پشیمانی آنتونی مایکل هال از “فریس بولر”


“تعطیلات روز Ferris Bueller” و “Pretty in Pink” هر دو نمایش داده شدند زیاد اگر آنتونی مایکل هال پیشتاز بود متفاوت بود.

دو کلاسیک فرقه 1986 جان هیوز را درگیر کردند و Brat Pack را راه اندازی کردند – گروهی از بزرگسالان جوان که با بازی در مجموعه ای از فیلم های نوجوان دهه 80 در شهرت هالیوود مقام سلبریتی خود را تثبیت کردند.

هال یکی از آن بازیگران پرکار و همچنین یکی از آخرین موزهای هیوز بود و اعتراف کرد که از رد دو رام کمیک نمادین جوانان پشیمان است.

هال ، 53 ساله ، برای اینسایدر گفت: “هیوز برای من” فریس “نوشت. “به دلیل شغلی که به من داد ، از دوران کودکی به من حرفه ای داد ، من مشغول کارهای دیگر بودم. بنابراین من نمی توانم “فریس” را انجام دهم. ”

متیو برودریک نقش اصلی را در “تعطیلات روز فریس بولر” به دست آورد ، جایی که او دبیرستان را با دهانی هوشمند بازی می کرد که از مدرسه برای ماندن در کنار همسالانش می گذرد.

آلن راک ، میا سارا و متیو برودریک در سال 1986 “تعطیلات روز فریس بولر”.
© پارامونت / با احترام به اورت کول.

هیوز همچنین می خواست هال نقش داکی دیل را در فیلم “Pretty in Pink” در مقابل مولی رینگ والد بازی کند ، اما این نقش در نهایت به جان کرایر رسید. هال در ادامه نقش دو شاهکار بزرگ هیوز را بازی کرد: “باشگاه صبحانه” و “شانزده شمع”.

با این حال ، “فریس بولر” نقشی بود که ستاره “هالووین می کشد” بیشتر از همه پشیمان است. هال می گوید: “فریس خواهد بود زیرا آنچه من احساس کردم” زیبا در رنگ صورتی “این بود که شبیه راه اندازی مجدد” شانزده شمع “بود. “دختر پسر زیبا را می خواهد و پسر گنگ پشت او است. برای من ، او “شانزده شمع” را تکرار می کرد. ”

آنتونی مایکل هال
آنتونی مایکل هال گفت عدم مشارکت بزرگترین حسرت اوست.
گتی ایماژ

وی افزود: “اما من فکر می کردم یک منحصر به فرد واقعی برای فریس وجود دارد.” “من فکر کردم سرگرم کننده خواهد بود.”

هال توضیح داد: “اگر به فیلم” شانزده شمع “فکر کنید ، آن صحنه ای که من با ملکه جشن عروسی هستم و رولزرویس را بریده و دیوار چهارم را می شکنم و به دوربین نگاه می کنم؟ اساس فریس. ما کشف کردیم جان دید که کار می کند و منجر به خلق شخصیتی مانند فریس شد که همیشه دیوار چهارم را می شکند. “

هیوز در 6 اوت 2009 ، پس از حمله قلبی در شهر نیویورک درگذشت. هال اظهار داشت که کاهش مهمانی ها باعث ایجاد شکاف بین او و فیلمساز شد و این دو تا مرگ هیوز صحبت نکردند.

"باشگاه صبحانه" ستارگان Ally Sheedy ، بازیگر Judd Nelson و Hall در یک رویداد مطبوعاتی در سال 1986 ارائه کردند.
“The Breakfast Club” ستارگان Ally Sheedy ، بازیگر Judd Nelson و Hall در یک رویداد مطبوعاتی در سال 1986 ارائه شد.
گتی ایماژ

هال گفت: “این یکی از شگفت انگیزترین چیزهای زندگی من است زیرا من آن مرد را دوست داشتم.” “او برادر بزرگتری برای من بود. من وقت شخصی زیادی را با او گذراندم ، من مثل پسر سوم او بودم. در روزی که ما آن فیلم ها را ساختیم ، من با او و همسرش و دو بچه اش درگیر بودم و سپس به نوعی فرزند سوم آنها بودم. من واقعاً رابطه نزدیکی با جان داشتم. ”

دیدگاهتان را بنویسید