چگونه از لباس های مورد علاقه هالووین خود بدون احساس گناه لذت ببرید


بازدید اکتبر و غیره ، هالووین در بین ما است. به نظر می رسد شیرینی و شیرینی در همه جا وجود دارد – و آماده مصرف است. چه شکلات هایی با اندازه سرگرم کننده ، آدامس های ترش و شیرین ، یا فقط بیش از حد غذاهای شبیه به دسر ، از نظر شکر کمبودی وجود ندارد و به جرات می توان گفت که دندان شیرین ما وسوسه می شود. اما اگر بر زندگی سالم تمرکز کرده اید ، ممکن است این سال را داشته باشید که آیا تسلیم شدن در برابر وسوسه و باز کردن شیرینی های مورد علاقه خود در فصل تعطیلات نیز خوب است. خبر خوب – می توانید حیله؟ غذاهای سالم هالووین.

بله ، شما می توانید کاملاً از آب نبات هالووین مورد علاقه خود لذت ببرید ، به شرطی که اندازه قسمت مناسب رعایت شود. خوردن یک قطعه شیرینی کوچک به عنوان بخشی از یک رژیم غذایی سالم و سرشار از میوه ها ، سبزیجات ، پروتئین و غلات کامل ، اهداف سلامتی شما را بر هم نمی زند یا نمی شکند. و در برخی موارد ، تسلیم شدن به هوس می تواند به شما در جلوگیری از وابستگی زیاد بعداً کمک کند.

برای خواندن نکاتی در مورد چگونگی لذت بردن از شیرینی ها و غذاهای مورد علاقه خود بدون احساس گناه – و بدون سقوط قند ، ادامه مطلب را مطالعه کنید.

تنقلات و شیرینی پزی با خرید فروشگاه های سالم

بسته های خوشمزه و سالم را در این فصل ترفند یا بدون سرو غذا وارد آشپزخانه کنید. در اینجا فوق العاده ترین بسته های هالووین خریداری شده از فروشگاه را امتحان کنید!

لیوان کره جاستین

پسر عموی قوی ریس. کره بادام زمینی ، کره بادام یا کره بادام زمینی را امتحان کنید فنجان ها با گزینه هایی برای شکلات تیره و روشن!

فنجان کره آفتابگردان Free2Be

و اگر فنجانی مانند ریس می خواهید که هم سالم باشد و هم فاقد آجیل (و سایر مواد حساسیت زا) باشد ، اینها را امتحان کنید!

این آشپزخانه شکلات تیره است

سرخپوش شکلات تهیه شده از مواد اصلی (فکر کنید: شکر نارگیل ، کاکائو ، و ادویه جات ترشی جات واقعی مانند آجیل ترد ، دانه ها و موارد دیگر).

از بسته بندی شکلات مینی شکلات هالووین لذت ببرید

بدون شیر ، بدون آجیل ، بدون گلوتن و موارد دیگر! این میله ها آنها عاری از 8 آلرژن اصلی هستند و بدون مواد عالی ساخته شده اند.

مینی بارهای گرانولای خوب بسازید

عاری از 9 ماده حساسیت زا (مانند آجیل) با یک وعده مخفی سبزیجات که در هر گرانولایی مانند دسر پنهان شده است. گیدما!

شکلات نارگیل شکلات غیر واقعی

اینها را امتحان کنید غذاهای کوچک به عنوان یک مبادله شیرین برای تخته های تپه با شکر. تهیه شده از موادی مانند نارگیل ارگانیک ، کاساوا و شکلات تلخ و فاقد طعم و پرکننده های مصنوعی.

شیرینی های هوشمند

فقط با 3 گرم شکر در هر کیسه و بدون مواد مصنوعی ، آن را امتحان کنید شیرینی های هوشمند به عنوان یک مبادله قوی تر برای لثه های شیرین یا ترش.

پاپ کورن شر کوچک

اینها را امتحان کنید چند بسته هالووین و ترفندهای خود را با تنقلات خوشمزه و شبح انگیز تهیه کنید.

بدون سواری: تجهیزات ساده و قدرتمند هالووین که می توانید در خانه بسازید

میوه مورد علاقه خود را ببرید و آن را برای هالووین دوستانه کنید

با افزودن دو “چشم” شکلاتی که با کره نارگیل یا دانه چسبانده شده اند ، برش هایی با چشم های گوگلی درست کنید. از آن به همراه ماست ، کره نارگیل یا حتی کمی شکلات لذت ببرید!

پوست شکلاتی را خودتان بسازید

آن را با یک لایه تار عنکبوت شبح وار رشد دهید!

تخم مرغ های سخت را به توپ تخم مرغ شیطانی تغییر دهید

برای یک میان وعده خوب (و سرشار از پروتئین) هالووین ، آووکادو و زرده تخم مرغ را برای پر کردن مخلوط کرده و روی آنها را با زیتون بپاشید.

سس کارامل وگان درست کنید

به سادگی خرمای مرطوب و بدون حفره را برای یک شیرینی تک ماده ای مخلوط کنید. با برش های سیب ، برگ های کره نارگیل و چیپس شکلات بدون شیر لذت ببرید!

براونی مومیایی یا محصولات پخته درست کنید!

با مقداری کره نارگیل یا ماست غذاهای پخته شده مورد علاقه خود را تهیه کنید! حتی می توانید دو چیپس شکلات به چشم ها اضافه کنید.

موز خرد شده را به شبح تبدیل کنید

سیب زمینی ها را پوست گرفته و به نصف برش دهید. دو تکه شکلات برای چشم و یکی برای دهان اضافه کنید! در بستنی یخ زده یا تازه سرو کنید.

کلمنتین یا ماندارین را به کدو تنبل تبدیل کنید

به سادگی پوست کنده و یک ساقه نازک کرفس را اضافه کنید!

راهنمای نمونه برش آب نبات هالووین مورد علاقه شما

هنگامی که سعی می کنید غذای آب نبات را بخشی از رژیم غذایی سالم خود کنید ، نام بازی کنترل بخش است. مطمئناً خوردن چند تکه M + M رنگارنگ تاثیری بر سلامت کلی شما نخواهد داشت. واقعاً همه چیز مربوط به تعادل است.

بنابراین ، وقتی نوبت به آب نبات هالووین مورد علاقه شما می رسد ، چقدر زیاد است؟ ما برخی از محبوب ترین گزینه ها را جمع بندی کردیم و اندازه قسمت های پیشنهادی هر کدام را تقسیم کردیم. لذت بردن!

سایز سرگرم کننده Baby Ruth Bar

2 نوار اندازه سرگرم کننده 180 کالری ، 20 گرم شکر و 2 گرم پروتئین را تأمین می کند.

کیت اندازه اندازه سرگرم کننده

2 نوار اندازه سرگرم کننده 140 کالری ، 19 گرم کربوهیدرات و یک گرم پروتئین را تأمین می کند.

Twizzlers اندازه سرگرم کننده

4 تکه اندازه سرگرم کننده 120 کالری ، 15 گرم شکر و 0 گرم پروتئین را تأمین می کند.

تکه های گندم آب نبات

21 قطعه 150 کالری ، 27 گرم شکر و 0 گرم پروتئین را تأمین می کند.

سایزهای سرگرم کننده

یک کیسه 2 تکه سرگرم کننده 120 کالری ، 24 گرم شکر و 0 گرم پروتئین را تأمین می کند.

اندازه سرگرم کننده Twix

2 نوار اندازه سرگرم کننده 160 کالری ، 16 گرم شکر و یک گرم پروتئین را تأمین می کند.

قطعات Starburst

8 عدد 160 کالری ، 22 گرم قند و 0 گرم پروتئین را تأمین می کند.

اسنک سایز ترش بچه ها

یک بسته (تقریباً یک تکه) 55 کالری ، 9.5 گرم شکر و 0 گرم پروتئین را تأمین می کند.

فنجان های ریس

2 فنجان 220 کالری ، 22 گرم شکر و 5 گرم پروتئین تأمین می کند.

درمان راس کریسپی

نوار 1 90 کالری ، 8 گرم شکر و <1 گرم پروتئین را تأمین می کند.

پاپ کورن ذرت کارامل

یک اونس این سرویس 122 کالری ، 15 گرم شکر و یک گرم پروتئین ارائه می دهد.

4 نکته برای لذت بردن از هالووین بدون احساس گناه

ما می دانیم که شیرینی ها و غذاهای لذیذ در بخش تغذیه چیز زیادی ارائه نمی دهند. اما اگر خوردن کمی شیرینی شادی را برای شما به ارمغان می آورد ، راه هایی برای سالم ماندن بدون قربانی کردن اهدافتان وجود دارد! نکته اصلی این است که اندازه بخش را تحت کنترل نگه دارید.

علاوه بر توجه به اندازه مناسب سهم ، در اینجا نکات دیگری نیز وجود دارد که می توانید هنگام تلاش برای لذت بردن از هالووین بدون احساس گناه در نظر بگیرید. چرا کسی می خواهد وقت خود را در احساس گناه بگذراند وقتی می تواند کمی از هالووین لذت ببرد؟

اجازه ندهید که درمان (یا تظاهر به پیشرفت) باعث پیشرفت شما شود

بدانید که یک “روز غذای بد” مانع پیشرفت ماه هایی که در سفر سلامتی خود داشته اید نخواهد شد. اگر از شیرینی لذت می برید ، می دانید که فردا یک شروع تازه است و می توانید پس از پایان تعطیلات ، برنامه معمول خود را شروع کنید.

میان وعده های غنی کننده پروتئین را افزایش دهید

قبل از شرکت در جشن های هالووین یا رویدادهای ترفند یا درمان ، یک وعده غذایی با پروتئین بالا و مواد مغذی بالا بخورید تا هنگام مواجهه با کیک آب نبات از خوردن ذهن خود جلوگیری کنید. با داشتن شکم سیر ، می توانید تصمیمات غذایی بهتری نسبت به آنچه که بدخلق بودید بگیرید.

از وسوسه بعد از هالووین دوری کنید

برای ماندن در خانه بعد از ترفند یا معالجه ، آن را خیلی زیبا نگه ندارید. به دنبال سازمانی باشید که به سربازان یا پناهگاه ها شیرینی می دهد و در حالی که از سلامت شما حمایت می کند کارهای خوبی انجام دهد.

برای درمان هالووین سالم ، شیرینی را با شکر جایگزین کنید

اگر در مهمانی هالووین میزبانی می کنید یا در آن شرکت می کنید ، پیشنهاد دهید که یک غذای غنی از مواد مغذی برای تعادل همه غذاها بیاورید.

مطالب مرتبط: چگونه می توان یک وعده میان وعده خوب هالووین را اشتباه کرد

راه سالم برای درمان خود در این هالووین

هالووین به عنوان یک تعطیلات پر از شکر شناخته می شود که پر از غذا است. برخلاف آنچه تصور می کنید ، هنگام لذت بردن از تعطیلات نیازی به “بدون آب نبات” نیست. رعایت اندازه وعده های غذایی مناسب ، بارگیری پروتئین ، ارائه آب نبات باقیمانده و ارائه تعویض های غنی از مواد مغذی همه راه هایی برای حفظ سنت تعطیلات است بدون اینکه پیشرفت شما را در سفر سلامتی خود به طور کامل خراب کند.

شما بیشتر میخواهید دستور العمل های فوق العاده خوشمزه و غذاهای پخته سالم؟ ثبت نام برای FitOn PROبه

دیدگاهتان را بنویسید