چاپال مجهز به سیستم پارک خودکار اسمارت چاپلس نیسان


برخلاف بسیاری از خودروسازان، نیسان از اوقات فراغت خود استفاده می کند تا خود فلیپ فلاپ ها را مونتاژ کند و آنها را به سیستم پارک خودکار مجهز کند!

چپل مجهز به سیستم پارک اتوماتیک

خودروسازان مطرح دنیا جدا از فعالیت در خودروسازی، ابتکارات و طرح های جالب و شگفت انگیزی را ارائه می دهند. یکی از نمونه های آنها تولید دمپایی های مجهز به سیستم پارک خودکار توسط نیسان است. با چپل مجهز به سیستم پارک اتوماتیک در مجله دلتا بدانید.

دمپایی نیسان نو

این محصول جدید نیسان مجهز به سیستم پارک خودکار است. این یک شوخی اول آوریل یا ترفندی برای اغوای مخاطب نیست. در عوض، شرکت خودروسازی نیسان در واقع پروژه «Pro Pilot Park» را در یک مسافرخانه بزرگ ژاپنی واقع در منطقه شلوغ هاکون اجرا کرده است. این شرکت دمپایی های این مجموعه را به سیستم های پارک خودکار مجهز کرده است تا جفت شدن خودکار امکان پذیر باشد!

ابتکار نیسان روی دمپایی

هر دمپایی از چرخ های کوچک، یک موتور و همچنین حسگرهای مرتبط تشکیل شده است. این سنسور به دمپایی اجازه می دهد تا روی زمین حرکت کند و محل مناسب پارک را انتخاب کند. با این حال، این دمپایی سرهمی کاملاً متناسب با جفت خود طراحی شده است و آماده استفاده است.

علاوه بر پروژه دمپایی اتوماتیک، برخی از اقلام دیگر این مسافرخانه نیز مجهز به سیستم حرکتی مانند کوسن های کف یا حتی میز داخل اتاق هستند.

ابتکار نیسان روی دمپایی

چپل مجهز به سیستم پارک اتوماتیک

سخنگوی نیسان درباره پروژه عجیب این شرکت گفت: فلیپ فلاپ های خود پارکینگ (خود جفت شونده) به خوبی نشان می دهند که فناوری مستقل از رانندگی چه کاری می تواند انجام دهد. هدف این پروژه بهبود آگاهی مخاطبان از فناوری های رانندگی خودکار و برنامه ریزی آنها برای راحتی بیشتر کاربر است.

جزئیات فعالیت های نیسان

نیسان یک شرکت چندملیتی ژاپنی است که در سال ۱۹۳۳ در یوکوهاما ژاپن متولد شد. شرکتی با سابقه داتسون. دیری نپایید که مانند بسیاری از شرکت های پیشرو در این زمینه، شرکت خودروسازی اینفینیتی به عنوان سازنده انحصاری خودروهای لوکس خود در ایالات متحده راه اندازی شد.

شهرت نیسان در سرتاسر جهان به خاطر ارائه خودروها و محصولات باکیفیت و آغشته به فناوری و نوآوری است. این بدان معناست که نیسان در هر محصولی که به بازار عرضه می کند ایده های جدیدی را القا می کند و هر خودرویی نوید چیز جدیدی را می دهد.

خودروهای نیسان هم اکنون در ۲۰ کشور جهان تولید می شوند. همچنین در بیش از ۱۶۰ کشور دنیا خدمات پس از فروش این برند آماده خدمت رسانی به مشتریان می باشد.

«قدرت از درون می آید» شعاری آشنا برای همه کارکنان نیسان است. به همین دلیل در این شرکت ژاپنی زنان و مردانی از ملیت ها، سبک زندگی و عادات مختلف گرد هم آمده اند تا بهترین و با کیفیت ترین محصولات را در اختیار مشتریان قرار دهند.

کفش های مجهز به سیستم پارک اتوماتیک در ژاپن

مطالعات پیشنهادی: رازهایی که فقط خلبانان و خدمه پرواز می دانند! خواندن به

برنامه را دانلود کنید