چرا همسرم مرا دوست ندارد؟ | همسرم من را دوست ندارد


خیلی ها این سوال را در ذهن خود دارند که چرا همسرم مرا دوست ندارد و دلیل آن چیست؟

چرا همسرم مرا دوست ندارد؟

چرا همسرم مرا دوست ندارد؟ داشتن فراز و نشیب در زندگی مشترک طبیعی است و نشان می دهد که در تلاش برای بهبود زندگی خود هستید. اما گاهی چنان مشکلات عاطفی پیش می آید که به نظر می رسد راهی برای حل آن وجود ندارد و مردی به این نتیجه می رسد که همسرش دیگر او را دوست ندارد. با این مقاله از مجله دلتا بودن با

چرا همسرم مرا دوست ندارد؟

معمولا این حرف از زوج ها شنیده نمی شود و در مواردی می گویند دیگر نسبت به طرف مقابل خود احساسی ندارند و در رفتارشان بیشتر نشان می دهند.

کار خیلی زیاد

یکی از عواملی که باعث کاهش علاقه زوجین می شود، کار زیاد است. بنابراین زن و مرد به دلیل مشغله کاری کمتر در خانه حضور دارند و کمتر همدیگر را می بینند. به همین دلیل شکل رابطه آنها در طول زمان تغییر می کند. برای اینکه عشق و صمیمیت بین زوجین وجود داشته باشد و حفظ شود باید زمان بیشتری را با یکدیگر بگذرانند.

چرا همسرم مرا دوست ندارد؟

عدم ارتباط چهره به چهره، چرا همسرم مرا دوست ندارد؟

برخی از زوج ها زمان بسیار کمی را برای برقراری ارتباط رودررو با همسر خود صرف می کنند و بیشتر اوقات به جای صحبت در مورد موضوعات مختلف با همسر خود، چت یا صحبت تلفنی را ترجیح می دهند. این عامل باعث می شود هر یک از زوجین احساس کنند که دیگر برای طرف مقابلشان مهم نیستند. بنابراین، با گذشت زمان، آنها نسبت به یکدیگر سرد می شوند. فقدان مهارت های ارتباطی عامل مهمی در ایجاد فاصله بین زوجین است. برای ایجاد یک رابطه عاطفی خوب به مقاله زبان عشق رابطه شما را عمیق تر می کند مراجعه کنید.

ادامه یافت نشد

برخی از زوج ها با وجود اینکه می بینند بی دلیل و دلیل از هم جدا شده اند، باز هم سعی نمی کنند به هم برگردند و رابطه عاطفی خود را اصلاح کنند. آنها ممکن است بحث کنند، چرا من باید همیشه رهبری کنم؟ من کار اشتباهی نکردم؟ همه از انجام این کار اجتناب می کنند و این وضعیت را بدتر می کند. وقتی متوجه می شوید که همسرتان دیگر شما را دوست ندارد و برای پی بردن به دلیل آن قدمی برنمی دارید، فقط شرایط را پیچیده تر می کنید.

چرا همسرم مرا دوست ندارد؟

عدم توجه به اوقات فراغت

یکی از دلایل اصلی عاشق شدن زوج ها بی توجهی به اوقات فراغت است. ممکن است تعجب کنید که چه ربطی به دوست داشتن همسرتان دارد. اما موضوع مهمی است که به ویژه در ایران کمتر به آن پرداخته می شود. در واقع زندگی شهری و نیاز به انجام فعالیت های اقتصادی افراد را از تفریح ​​دور کرده و به همین دلیل زوج ها از یکدیگر دور شده و حتی می تواند منجر به سرد شدن روابط زناشویی شود.

عدم داشتن رابطه جنسی منظم، چرا همسرم مرا دوست ندارد؟

رابطه جنسی اولیه یکی از ضروریات زندگی مشترک است. اما برخی از زوج ها به دلیل مشغله کاری، داشتن ملاقات، زندگی با خانواده همسر و… رابطه جنسی منظمی ندارند و ممکن است ماه ها از آخرین رابطه آنها گذشته باشد. این باعث می شود زوج ها احساس کنند که دیگر یکدیگر را دوست ندارند.

عدم داشتن رابطه جنسی منظم

مطالعات پیشنهادی: مواد آیا با یک مرد بچه دار ازدواج کنیم یا نه؟ خواندن به

اپلیکیشن مجله دلتا