«پیاده رو غذا» کرمانشاه ناقص کاوش است/ به سرمایه گذار هشدار می دهیمایسنا/ کرمانشاه شهردار کرمانشاه گفت: پروژه پیاده راه مواد غذایی کرمانشاه به صورت ناقص مورد بهره برداری قرار گرفت و به سرمایه گذار توصیه می کنیم ایرادات را برطرف کنند.

نادر نوروزی در نشست بررسی مسائل پروژه پیاده راه مواد غذایی اظهار کرد: کرمانشاه به چنین پروژه هایی نیاز دارد و از اجرای این مدل پروژه که بر اساس ضوابط و مقررات قانونی است حمایت خواهیم کرد.

وی افزود: سرمایه گذار پروژه فود استریت به بخشی از تعهدات خود عمل نکرد که این امر باعث بروز مشکلاتی در این پروژه شد.

شهردار کرمانشاه تصریح کرد: در این پروژه سرمایه گذار باید از سازه های سبک قابل حمل و متحرک استفاده می کرد که متاسفانه از سازه های پایدار و بلوکی استفاده شد.

وی ادامه داد: در یکی از بندهای قرارداد امضا شده توسط طرفین آمده است که سرمایه گذار باید در تمام مراحل ساخت و بهره برداری از مصالح چوبی سازگار با محیط زیست استفاده کند که تاکنون انجام نشده است.

نوروزی تصریح کرد: یکی دیگر از تعهدات سرمایه گذار اجرای طرح کالبدی دقیق مجتمع پیاده راه مواد غذایی است که توسط پروژه به طور ناقص مورد کاوش قرار گرفت.

وی افزود: مشکل اصلی این پروژه گرفتگی پیاده رو است که باید سریعا برای عبور عابرین پیاده راه حل شود.

وی گفت: شهرداری به دنبال رفع نواقص موجود و اجرای دقیق تعهدات سرمایه گذار است و به هیچ عنوان قصد تعطیلی این پروژه را ندارد و سرمایه گذار باید در اسرع وقت نسبت به رفع نواقص موجود اقدام کند. مطابق مفاد قرارداد شهرداری.

انتهای پیام

soreces