پنهان شدن در ازدواج و پنهان شدن در یک رابطه عاطفی نهفته است


فردی که به تازگی رابطه جدی با او شروع کرده اید حداقل باید حقایق مهم و اساسی زندگی شما را بداند.

پنهان شدن و دروغگویی در ازدواج

بدون شک، برای حفظ رمز و راز رابطه و جلوگیری از درگیری، بسیاری از چیزها در رابطه باید مخفی بماند. اما چیزهایی وجود دارد که هرگز نباید آنها را از شریک زندگی خود پنهان کنید. در این مقاله از مجله دلتا عنوان کردن پنهان شدن و دروغگویی در ازدواج ما پرداخت می کنیم

پنهان شدن و دروغگویی در ازدواج

دروغ و پنهان کاری از جمله اشتباهاتی است که می تواند تأثیر مخربی بر سلامت زندگی مشترک داشته باشد.

هزینه های خود را از نامزدتان پنهان نکنید

وضعیت مالی شما، چه بدهکار باشید و چه نباشید، میزان درآمدتان از جمله مواردی است که قبل از جدی شدن رابطه باید به همسرتان اطلاع دهید. حتی اگر این کار را نکنید، او یک روز این مسائل را مشخص می کند، پس بهتر است خودتان این کار را انجام دهید.

روابط گذشته خود را پنهان نکنید

طرف مقابل شما حق دارد بداند شما چه نوع ارتباطی داشته اید و چقدر طول کشیده است. روابط گذشته می تواند بر رابطه جدی شما تأثیر بگذارد، به خصوص اگر هنوز با آن سابق در ارتباط هستید.

پنهان شدن و دروغگویی در ازدواج

در مورد رویاها، اهداف و امیدهای خود صحبت کنید

اگر تصمیم دارید این شخص را شریک زندگی خود کنید، باید امیدها و رویاهای خود را با او در میان بگذارید. باید به او بگویید چه برنامه های کوتاه یا بلندمدتی دارید تا بتواند مسیر زندگی شما را درک کند و در این راه از شما حمایت کند.

به اشتراک گذاشتن انتظارات از پنهان کاری و دروغ در ازدواج

لطفاً انتظارات را از ابتدای رابطه خیلی واضح بیان کنید. اگر در این مورد با شریک زندگی خود صادق نباشید، نمی توانید انتظار داشته باشید که او انتظارات شما را برآورده کند. او باید بداند که شما چه می خواهید و از یک رابطه چه انتظاری دارید. برای ایجاد یک رابطه عاطفی خوب، آیا این مرد هرگز شما را دوست ندارد؟ بازدید کنید

به هیچ وجه اعتقادات مذهبی خود را پنهان نکنید

اعتقادات مذهبی قوی می تواند بر روابط تأثیر بگذارد. اگر هر دوی شما خیلی به این نوع باورها اهمیت نمی دهید، خوب است. اگر مثلاً یکی از شما بی دین و دیگری بسیار مذهبی باشد، ممکن است در آینده رابطه شما مشکلاتی پیش بیاید. مطمئن شوید که در مورد این موضوعات گفتگوهای زیادی دارید.

نگفتن مشکلات جدی سلامتی از موارد پنهان کاری و دروغ در ازدواج

سلامتی شما نه تنها برای شما بلکه برای همسر آینده تان نیز مهم خواهد بود. بنابراین فردی که برای یک رابطه جدی وارد زندگی شما شده است حق دارد از وضعیت سلامتی شما و اگر مشکلات جسمی جدی مانند دیابت، صرع یا بیماری های مقاربتی دارید مطلع شود. او همچنین باید بداند که آیا سابقه یا سابقه خانوادگی سرطان در خانواده شما وجود دارد یا خیر.

پنهان شدن و دروغگویی در ازدواج

مطالعات پیشنهادی: مواد ۴ چیزی که خواب خوب را از شما می گیرد خواندن به

اپلیکیشن مجله دلتا