پورگلمی: جای ملاح در لیگ برتر خالی بود/ واگذاری تیم ملی به مربی قدرتمند
یک بازیکن پیشکسوت فوتبال می گوید تیم ملی فوتبال ایران باید هر چه زودتر نقش خود را مشخص کند.

فرهاد پورغلامی در گفت وگو با ایسنا، درباره صعود ملوان به لیگ برتر گفت: به تیم ملوان، به همه اعضای تیم ملوان به ویژه مزیر زارع، دکتر نوری و پوررشید تبریک می گویم. با تشکر و قدردانی از جناب آقای پوررشید به عنوان اسپانسر تنها که در صعود ملوان را حمایت کرد و بسیار موثر بود. جای ملوان در لیگ برتر خالی بود و خوشحالیم که ملوان با کارنامه خوب خود توانست به لیگ برتر صعود کند. لیگ برتر خیلی پایین تر از لیگ های پایین تر است و باید تیم را خوب ببندند.

وی درباره مشکلات مالی ملون در فصل جدید و حضور این تیم در لیگ بعدی گفت: یک راه حل برای بقای ملون در لیگ برتر بستن خوب این تیم است. آنها می توانند چند سرباز خوب استخدام کنند و این یک امتیاز واقعا خوب برای آنها است. ملوانان باید ساختار تیمی خود را حفظ کرده و حداقل ۶ بازیکن را به خدمت بگیرند. همه مسئولان باشگاه باید بدانند که یک تیم لیگ برتری باید هزینه کند. آنها باید تیم خوبی تشکیل دهند و بعد از آنها حمایت شود.

پورغلامی افزود: اگر اتفاق دیگری بیفتد، احتمال رفتن او وجود دارد و برای هواداران قابل هضم نیست. ملوان با ریشه ای که دارد باید همیشه در سطح اول فوتبال ایران باشد و به همین دلیل مسئولان باید تلاش بیشتری کنند و این تیم را حفظ کنند. من نمی گویم آنها قهرمان می شوند. باید حمایت کافی صورت گیرد تا همیشه در لیگ برتر باشند و بعد از رسیدن به ثبات به فکر نیمه بالای جدول باشند.

وی درباره وضعیت آشفته فوتبال ایران گفت: برای این فوتبال متاسفم چون آشفته است و مشخص نیست تصمیم گیرنده کیست. آنها هیچ اطلاعات موثقی در مورد کاری که می خواهند انجام دهند به شما نمی دهند. حالا که فقط یک زمین تمرینی در پیش داریم، چگونه باید هماهنگ کنیم؟ اگر به دلیل تغییر است، بهتر است از یک مربی قوی استفاده کنید.

انتهای پیام/

زخم

مطالب پیشنهادی


نرخ تورم سالانه آلمان برای اولین بار در پنج ماه گذشته به ۷.۹ درصد رسید.