چه رنگی برای پوست روشن مناسب است؟ – خامه کم چرب


چه رنگ لباس برای پوست روشن، آیا می دانید چه رنگ لباس برای پوست روشن، چه رنگ لباس برای پوست روشن

چه رنگی برای پوست روشن مناسب است؟

لباس مناسب برای پوست های روشن

آیا تا به حال به رنگ پوست و رنگ لباس خود توجه کرده اید؟ اگر پوست روشن و رنگ پریده ای دارید، ادامه دهید بتهوون با ما همراه باشید تا این را به شما آموزش دهیم چه رنگی برای پوست روشن مناسب است؟

رنگ لباس شما باید مکمل رنگ پوست باشد و توجه را به چشم ها و لب های شما جلب کند. همه استایلیست ها از این نکته منحصر به فرد مد آگاه هستند!

پس از کشف جذاب ترین رنگ های خود، می توانید از این راهنما برای انتخاب رنگ های چشم نواز استفاده کنید.

و فراموش نکنید که رنگ هایی که می پوشید به اندازه زیبایی لباس شما مهم هستند! هنگام خرید لباس به تیپ بدنی خود توجه کنید.

دانستن اینکه چگونه رنگ پوست شما بر انتخاب لباس شما تأثیر می گذارد برای هر کسی که یک کمدی پر از لباس می سازد و مطمئن نیست که کدام رنگ برای آنها بهتر است مهم است. رنگ هایی که بافت طبیعی پوست شما را افزایش می دهند را می توان با تعیین رنگ پوست و در عین حال اجتناب از رنگ های متضاد پیدا کرد.

در نتیجه در این مقاله یاد می گیرید که چگونه رنگ پوست خود و رنگ های متناسب با آن را تشخیص دهید.

هر رنگی که همرنگ رنگ پوست شما باشد شما را کاملا رنگ پریده نشان می دهد و ظاهری بسیار ناخوشایند برای شما ایجاد می کند. شما چیزی می خواهید که ترکیبی از بهترین های شما باشد! اما نه مبارزه زیاد، زیرا بسیار دشوار خواهد بود. فقط مقدار مناسبی برای کمک به جذابیت رنگ های طبیعی شما.

آیا می دانید چه رنگ لباس برای پوست روشن، بهترین رنگ برای پوست روشن، بهترین رنگ برای پوست روشن

چگونه برای پوست های روشن لباس های رنگارنگ بپوشیم

چه رنگ هایی برای پوست های روشن مناسب است؟

استفاده از رنگ های ملایم، پاستلی و روشن اکیدا ممنوع است. اگر پوست شما سفید است، بهتر است از رنگ هایی استفاده کنید که روی پوست شما قابل مشاهده است. رنگ های تیره تر مانند قهوه ای، مشکی، خاکستری، شرابی، سبز و آبی سرمه ای و همچنین آبی تیره گزینه های خوبی هستند. استفاده از رنگ های ملایم، پاستلی و روشن اکیدا ممنوع است. چون صورتت را خیلی مات می کند و محو می شوی و آن جذابیت را نداری.

از بیشتر پاستل ها اجتناب کنید

چیزی نپوشید که رنگ پوست شما را بیش از حد رنگ پریده کند. این بدان معنی است که شما باید از رنگ های پاستلی خاصی اجتناب کنید. برخی از پاستل ها به جای اینکه قابل مشاهده باشند، پوست شما را کدر نشان می دهند.

رنگ پاستلی اشتباه می تواند شما را مهربان کند. هر رنگی که “شسته” شود ممکن است به نظر شما شسته شده باشد.

با این حال، اگر کاملاً رنگارنگ شده اید، رنگ های پاستلی در واقع می توانند شما را رنگارنگ تر نشان دهند. روی پوست شما بسیار قهوه ای می شود. اگر این قهوه ای را ندارید (هنوز)، از بیشتر رنگ های پاستلی خودداری کنید.

اگر می‌خواهید مخفیانه آنها را وارد کنید زیرا از طرح رنگی خوشتان می‌آید، سعی کنید آن‌ها را نزدیک صورت یا به تنهایی نپوشید. رنگ پاستلی مانند آبی بیبی را پیدا کنید و اجازه ندهید بر لباس شما تسلط پیدا کند، ظاهر خوبی به شما می دهد. پیشنهاد می کنیم از لوزی مورد علاقه خود در قسمت پایینی لیاس یا به مقدار کم استفاده کنید.

رنگ های پاستلی بسته به رنگ پوست و کنتراست طبیعی مو و چشم شما می توانند عالی به نظر برسند. به طور کلی، هرچه کنتراست طبیعی کمتری داشته باشید، راحت‌تر از شر رنگ‌های پاستلی خلاص می‌شوید.

افرادی که پوست تیره‌تر یا پوست زیتونی دارند، راحت‌تر از رنگ‌های پاستلی استفاده می‌کنند. رنگ های روشن با پوست تیره به خوبی هماهنگ می شوند.

رنگ برای پوست های روشن چگونه لباس های رنگ پوست روشن انتخاب کنیم راهنمای انتخاب لباس های رنگ روشن برای پوست های روشن

سفیدپوستان نباید از رنگ های پاستلی استفاده کنند

سفید و سیاه را رها کنید

مانند رنگ های شسته شده، مهم است که از رنگ های روشن اجتناب کنید! متأسفانه، رنگ مشکی همانطور که اغلب تبلیغ می شود، رنگ رایجی نیست. هر چیزی را که در برابر رنگ روشن پوستتان خیلی ضخیم به نظر می رسد، از جمله سفید و سیاه نپوشید.

برای پوست رنگ پریده و روشن شما، تنوع رنگ مشکی بسیار شدید خواهد بود و ظاهری بسیار ضخیم ایجاد می کند. بنابراین، پوست شما رنگ پریده به نظر می رسد. همچنین به ظاهر کلی شما ظاهری گوتیک می دهد و رنگ شما را از بین می برد (مگر اینکه هدف شما این باشد – بنابراین عالی است و مشکی برای شما مناسب است).

از طرف دیگر، رنگ سفید آنقدر تضاد نخواهد داشت، در برابر پوست روشن شما بسیار کمتر خواهد بود و ممکن است بیمار به نظر برسید. به یاد داشته باشید که رنگ سفید بسیار به رنگ پوست شما نزدیک است. به زیبایی شما ضربه می زند و از بین می برد.

نکته جانبی: اگر پوست شما روشن است اما موهای تیره دارد، ممکن است بتوانید پوست تیره خود را بپوشانید. برای افرادی که پوست رنگ پریده و موهای روشن دارند، چندان شدید به نظر نمی رسد، زیرا کنتراست بالا در نظر گرفته می شود و می توانید از طرح های رنگی با کنتراست بالا استفاده کنید.

بهترین رنگ برای پوست روشن، بهترین رنگ برای پوست روشن، رنگ مناسب برای پوست روشن را انتخاب کنید و خرید کنید

مشکی برای پوست های روشن گزینه ای نیست

رنگ های خنثی بپوشید

با رنگ خنثی لباس بپوشید. اگرچه به شما می گوییم از رنگ های سفید و مشکی خودداری کنید، اما پیشنهاد می کنیم از رنگ های خاکستری، قهوه ای و سبز استفاده کنید. این رنگ ها می توانند به شما کمک کنند تا زندگی دلخواه را به چهره خود بیاورید. آنها شما را کسل یا تنبل نشان نمی دهند. در عوض، آنها به شما کمک می کنند کمتر رنگ پریده به نظر برسید، که یک هدف مشترک است.

به دنبال رنگ خاکستری تیره تر از رنگ پوست خود باشید، زیرا خاکستری روشن تر می تواند شما را رنگ پریده کند. ما رنگ های خاکستری متوسط ​​تا زغالی را توصیه می کنیم. یک رنگ خاکستری متوسط، کنتراست خوبی را ایجاد می کند، بدون اینکه خیلی دراماتیک یا سنگین باشد.

کنتراست خاکستری متوسط ​​در برابر پوست رنگ پریده شما عالی به نظر می رسد. این همان چیزی است که برای قهوه ای صدق می کند. این می تواند به فردی با پوست روشن و رنگ پریده کمک کند که زنده تر به نظر برسد!

بهترین رنگ برای پوست روشن، چه رنگی برای پوست روشن می آید، چگونه لباس هایی با رنگ پوست روشن انتخاب کنیم

رنگ خاکستری مناسب برای پوست های روشن

سبز زمردی رنگی مناسب برای پوست سفید است

سبز زمردی رنگی است که نمی توانید با آن اشتباه کنید. این چیزی است که ما شاهد تکان خوردن سفیدپوستان هستیم و قویاً از آن حمایت می کنیم. این نشان دهنده یک قدرت سلطنتی است که ما نمی توانیم از آن سیر شویم.

مراقب آبی باشید

همانطور که قبلا در مورد دستگیره های خاکستری اشاره کردیم، سایه ها بسیار مهم هستند. سایه های خاصی از یک رنگ خاص می تواند تفاوت زیادی در رنگ های مختلف پوست ایجاد کند.

به عنوان مثال، رنگ آبی گاهی اوقات برای افرادی که پوست روشن دارند، عجیب به نظر می رسد، به خصوص اگر آبی با اعصاب آنها هماهنگ باشد. این باعث می شود رنگ زیرین به خوبی برجسته شود! می تواند شما را بترساند.

مراقب سایه آبی که انتخاب می کنید باشید، زیرا می تواند باعث ایجاد احساس بیماری و سرما در شما شود. این سردترین رنگ از همه است.

آبی دریایی را انتخاب کنید، آبی دریایی به عنوان یک رنگ قدرتمند شناخته شده است که به شما کمک می کند تا چشمگیرتر به نظر برسید. می توانید آبی سلطنتی را نیز در نظر بگیرید، این رنگ می تواند ظاهر شما را برجسته تر کند نه اینکه آن را جذاب تر و کم رنگ تر کند.

رنگ پارچه برای پوست روشن چه رنگ پارچه برای پوست روشن استفاده می شود بهترین رنگ لباس مناسب برای پوست روشن

آبی را انتخاب کنید

جسور باشید، اما از روشنایی بالا اجتناب کنید

رنگ های بسیار روشن، به عنوان مثال، زرد یا نارنجی، شما را تحت تأثیر قرار می دهد. نسبت به رنگ پوست شما خیلی روشن هستند و انتخاب خوبی نیستند. اگر رنگ‌های تند را دوست دارید، پیشنهاد می‌کنیم از چند رنگ پررنگ استفاده کنید. نمی توان گفت که رنگ خاصی در این دسته از رنگ ها وجود دارد. هر رنگی که فریاد بزند در این دسته قرار می گیرد. از این رنگ های چرب زیاد و زیاد استفاده نکنید.

اگر پوست شما سفید و رنگ پریده است، رنگ بپوشید

از آنجا که ما به شما گفته ایم که چه چیزی را نپوشید، اکنون به هیچ وجه به شما نمی گوییم که نمی توانید هیچ یک از رنگ های ذکر شده در بالا را بپوشید. آن را امتحان کنید – ممکن است از ظاهر خوب آن شگفت زده شوید. اگر فکر می‌کنید در یک رنگ خاص عالی به نظر می‌رسد، اجازه ندهید کسی به شما بگوید! همیشه شجاع باش!

چهار رنگ که برای همه خوب به نظر می رسد!

با توجه به این مقاله، چهار رنگ وجود دارد که بدون توجه به رنگ پوست شما “معمولا عالی” هستند. این رنگ ها عبارتند از: برنجال، قرمز تیره، آبی تیره (آبی هندی) و رز روشن.

میدونم اسم عجیبیه اما به عکس های زنان زیر نگاه کنید. همه رنگ‌ها متفاوت هستند، اما هیچ‌کدام از آن‌ها هنگام پوشیدن بیمار یا رنگ پریده به نظر نمی‌رسند.

آیا می دانید چه رنگ لباس برای پوست روشن، آیا می دانید چه رنگ لباس برای پوست روشن، بهترین رنگ لباس برای پوست روشن را انتخاب کنید

مناسب برای انواع پوست

مجموعه: بخش مد بیتوته