پنجمین سالگرد زیبایی کلاژینو و کلاژینو


پنجمین سالگرد زیبایی کلاژینو و کلاژینو

کلاژن؛ معجزه ای برای سلامت بدن، صاف کردن چین و چروک های پوست و کاهش درد و التهاب. با افزایش سن، متوجه تغییراتی در پوست خود، به ویژه در صورت، می شویم، مانند شل شدن پوست و خطوط ریز اطراف چشم و لب ها که به مرور زمان عمیق تر می شوند. که قطعا تماشای آن برای کسی خوب نیست. کلاژن از سن ۲۱ سالگی با آن مواجه می شود و به همین دلیل خشکی و عدم خاصیت ارتجاعی پوست را در کنار فقدان این خاصیت چسبندگی طبیعی مشاهده می کنیم. نکته خوب ماجرا این است که وقتی محققین و پزشکان به منشا اصلی این پروتئین (کلاژن) از منابع طبیعی استخراج شده از بافت های حیوانی پی بردند، کلاژنو به عنوان یک برند محصول کشور فرانسه (کلاژن پپتید) بهترین ترکیب را به دست آورد. و به گفته افرادی که از آن استفاده کرده اند، این ترکیب پس از چند هفته نتایج شگفت انگیزی را نشان داده است. خوشبختانه این محصول به مدت ۵ سال و در جشن پنجمین سالگرد حضور و فروش این محصول وارد ایران شده است.کالگینو«مدیران ارشد شرکت، پزشکان متخصص پوست، زیبایی و ارتوپدی و همچنین کارشناسانی از داروخانه های مطرح کشور نیز حضور داشتند. این مراسم در هتل استقلال تهران برگزار شد و به گفته مدیران ارشد این شرکت، این فرانسوی این برند در مدت ۵ سال به موفقیت دست یافته است و هر ساله با کسب رکورد جدیدی توانسته است بیش از ۵۰ درصد از سهم بازار را در این پنج سال به خود اختصاص دهد.

کلاژن پروتئینی است که مانند چسب عمل می کند

دکتر سهراب کارگر عضو هیئت مدیره این شرکت در جشن پنجمین سالگرد تاسیس این برند اعلام کرد که فروش و حضور موفق محصول کلاژنو در چند سال گذشته توانسته است به متقاضیان و همچنین ارتقای محصول کمک کند. در داخل کشور، اما با حضور گسترده تر، منسجم و یکپارچه در سراسر کشور، سهم خوبی از سهم بازار را به خود اختصاص دهد و امیدواریم این شرکت به اهداف کمی و کیفی خود دست یابد. در سال جدید. وی در این مراسم گفت: کالاگینو بر اساس نظرات مصرف کنندگان، کارشناسان و پزشکان همواره در حال توسعه، تولید و عرضه محصولات جدید این برند است و قول عرضه محصولات جدید این برند را در سال جدید داد. وی تصریح کرد: این محصول قابل استفاده به صورت پودر و حل شده در انواع مایعات علاوه بر جلوگیری از چین و چروک و شادابی پوست باعث کاهش درد مفاصل و کمک به کاهش وزن می شود.

کلاژن پروتئینی است که مانند چسب عمل می کند

همچنین دکتر عسل شاهرخشاهی; مدیر فروش و برندسازی کلاژنو در رونمایی از این محصول در ایران توضیح داد که کلاژن فعال ترین پروتئین بدن است که ۳۰ درصد کل پروتئین بدن و ۷۰ درصد پروتئین پوست را تشکیل می دهد. ، تاندون ها و بافت همبند مانند چسب عمل می کنند. وی افزود: کلاژن انواع مختلفی دارد اما رایج ترین آن کلاژن دریایی است که باعث الاستیسیته و آبرسانی پوست و همچنین سلامت قلب و استخوان می شود. وی درباره روند تولید کلاژن در بدن توضیح داد: فیبروبلاست ها سلول های مسئول کلاژن سازی در بدن هستند که از اسیدهای آمینه برای ساخت کلاژن استفاده می کنند و مکمل های کلاژن دقیقا این کار را انجام می دهند. دکتر شاهرخشاهی درباره نیاز بدن به کلاژن توضیح داد و با بیان اینکه از ۲۱ سالگی کلاژن سازی در بدن کاهش می یابد و بر این اساس هر سال یک درصد کاهش کلاژن در بدن مشاهده می شود، بیان کرد: این کاهش کلاژن است. کلاژن در بدن است | بعد از ۴۰ سالگی در چین و چروک های پوست، گودی چشم، ریزش مو، مشکلات ناخن و دندان و افزایش وزن ظاهر می شود.

تولید کلاژن دریایی از پوست، استخوان و فلس ماهی

تولید کلاژن دریایی از پوست، استخوان و فلس ماهی

وی با تاکید بر اینکه تولید کلاژن فرآیندی است که ۷۵ تا ۹۰ روز طول می کشد، افزود: با مصرف محصولات “کلاژنو” و “کلاژنو بیوتی” به مدت ۸ تا ۱۲ هفته می توان به اثرات آن در بدن دست یافت. وی در همین زمینه افزود: تحقیقات نشان داده است که بیماران پس از ۱۲ هفته مصرف «کلاژینو» کاهش علائم آرتریت را تجربه کردند که ۴۸ درصد از مصرف کنندگان افزایش فعالیت بدنی و درد مفاصل را تجربه کردند و ۴۶ درصد کاهش داشت. . دکتر شاهرخشاهی در ادامه توضیح داد که کلاژن را می توان از منابع حیوانی زیادی تهیه کرد اما بهترین نوع آن کلاژن دریایی و مربوط به ماهی است. پراکندگی وسیعی دارد و از اندام های محیطی ماهی به صورت پودری که دوستدار محیط زیست است استخراج می شود. وی افزود: “کلاژنو” نیز از بقایای ماهی تولید می شود و به دلیل زیست فعال بودن مستقیماً از طریق روده کوچک جذب می شود.

مصرف روزانه ۵ گرم کلاژن چین و چروک را تا ۳۰ درصد کاهش می دهد.

به گفته آنها، یک تحقیق در فرانسه نشان داد که با مصرف روزانه ۵ گرم کلاژن، آبرسانی پوست تا ۲۸ درصد افزایش یافته و چین و چروک ها ۳۰ درصد کاهش می یابد. دکتر شاه رخشاهی با اشاره به انواع قرص های کلاژن گفت: پودر کلاژن برخلاف قرص ها حاوی ۵ گرم کلاژن است که برای مصرف روزانه کافی است. وی افزود: پودر کلاژن با انواع مایعات حتی مایعات بسیار داغ قابل استفاده است. وی در ادامه خواص این محصول را بهبود درد مفاصل، افزایش خاصیت ارتجاعی پوست، حفظ سلامت پوست، مو و ناخن، کاهش سلولیت، بهبود خلق و خو و کاهش وزن عنوان کرد. به گفته وی، این محصول در دو نوع «کلاژینو» و «کولاژینو بیوتی» به فروش می رسد که دارای خواص یکسانی هستند، اما به دلیل داشتن ویتامین C، روی، اسید هیالورونیک و بیوتین، علاوه بر ۵ گرم کلاژن در هر کدام. ساشه . . , کلاژنو بیوتی تولید کلاژن به جوانسازی و زیبایی پوست و مو کمک می کند.
آیا این مقاله برای شما مفید بود؟