پس انداز شهرداری از طریق خرید کالا در بورس
معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران با اشاره به برنامه خرید کالاهای مورد نیاز شهرداری از طریق بورس کالا و صرفه جویی حاصل می شود، گفت: این اقدام واسطه ها را از سر راه برداشته است. تسریع در تدارکات شهرداری و همچنین تحویل ملزومات و کالاها. ، افزایش محتوا و فضای رقابتی و شفافیت به حداکثر رسیده است.

به گزارش ایسنا، ابوالفضل فلاح با اشاره به خرید ۱۴ هزار و ۴۰۰ تن قیر توسط شرکت سرمایه گذاری شهر از بورس کالا تاکید کرد: با روش های اتخاذ شده توسط شرکت سرمایه گذاری شهر و حمایت و سرعت در پرداخت و توزیع، ۲۷۵ میلیارد ریال صرفه جویی می شود. اعتبارات مورد نیاز توسط معاونت مالی دانشگاه و اقتصاد شهری اخذ شد.

وی ادامه داد: خرید توسط شرکت سرمایه گذاری شهر انجام می شود که بالاترین انضباط و شفافیت مالی را در شهرداری تهران دارد و تامین مالی آن بر عهده معاونت مالی شهرداری است.

معاون مالی و اقتصاد شهری شهرداری تهران مزیت های خرید در بورس کالا را شفافیت، حذف واسطه ها و صرفه جویی در هزینه ها، ایجاد فضای رقابتی و حضور تولیدکنندگان بدون واسطه برشمرد و گفت: تهیه قیر، میلگرد و سیمان سه اقدام دیگر شهرداری است که صرفه جویی قابل توجهی را به همراه داشته است.

فلاح با اعلام اینکه طی دو ماه گذشته یک هزار و ۸۰۰ میلیارد ریال اعتبار از سوی معاونت مالی و اقتصاد شهری تخصیص و هزینه شده است، افزود: ۲۷۵ قیر در بورس برای کاهش هزینه های شهرداری تهران خریداری شد که موفق به صرفه جویی میلیارد ریالی شد. . . قیمت حدود ۱۸ درصد خرید بیشتر است

بر اساس اعلام روابط عمومی اداره کل امور اقتصادی و دارایی شهرسازی، وی افزود: تغییر نگرش و ایجاد وحدت عمل در دوره جدید شهرداری تهران در خصوص ایفای به موقع تعهدات با عرضه کنندگان و فروشندگان کالا. . . تشویق همکاری با شهرداری تهران در بورس.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


بعد از اتفاقات دیشب در برنامه خندوانه درباره حذف نام وریا غفوری…