پخت و پز و توزیع ۱۱۰۰۰ پرس غذا در مناطق پیرامونی مرکز شهر لورستون.ایسنا/لرستان فرمانده قرارگاه شهید اشرفی منطقه اسدآبادی خرم آباد از پخت و توزیع ۱۱ هزار غذا در حاشیه شهر خبر داد.

روح الله کریمی در گفت وگو با ایسنا، با تبریک فرا رسیدن عید غدیر خم، اظهار کرد: روز غدیر خم مهمترین دلیل ولایت حضرت علی (ع) بر مسلمانان است و این روز بزرگترین عید است. مسلمانان .

وی ادامه داد: وی در خصوص بعد اجتماعی این عید با خوشحالی گفت: بعد اجتماعی عید غدیر خم با سخنان مختلف اهل بیت (علیهم السلام) تا به امروز مرتبط است. این روز یکی از روزهایی است که اهل بیت علیهم السلام به آن سفارش کردند.

کریمی تصریح کرد: از جمله این دستورات غذا دادن به فقرا در روز عید غدیر خم است. غذا دادن به نیازمندان در هر روز از سال کار بسیار پسندیده ای است، اما در این روز چنین فضیلتی بیشترین شایستگی را نصیب انسان های نیکوکار می کند.

فرمانده پایگاه شهید اشرفی ناحیه اسدآبادی خرم آباد با بیان اینکه غدیر عید غدیر خم یک جشنواره استانی است، گفت: در ایام غدیرخم ۱۱ هزار پرس غذا در حاشیه شهر با هماهنگی بسیج داشتیم. مهندسی و دانشگاه پاخ لورستون. .

وی ادامه داد: بازسازی واقعه غدیر نیز توسط اعضای پایگاه شهید اشرفی اصفهانی در منطقه اسدآبادی انجام شد.

فرمانده قرارگاه شهید اشرفی و مسئول موکب شهدای منطقه اسدآبادی گفت: در پایگاه کنسول همجوار پنج گروه جهادی داریم که در حال ساخت دو منزل و نوسازی پنج منزل هستند. در خانوارها ۵۰۰۰ بسته معیشتی و ۳۰۰۰۰ بسته غذای گرم و سه بسته توزیع کردیم. شغل ایجاد کرده بودیم.
کریمی افزود: هدف ما بحث جذب نیرو در محله و همکاری با جوانان و نوجوانان ۹ تا ۱۵ سال و خارج از شهر است.

وی گفت: همه مردم و آحاد جامعه باید از دولت حمایت کنند زیرا اگر آن را فراموش کنیم دچار مشکل می شویم.

انتهای پیام/

زخم