اثر آسیب به دیواره‌های مویرگ‌ها ایجاد می‌شوند و آکنه روزاسه اغلب نشان‌دهنده حساسیت به غذاهای خاص یا التهاب روده است.

آلترینت C در اینجا می تواند کمک بزرگی باشد زیرا این ماده مغذی به تخلیه هیستامین، بهبود گردش خون، کاهش التهاب و ترمیم و تقویت دیواره های مویرگی کمک می کند.

غلبه بر این مشکل می تواند به تغییر درخشش قرمز برای پوستی به طور طبیعی روشن تر کمک کند!

 1. پوشیدن لبخند! بسیاری از ما زندگی هایی با اکتان بالا داریم و دائماً با یک برنامه بی امان، برنامه اجتماعی و خانوادگی روبرو هستیم.

جنبه منفی این افزایش استرس، اضطراب و دوره‌های خواب ضعیف است. این نوع سبک زندگی می تواند غدد فوق کلیوی را تحت فشار قرار دهد و در نتیجه هورمون های استرس را افزایش دهد.

آلترین C همراه با منیزیم و ویتامین های B به عنوان یک محرک آدرنال عمل می کند و به بدن کمک می کند تا استرس را از بین ببرد و چشم های شگفت انگیز و خطوط مضطرب را از بین ببرد.

هنگامی که یاد می گیرید دوباره “نفس بکشید” و آرامش درونی خود را پیدا می کنید، بیشتر از اخم لبخند می زنید و همه ما می دانیم که یک لبخند چقدر می تواند زیبا، مسری و جذاب باشد!

ویتامین C لیپوزومی

متوجه خواهید شد که یکی از ویژگی های مشترک پنج دسته لیست زیبایی ما آلترینت C است و به همین دلیل است که ما احساس می کنیم این ویتامین واقعا شایسته اسکار زیبایی است.

عملکرد استثنایی Altrient C در مورد سلامت پوست و محافظت از سلول های پوست، او را از یک نقش مکمل به ستاره نمایش ارتقا می دهد.

فناوری لیپوزومی آلترینت سی، جذب، تحویل و فراهمی زیستی عالی را ممکن می‌سازد که سلول‌های پوست می‌توانند به سرعت از آن استفاده کنند و سایر اشکال ویتامین C را با کارایی مشکوک باقی می‌گذارند.

بیایید فرش قرمز پهن کنیم زیرا اسکار قطعا به Altrient C می رسد!

سوزی پری دبس

BSc Hons، Dip ION دانشمند مواد غذایی و درمانگر تغذیه

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر