پپ گواردیولا: ممکن است بهتر از معلم جهان نیستم. لیورپول بهترین رقیب ممکن است بود


پپ گواردیولا صحبت خوشایند را انتخاب کنید و انتخاب کنید جلب توجه کسب اطلاعات در مورد لیورپول مضر ترین حریف تیمش در راه قهرمانی لیگ برتر انگلیس فصل ۲۰۲۱-۲۰۲۱.

وکالت | ۲ کارکنان منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول عصر یکشنبه در مهمترین تفریحی فصل لیگ برتر انگلیس در چارچوب هفته سی ثانیه اجتناب کرده اند ساعت ۲۰ در ورزشگاه اتحاد به مصاف هم می توسعه. به گزارش منچستر ایونینگ نیوز، پپ گواردیولا سرمربی منچسترسیتی در نشست خبری پیش اجتناب کرده اند تفریحی ظریف مقابل لیورپول به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.

  • خواه یا نه او در دیدار منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول قهرمان لیگ پیروز ممکن است؟

ممکن است {نمی دانم}. ما سه امتیاز فوق العاده مهم داریم با این حال هفت تفریحی تولید دیگری داریم. بعد از همه رویارویی همراه خود لیورپول ضروری است.

این مورد نیست. خیلی ممنون اجتناب کرده اند تجهیزات گلف، با این حال ممکن است بهتر از معلم دنیا نیستم. ترجیح می دهم بگویم بهترینم با این حال اینطور نیستم. ممکن است لیورپول را به خاطر کاری کدام ممکن است انجام داده است گفتن می کنم. آنها کارکنان فوق العاده خوبی هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است اجتناب کرده اند این رقبا لذت می برم.

دیدار منچسترسیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول چگونه پیش خواهد سر خورد؟

متنوع اجتناب کرده اند عمیق می توانند حیاتی باشند. هر ۲ کارکنان خوشایند هستند. ما سعی می کنیم عوامل نقطه ضعف نوزاد لیورپول را تعیین کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید اجتناب کرده اند آنها استفاده کنیم. ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول تفریحی های زیادی انجام دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه آنها سرگرمی انگیز بودند. برای تفریحی فردا همه گیمرها علاوه بر این Robin DS به راحتی در دسترس است هستند.

خواه یا نه لیورپول را انتخاب کنید و انتخاب کنید سیتی بهترین رقبا برای شما ممکن است هستند؟ بالاتر اجتناب کرده اند سیکو ال کل لیسی؟

ژوزه مورینیو معلم جذابی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما در بارسلونا رقبا زیادی همراه خود یکدیگر داشتیم. در ۵ سالی کدام ممکن است در منچسترسیتی بودم، تفریحی‌های زیادی برای لیورپول انجام دادیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید همه آنها به هم نزدیک بودند. در بایرن مونیخ همراه خود یورگن [کلوپ] ممکن است تخصص کردم. در تمام فصول علاوه بر این این فصل ما ۱۰۰ امتیاز گرفتیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها ۹۹ هستند. رقبا ما فوق العاده از حداکثر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نزدیک است.

  • خواه یا نه هر ۲ کارکنان همراه خود قابلیت مناسب تفریحی می کنند؟

گاهی باید بنشینیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید حفاظت کنیم. ۹ به این علت کدام ممکن است می خواهیم، ​​اما علاوه بر این {به دلیل} سبک تفریحی حریف، نمی توان تعدادی از دقیقه حفاظت نکرد. آنها پهن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بالا تفریحی می کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید در میانه پایین خوشایند هستند. ۴ ۵ سال پیش، لیورپول مستقیم‌تر تفریحی می‌کرد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهمیت چندانی به تفریحی در جاده میانی نمی‌داد. حالا آنها همراه خود آلیسون، ماتیپ را انتخاب کنید و انتخاب کنید تیاگو تفریحی خوبی دارند. الکساندر آرنولد به طرز شگفت انگیزی تفریحی می تنبل. هر ضربه آزاد هر دو کرنر او عالی خطر احتمالاً است. در کرنرها، لیورپول خوشایند است را انتخاب کنید و انتخاب کنید گیمرها قد بلندتری دارد. باید قبول کنیم کدام ممکن است در گوشه را انتخاب کنید و انتخاب کنید جدا آنها اجتناب کرده اند ما مضر ترند. ممکن است به معنی های بازیکنانم ضمانت دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید در لحظات خطرناک به حمایت هوادارانمان خواستن داریم. {همه ما} کنار هم قرار دادن نبرد همراه خود لیورپول هستیم.

  • رقبا بین لیورپول را انتخاب کنید و انتخاب کنید منچسترسیتی به همان اندازه کی یکپارچه دارد؟

نادال، فدرر را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوکوویچ ۲۰ سال رقبا کردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید ما ۵ سال رقیب یکدیگر بودیم. فوتبالیست ها سریعتر می دوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید محافظت رسیدن فوتبال در مقابل همراه خود سایر بازی ها دشوارتر است. روزی کدام ممکن است بازنشسته شدم را انتخاب کنید و انتخاب کنید گلف تفریحی کردم، به یاد دارم بهتر از حریف ممکن است لیورپول بود. وقتی ۱۰۰ امتیاز هر دو ۹۸ امتیاز می گیرید، رقیبی موجود است کدام ممکن است ارائه می دهیم فشار زیادی وارد می تنبل. ممکن است مثبت هستم کدام ممکن است لیورپول را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر کارکنان ها می خواهند در بلند مدت سیتی را به مشکل بکشند. وفاداری ما را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیورپول مهم موفقیت ما {بوده است}، این دلیل است فدرر، نادال را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوکوویچ سال ها در سر بوده اند. رئال مادرید بارسلونا را بیشتر کرد. دورتموند همراه خود یورگن را انتخاب کنید و انتخاب کنید توخل اجتناب کرده اند بایرن مونیخ بیشتر شد.

  • خواه یا نه جذب می کند نتیجه خوبی است؟

۹، ممکن است به هیچ وجه در مسکن ام برای جذب می کند تفریحی نکرده ام. ما باید تفریحی شخصی را انجام دهیم.

  • خواه یا نه دوست دارید همراه خود یورگن کلوپ عالی نوشیدنی بنوشید؟

اگر دریافت کرد شویم حتما ممکن است او را دعوت خواهم کرد! این تجهیزات گلف امتحان شده کرده {است تا} دنیای فوتبال را به مکانی بیشتر تغییر تنبل. سعی می کنم همراه خود همه همکارانم اتصال خوبی داشته باشم. تجهیزات گلف مرد خوبی است را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است مشکلی همراه خود او ندارم.

۹، الان وقت بحث کردن {در این} مورد نیست. اکنون همراه خود سیتی قرارداد دارم را انتخاب کنید و انتخاب کنید فوق العاده خوشحالم. ممکن است آرزو می کنم بی پایان همین جا بمانم. ترجیح می دهم قراردادم را ده سال تولید دیگری همراه خود سیتی تمدید کنم با این حال اکنون زمان صحبت با اشاره به آن نیست. {نمی دانم} این خبر اجتناب کرده اند مکان آمده است.

  • چرا به منچسترسیتی خوشحال از می کنید؟

چیزهای استثنایی ای می توانم با اشاره به تیمم بگویم. قصد لاف زدن ندارم، با این حال کارکنان ممکن است بهتر از است. گیمرها ممکن است قابل توجه هستند. ممکن است نیازی به رئوس مطالب را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشاوره اجتناب کرده اند کارکنانم ندارم از آنها سال هاست برتر کار می کنند. الان نسبت به قبلی استراحت بیشتری دارم. تا حد زیادی اوقات، اجتناب کرده اند اکتبر به همان اندازه دسامبر، برای مخلوط کردن کارکنان کار سختی داشتم. ممکن است عصبی نیستم از برد هر دو باخت بخشی اجتناب کرده اند تفریحی است، با این حال مهم امتحان شده کردن است. باید به همان اندازه فینال دوم دردسرساز تفریحی کنیم.