پارک جنگلی لویزان پارک جنگلی شیان باغ پرندگان تهران جنگل لویزان


پارک جنگلی لویاتان جایی است که پس از تشک گذاشتن روی زمین، رویایی شیرین با عطر طبیعت لویاتان به این جنگل می چسبد.

پارک جنگلی لویاتان

در تهران همیشه از آلودگی هوا صحبت می شود، در حالی که تهران تنها جایی برای تنفس در هوای آلوده نیست! البته تصور این موضوع سخت است، اما مکان هایی در تهران هستند که به زندگی رنگ می بخشند. این شهر دارای جاذبه های طبیعی و توریستی بسیاری است که برای تعطیلات و استراحت بسیار مناسب هستند و بدون شک می توانید به آنها برای راحتی و تفریح ​​اعتماد کنید. با مجله دلتا گوش به زنگ باشید پارک جنگلی لویاتان او را بهتر بشناسید.

پارک های تهران

آشنایی با پارک جنگلی لویاتان

پارک ها مکان هایی هستند که همه ما دوست داریم از آن دیدن کنیم. پارک جنگلی لویزان نزدیک به ۶۰ سال است که در یکی از زیباترین نقاط تهران میزبان مهمانان خود است. جنگل لویاتان از غرب به پارک جنگلی شیان و از شرق به پارک جنگلی یاس فاطمی امتداد دارد.

پارک جنگلی لویاتان

اگر سری به پارک شیان لویزان بزنید، می توانید شهر تهران را در یکی از مرتفع ترین نقاط پایتخت با مناظر باشکوه و بی نظیرش ببینید. جنگل های لویاتان یکی از بهترین مکان ها برای پیک نیک و تعطیلات با خانواده است.

باغ پرندگان پارک جنگلی شیان

پارک جنگلی لویاتان فقط یک پارک ساده نیست و بیشتر زیبایی آن در باغ پرندگان لویاتان نهفته است. باغ پرندگان پارک شیعه نه تنها بزرگترین پارک پرندگان ایران بلکه یکی از بزرگترین باغ پرندگان در خاورمیانه است. باغ پرندگان تهران به مساحت ۲۳ هکتار در نیمه شرقی پارک لویاتان قرار دارد.

باغ پرندگان

نگاهی به طبیعت پارک لویاتان بیندازید

اولین نگاه شما به طبیعت لویاتان با حذف دوربین است. با وجود پوشش گیاهی زیبا در این پارک، درختان پرنده، درختان کاج، اقاقیا، سرو، سیکلور و … به عنوان سوژه ای برای عکاسی دیده می شوند. اگر به عکس های هنری و موضوعات کمیاب علاقه دارید یا دانشجوی رشته عکاسی هستید، جایی بهتر از پارک جنگلی لویاتان پیدا نمی کنید.

پارک جنگلی لویاتان

امکانات رفاهی

امکانات رفاهی مجموعه لویاتان را به یاد بیاورید و با خیال آسوده از جاده زیبا و سرسبز لویاتان عبور کنید. پارک جنگلی لویاتان در ارائه بهترین امکانات و امکانات رفاهی کوتاهی نمی کند و ساعات و روزهای خاطره انگیزی را برای لویاتان رقم می زند. موقعیت جغرافیایی عالی و فضای با طراوت طبیعت لویزان، بازدید از تمام فصول سال را در جنگل های لیویزان بسیار دلپذیر کرده است.

جنگل لویاتان

معده در پارک

شما نمی توانید به پارک لویاتان بروید، اما به سراغ غذای معروف لویاتان نروید! یکی از ما شوید، آنقدر رستوران و کافی شاپ معروف در مجموعه لویاتان وجود دارد که از دیدن این پارک خجالت می کشید.

رستوران شیان

بولینگ شیان در پارک لویاتان

یکی از محبوب ترین ورزش ها در پارک جنگلی لویاتان، بازی بولینگ لوکس است. بولینگ یک سرگرمی مهیج و جوان پسند است که بسیاری را برای گذراندن وقت از بین می برد. با ورود به مجموعه سالن بولینگ می توانید ساعات زیادی را در کنار دوستان خود به تفریح ​​و سرگرمی بپردازید. اگر به مناظر ایران علاقه مند هستید، مقاله در مورد اینکه در تابستان به کجا بروید را بخوانید.

بولینگ شین

نکات مطالعه: برای دیدن اطلاعات بیشتر در مورد گردشگری در این اقیانوس قدم بزنید! خواندن

برنامه را دانلود کنید