پدر ویرجینیا که به خاطر دفاع از دختر بدنام شده است ، در قلب خود فساد نشان می دهد: دیواین


اشتیاق چیزی است که به سختی توسط نخبگان مترقی شهرستان لودون ، ویرجینیا ، جامعه خوابگاه مرفه واشنگتن دی سی ، بسته می شود.

هنگامی که لوله کشی اسکات اسمیت در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 22 ژوئن در هنگام تلاش برای رفع مشکل دختر 15 ساله اش که می گوید در حمام مدرسه مورد تجاوز قرار گرفته و مورد تجاوز قرار گرفته بود ، آنها خندیدند و شادی کردند. توسط دامن پسرانه هیچ کس نسبت به دخترش ابراز نگرانی نکرد.

همچنین از طرف آقای اسکات زیگلر ، که در این جلسه ادعا کرد به طرز حیرت انگیزی حمله ای در دستشویی مدرسه در هیچ نقطه ای در شهرستان لودون صورت نگرفته و نگرانی والدین را در مورد خطرات حمام تراجنسیتی ها پخش نکرده بود ، ابراز همدردی نکرد. او سپس کمی وداع بیدار کرد تا به آن والدین درمانده در اتاق که واقعاً مسئول بودند ، نشان دهد.

مجله تایم در سال 2016 آن را شاه ماهی قرمز نامید. به به ما امشب چندین بار آن را از زبان سخنرانان عمومی خود شنیدیم اما دانش آموز یا تراجنسیتی شکارچی وجود ندارد. ”

این را به خانواده اسمیت بگویید.

فعال رنگین کمان که ظاهراً در آن جلسه معیشت اسمیت را تهدید می کرد ، بدون درد به او گفت تجاوز دخترش سه هفته قبل از آن اتفاق نیفتاد ، گویی او می دانست.

صدایش را بلند کرد و او را “عوضی” خطاب کرد.

به دلیل واکنش جزئی به تحریک او ، او دستگیر شد. ویدئوی تحقیر او ، تی شرت پاره شده ، شکمش نمایان ، شلوارش پایین کشیده شد و در سطح جهانی پخش شد.

هیچکس به فکر خانواده از هم پاشیده اش نیست.

بوتا بیبراج ، دادستان جناح چپ که توسط سوروس تأمین می شود ، اعلام کرد که این یک آزادی است ، طرفدار تلاش کرد اسمیت را به دلیل رفتارهای مخل وی در زندان بگذارد.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث نظریه نژاد انتقادی و دانش آموزان تراجنسیتی بود ، در اشبورن ، ویرجینیا در 22 ژوئن 2021 در بازداشت به سر می برد.
Buta Biberaj ، دادستان مشترک المنافع در شهرستان لودون ، سعی کرد اسکات اسمیت را به دلیل صحبت علیه حمام های تراجنسیتی که باعث تجاوز دخترش شده بود ، قفل کند.
رویترز / ایولین هاکشتاین

او با حبس جنایتکاران مخالف است اما همه او به دلیل تعطیلی یک پدر غیرسیاسی است که از مدرسه ای که نتوانسته از دخترش محافظت کند به دنبال پاسخگویی است.

ترقی خواهان شاد او را شیطان پرست و انسانی کردند. آنها او را در رسانه های اجتماعی شوکه کردند و موفقیت خود را خریدند وقتی او را از جلسه بعدی هیئت مدیره مدرسه منع کردند که در آن سیاست خود را در مورد حمام مدرسه همه جنسیتی شهرستان لودون تصویب کردند.

چه کسی اهمیت می دهد که آیا این امر باعث می شود دختران مانند دختر اسمیت در این روند امنیت کمتری داشته باشند؟

اگر یک خبرنگار مبتکر در روزنامه دیلی وایر نتوانست طرف اسمیت داستان را پیدا کند – و این یک داستان وحشتناک است – می توانست موفقیت آمیز باشد.

متهم به تجاوز دخترش بی سر و صدا به مدرسه دیگری فرستاده شد و در آنجا دوباره مورد اصابت قرار گرفت. این یک شکست در سیستم مدارس شهرستان لودون است ، که بدیهی است شکایت اسمیت ها را جدی نگرفت.

الیزابت لانکستر ، وکیل اسمیت ، به دیلی وایر گفت: “اگر کسی به مدت سی ثانیه به صحبت های اسکات گوش دهد و گوش دهد ، ناراحت و ناراحت خواهد شد.”

اما کسی گوش نداد. در عوض ، اسمیت ، 48 ساله ، پوستر “تروریسم داخلی” جدیدی است که دولت بایدن آماده کرده است تا هر کسی را که در برنامه های آنها اختلال ایجاد می کند ، نابود کند.

گروهی از فعالان جناح چپ انجمن ملی هیئت مدیره مدارس با ارسال نامه ای به رئیس جمهور بایدن ، پرونده اسمیت را بدون ذکر آن ذکر کردند و از دولت خواست تا از قانون میهن پرستی برای جلوگیری از والدینی که در مدرسه کودکان فرزندانشان صدای خود را می خواهند ، استفاده کند. به نظر بایدن این نیست که هدف قرار دادن والدین ناراضی با قوانین طراحی شده برای بمب های انتحاری خارجی در حال افزایش باشد.

اسکات اسمیت پس از درگیری در جلسه هیئت مدیره مدرسه شهرستان لودون که شامل بحث نظریه نژاد انتقادی و دانش آموزان تراجنسیتی بود ، در اشبورن ، ویرجینیا در 22 ژوئن 2021 در بازداشت به سر می برد.
شهرستان لودون به هشدار اسکات اسمیت گوش نداد زیرا متجاوز دختر وی به مدرسه دیگری فرستاده شد.
رویترز / ایولین هاکشتاین

پنج روز بعد ، در 4 اکتبر ، دادستان کل مطیع ، مریک گارلند ، یادداشت بدنام خود را که FBI درباره والدینی مانند اسمیت مطرح می کند ، منتشر کرد.

باز هم ، به اسمیت یا دخترش فکر نمی کنم.

در بیانیه ای که روز چهارشنبه توسط مدارس دولتی شهرستان لودون منتشر شد ، سخنی از شفقت وجود نداشت. او با اشاره به نگرانی های مربوط به حریم خصوصی و احترام به مسائل پلیس ، از خود و اعضای هیئت مدیره مدرسه بخاطر سکوت خود در مورد افتضاح اسمیت و اطلاعات غلط ارائه شده به والدین عذرخواهی کرد.

الیشیا براند ، دوست دختر اسمیت و شریک شریک شهرستان لودون می گوید: “آنچه برای دختر و قربانی دوم اسکات اسمیت اتفاق افتاد ، ممکن است برای همه فرزندان ما اتفاق بیفتد.” “این یک مسئله تراجنسیتی نیست. این موضوع برای کودکان خطرناک است.

“ما سیاست و ایدئولوژی و دستور کار را در مدرسه نمی خواهیم. به به ما مطالب واضح جنسی در مدارس نمی خواهیم [or] عادی سازی پدوفیلی ”

او می گوید دلیل غوطه ور شدن در جلسه 22 ژوئن این بود که هیئت مترقی مدرسه “هر روز زودتر محل باز کردن سخنرانی عمومی” عرشه را باز کرده بود تا حمام های دوستدار تراجنسیتی ها بتوانند این موضوع را پر کنند.

والدین و معترضان تابلوهایی بیرون از جلسه هیئت مدیره مدارس دولتی شهرستان لودون در اشبورن ، ویرجینیا در 12 اکتبر 2021 دارند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

یکی پس از دیگری فعالان به نفع سیاست های غیرحرفه ای صحبت کردند و اکثریت والدین حاضر در اتاق را متعصب ترجمه کردند. یکی گفت: “نفرت. به به به نظر می رسد که او پیروان عیسی را در این اتاق می چکاند. ”

وقتی والدین حاضر در اتاق اعتراض کردند ، هیئت مدیره تهدید کرد که جلسه را تعطیل می کند و به آنها دستور داد از “دستهای جاز” استفاده کنند – حرکات خاموش به جای تشویق ، خنده یا کف زدن. سپس سخنگوی ضد عیسی وقت خود را مجدداً اختصاص داد تا بتواند اظهارات نفرت انگیز را تکرار کند.

هنگامی که سناتور سابق دیک بلک بالاخره فرصتی برای سخنرانی پیدا کرد ، او گفت که “پوچ است. به به برای معلمان پسرها دختر و پسرها دختر “و شکایت کردند که مدارس شهرستان لودون” به کودکان آموزش می دهند که از دیگران به دلیل رنگ پوست خود متنفر شوند. “جمعیت به جای استفاده از دستهای جاز به او شادی زیادی دادند. بنابراین هیئت مدیره جلسه را تعطیل کرد و باعث آشوب شد.

در میان این کابوس کافکایی پدری گرفتار شده بود که سعی داشت از دخترش محافظت کند. خیلی بد. این مزاحمت برای دستور کار سهام منحرف است ، بنابراین باید مانند یک اشکال خرد شود.

گیر کرده در جهنم سلول

سرانجام ، یک قاضی ، رویس لمبرت ، اذعان کرد که نقض حقوق مدنی در زندان واشنگتن ، جایی که زندانیان 6 ژانویه هنوز بدون محاکمه در زندان هستند ، اتفاق می افتد. او دستور تحقیق داد و سرپرست زندان و معاون رئیس اداره اصلاحات را با تحقیر بازداشت کرد.

قاضی ارشد ناحیه کلمبیا رویس سی لامبرت
قاضی ارشد رویس لمبرت نگهبان زندان و مدیر بخش اصلاحات دی سی را مسئول سوء استفاده از شورش های کنگره می داند.
دادگاه منطقه ای ایالات متحده منطقه کلمبیا

جو مک براید ، وکیل دادگستری در حال مبارزه با مشتریانی است که می گویند ماه ها در سلول انفرادی و ضرب و شتم بوده اند و از دسترسی به وکلای خود محروم شده اند ، از عبادت روز یکشنبه منع شده و انجیل آنها مصادره شده است.

اما او می گوید تنها نشریه ای که هرگز توسط آنها تکذیب نخواهد شد ، The Final Call ، روزنامه رسمی ملت اسلام است ، “که به همه شنوندگان می آموزد که سفیدپوستان از جمله چیزهای دیگر ، شیطانی غیر انسانی و ذاتی هستند”.

مک براید به نقل از ویرایش 17 اوت 2021 ، در مقاله ای با عنوان “جدایی یا مرگ” استدلال می کند که سفیدپوستان به دلیل “کم رنگ بودن” “شیطان” غیرانسانی هستند و غیر سفیدپوستان را تشویق می کند که “آنها را نفرین کنند و چیزهای زشت بگویند”. زیرا آنها (سفید) کارهای زشتی انجام دادند. ”

مقاله دیگری با عنوان “آمریکا در حال سقوط است عذاب او مهر شده است” آمریکا را “فاحشه بابل” توصیف می کند و می گوید که سیاهان باید “خانه های خود را از تصاویر سفیدپوستان پاک کنند” زیرا آنها شرور هستند.

مک براید به درستی از خود می پرسد که چرا تبلیغات نژادپرستانه از چنین نفرتی در زندانی که کتاب مقدس در آن وجود ندارد ، قابل قبول است.

“تصور کنید که ماه ها در زندان هستید و این تنها چیزی است که باید بخوانید. به رنگ پوست خود نگاه کنید و شروع به نفرت از خود کنید. نگهبانان ، به تماس نهایی نگاه می کنند ، به شما ضربه می زنند و به دنبال فرصتی برای ضرب و شتم شما هستند. ”

سرها باید بچرخند.

دیدگاهتان را بنویسید