چه غذاهایی سیستم امنیت هیکل ممکن است را آسانسور می تدریجی؟


ایسنا/ خراسان رضوی محققان گفتند: {برای تقویت} سیستم امنیت شخصی اجتناب کرده اند خوب رژیم غذایی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید متعادل بیشترین استفاده را ببرید. غذاهایی مربوط به بروکلی، مرکبات را انتخاب کنید و انتخاب کنید ماست می توانند به آسانسور سیستم امنیت هیکل ممکن است کمک کنند.

به گزارش بهداشت نیوز، لیزا جونز، متخصص خورده شدن اجتناب کرده اند فیلادلفیا، ذکر شد کدام ممکن است خوب رژیم غذایی متعادل کدام ممکن است تشکیل بخشها کافی پروتئین، فیبر، ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی است به آسانسور سیستم امنیت هیکل {کمک می کند}.

خوب رژیم غذایی مفید کدام ممکن است تشکیل داروها مغذی می خواست هیکل ممکن است باشد، بهتر از راه برای حمایت اجتناب کرده اند سیستم امنیت است را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این برای بیماری هایی مربوط به کووید-۱۹ کارآمد است. پس نیمی اجتناب کرده اند بشقاب شخصی را همراه خود سبزیجات را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه جات پر کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بقیه را همراه خود داروها غذایی سرشار اجتناب کرده اند پروتئین پر کنید، همراه خود این جاری متخصصان داروها غذایی زیر را در اختیار ممکن است قرار داده اند کدام ممکن است در آسانسور سیستم امنیت هیکل کارآمد است.

بادام ها

دکتر آنا کیپن، متخصص خورده شدن در کلیولند، آمریکا، می گوید: «بادام های با بیرون نمک یکی اجتناب کرده اند بهتر از غذاهایی است کدام ممکن است می توانید {در خانه} برای خوب میان وعده فوری {برای تقویت} سیستم امنیت شخصی داشته باشید. {برای حفظ} سیستم امنیت هیکل، به طور قابل توجهی همراه خود افزایش سن، از ویتامین E خوب آنتی اکسیدان است کدام ممکن است سیستم امنیت برای کار کردن دقیق به آن است خواستن دارد. آنتی اکسیدان ها موادی در هیکل هستند کدام ممکن است اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از آسیب های سلولی جلوگیری می کنند.

فلفل

کیپن ذکر شد: فلفل خوب ماده غذایی آسانسور کننده سیستم امنیت است از تأمین برتر ویتامین C است.

به طور متوسط، خوب فلفل شیرین اصولاً اجتناب کرده اند خواستن روزانه هیکل ویتامین C را تامین می تدریجی. علاوه بر این منبعی غنی اجتناب کرده اند بتاکاروتن، آنتی اکسیدان تولید دیگری را انتخاب کنید و انتخاب کنید ویتامین C است کدام ممکن است برای سیستم امنیت هیکل، سلامت توجه را انتخاب کنید و انتخاب کنید منافذ و پوست {مفید است}. کیپن می گوید: «ویتامین C به هیکل {کمک می کند} به همان اندازه آنتی بادی هایی ساخت تدریجی کدام ممکن است به کشتی همراه خود بیماری {کمک می کند}.

کلم بروکلی

کلم بروکلی سیستم امنیت هیکل را آسانسور می تدریجی از سرشار اجتناب کرده اند داروها مغذی، آنتی اکسیدان ها، ویتامین های A، C را انتخاب کنید و انتخاب کنید E، پتاسیم را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این فیبر است.

مرکبات

ونسا اسپیلر، متخصص خورده شدن در تایسون کورنر، ویرجینیا، می گوید: مرکبات تشکیل بخشها زیادی ترکیبات طبیعی هستند کدام ممکن است دارای فواید بهزیستی هستند، مربوط به نتایج ضد التهابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنتی اکسیدانی کدام ممکن است ممکن است به آسانسور امنیت ممکن است کمک تدریجی. مرکبات جدا از کمک به آسانسور سیستم امنیت، تشکیل متنوع اجتناب کرده اند ویتامین های غذایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی هستند کدام ممکن است به کار کردن دقیق هیکل کمک می کنند.

سبزیجات همراه خود برگ تیره

سبزی های دارای برگ های تیره دارایی ها خوبی اجتناب کرده اند بتاکاروتن، شکل طبیعی ویتامین A، آنتی اکسیدانی هستند کدام ممکن است به اجتناب کرده اند بین برداشتن غیر متعارف های آزاد را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمایت اجتناب کرده اند سیستم امنیت {کمک می کند}. اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است بتاکاروتن برای فریب دادن چربی می خواست است، بیشتر است سبزیجات دارای برگ تیره را همراه خود چربی های مفید مربوط به آجیل هر دو روغن زیتون برای فریب دادن بیشتر مخلوط کردن کنید.

ویتامین‌های محلول در چربی مربوط به A، D، E را انتخاب کنید و انتخاب کنید K وقتی همراه خود چربی‌های رژیمی خوردن شوند بهتر از فریب دادن را دارند.

سیر

سیر تشکیل ترکیباتی مربوط به آلیسین را انتخاب کنید و انتخاب کنید مشتقات آن مربوط به آگاو است کدام ممکن است البته است میکرو ارگانیسم ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید عفونت ها را اجتناب کرده اند بین می برد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به آسانسور سیستم امنیت هیکل {کمک می کند}.

چای بی تجربه

اگر در جستجوی نوشیدنی ای هستید کدام ممکن است گزینه داشته باشد به آسانسور سیستم امنیت هیکل ممکن است کمک تدریجی، چای بی تجربه را به خاطر داشته باشید از تشکیل انواع داروها مفید اجتناب کرده اند جمله اپی گالوستاکین گالات است، آنتی اکسیدانی کدام ممکن است تحقیقات نماد می دهد به آسانسور سیستم امنیت هیکل {کمک می کند}.

دانه کدو تنبل

متخصصان خورده شدن می گویند این دانه های نوزاد با این حال قادر مطلق تأمین خوبی اجتناب کرده اند روی هستند کدام ممکن است خوب ماده معدنی برای کار کردن سلول های امنیت است.

زردچوبه

این ادویه زرد طلایی دارای خواص ضد التهابی مقاوم است کدام ممکن است ممکن است به آسانسور سیستم امنیت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهش تحریک در هیکل کمک تدریجی از زردچوبه تشکیل کورکومین است کدام ممکن است خوب مخلوط کردن ضد التهابی است. تحقیقات نماد می دهد کدام ممکن است کورکومین عملکرد مهمی در کشتی همراه خود فرآیندهای التهابی دارد.

ماست

خواه یا نه می دانستید کدام ممکن است ماست ممکن است به آسانسور سیستم امنیت هیکل کمک تدریجی؟ متنوع اجتناب کرده اند طیف گسترده ای از ماست همراه خود ویتامین D غنی شدند کدام ممکن است به ترتیب سیستم امنیت هیکل {کمک می کند} را انتخاب کنید و انتخاب کنید ممکن است حفاظت خالص هیکل به سمت {بیماری ها} را آسانسور تدریجی.

انتهای پیام

رژیم اینترنت دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر