پلتفرم توانبخشی با هدف حفظ ارتباط ورزشکاران آسیب دیده در دوران نقاهت انجام می شوددر سال 2019 ، یک مصدومیت شدید ورزشی باعث شد که کانر موتیر با دو سال توانبخشی روبرو شود. چیزی که بیشتر او را تحت تأثیر قرار داد ، هزینه ای بود که توانبخشی بر سلامت روانی او می گذاشت.

او می گوید: “ممکن است در ارتباط با همسالان و دوستان سابق خود از دست رفته ، هویت ورزشکار را از دست بدهید ، انگیزه خود را از دست بدهید و احساس تنهایی در روند بهبودی داشته باشید.” این تجربه بود که Motyer را مجبور به راه اندازی یک Social Brace کرد ، یک پلت فرم توانبخشی که برای ایجاد ابعاد اجتماعی در بهبود آسیب ها طراحی شده بود.

“وقتی قدم مهم اولین دویدن خود را برداشتم ، یک پست آنلاین به اشتراک گذاشتم. موتیر می گوید: من از کلمات محبت آمیز ، تبریک و تشویق غافلگیر شدم. پس از آن مکان ، دو چیز مرا تحت تأثیر قرار داد: این که تا چه اندازه این روند تا آن زمان منزوی بود. و احساسی که از نظر دیگران “دیده شدن” به من انرژی لازم برای ادامه فشار را می داد.

“در عصری که می توانیم بلافاصله در زندگی اجتماعی ، حرفه ای و بهداشتی خود ارتباط برقرار کنیم ، احساس تنهایی در این چالش جسمی و روحی غیر ضروری به نظر می رسید. هرچه بیشتر با مردم برای درک تجربه آسیب دیدگی خود صحبت می کردم ، اعتقاد من بیشتر بود که باید راهی برای ارتباط اجتماعی با بهبودی آسیب وجود داشته باشد. “

Motyer Social Brace را در ماه مه تأسیس کرد و این شرکت در Nova ، مرکز نوآوری UCD ، مستقر است. موتیر یک حسابدار استخدام شده است که در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد بازاریابی فناوری از NUIG با KPMG و شرکت فناوری Learnsignal در نقش عملیاتی همکاری کرده است.

موتیر می گوید: “من برای درک بهتر فرایند تبدیل ایده های نوآورانه به مشاغل پایدار ، این دوره را گذراندم و در طول آن بر روی مفهوم Brace کار کردم.” “هدف این است که از طریق ارتباط و توانمندسازی با کمک به کاربران جهت مدیریت جنبه های جسمی و روحی بهبودی خود ، تجربه بازیابی را به طور مثبت تغییر دهیم.”

بریس از سه جزء تشکیل شده است. اولین سیستم مدیریت ردیابی آسیب ها با اعلان های یادآوری ، ویژگی های بازی و نظارت آسان بر پیشرفت است. دومین مرکز اصلی است که در آن کاربران می توانند دانش و توصیه های خود را در مورد تجربیات خود در دوران توانبخشی به اشتراک بگذارند و عنصر سوم یک جامعه آنلاین “بهبودیافته” است که با به اشتراک گذاشتن انگیزه و تعیین نقاط عطف برای حفظ پیشرفت خود در مسیر یکدیگر ، از یکدیگر حمایت می کنند.

موتیر می گوید عناصر اجتماعی و اجتماعی USP های واضح بریس هستند زیرا برنامه های فیزیوتراپی و آمادگی جسمانی موجود هیچ عنصر اجتماعی ندارند و به طور خاص برای بازیابی آسیب طراحی نشده اند.

او می گوید: “پلتفرم های داده جامعه ای وجود دارد که در مورد تجربیات زنده درمان بیماری ها اطلاعات ایجاد می کند ، اما برای بهبود اسکلتی عضلانی قابل استفاده نیست.” “هدف ما این است که با ایجاد آمادگی جسمانی مرتبط با فرایند بهبود آسیب و ایجاد اطلاعات جامعه در مورد آن تجربه ، مقطعی باشیم.

حمایت اجتماعی

“موضوع کلی در تحقیقات دانشگاهی این است که حمایت اجتماعی در دوران بهبود برای غلبه بر انزوای ، از دست دادن انگیزه و قطع ارتباط اجتماعی اساسی است – اما در حال حاضر هیچ پلتفرمی در بازار وجود ندارد که اهمیت حمایت اجتماعی را به درستی ارزیابی کند.”

بریس هم برای کسانی است که از آسیب بهبود می یابند و هم برای جامعه بازتوانی وسیع تری مانند فیزیوتراپیست ها.

در نهایت ، این شرکت با شارژ ویژگی های اضافی پشت دیوار پرداخت می کند ، اما در حال حاضر ، نسخه بتا Brace (در دسترس برای اپل و اندروید) رایگان است ، بنابراین چگونه Motyer پایگاه مشتری ایجاد می کند و پیشنهاد خود را افزایش می دهد بازخورد و تعامل کاربر با پلت فرم.

از آنجایی که بریس فقط چند ماه است کار می کند ، هنوز نتوانسته وارد کار جدی هزینه و جمع آوری پول شود. این پلتفرم به صورت داخلی توسعه یافت و بریس با دارایی عرق و حدود 10000 یورو پول نقد به نقطه راه اندازی خود رسید. گام بعدی Motyer این است که شروع به بررسی گزینه های تامین مالی قبل از بذر کند.

دیدگاهتان را بنویسید