چگونه با یک شریک بدخلق رفتار کنیم؟ (ازدواج با بیماران افسردگی)


ازدواج با مرد بدبخت، ازدواج با زن بدبخت، ازدواج با بیماران بدبخت

همسر داغدار

نحوه برخورد با ازدواج های افسرده و همسران افسرده

ازدواج با بیماران مضطرب این یکی از سخت ترین روابطی است که یک فرد می تواند تجربه کند.

افسردگی یا میل به صدمه زدن یک اختلال روانی است که به سلامت فرد و دیگران آسیب می رساند. شخصیت های غمگین معمولاً پرخاشگر و میانه رو تا خشونت هستند و معمولاً با خشونت به دنبال هیجان هستند و میل جنسی بالایی دارند.

بیماری های روانی از جمله سدیم از ابتدا در افراد وجود ندارد و در نتیجه شرایط نامساعد محیطی و خانوادگی مانند: تربیت نادرست، مشکلات زندگی، مشکلات دوران کودکی مانند شکنجه یا ضرب و شتم، والدین ظالم، مشاهده رفتار به وجود می آید. ، درگیری بین والدین، فقر و … می تواند منجر به بیماری های روانی شود.

معمولاً همه از طعنه ها، زبان زدگی ها، ضرب و شتم، آزار روحی و جسمی یک فرد افسرده فرار می کنند. برخورد با چنین افرادی حتی برای چند ساعت سخت است ازدواج با بیماران مضطرب.

علائم افسردگی

افرادی که مدام سعی در تحقیر، تمسخر و رهایی دیگران دارند و از آن لذت می برند، دچار بیماری افسردگی می شوند. برخی از علائم افسردگی عبارتند از:

– گفتن اسرار دیگران برای آسیب رساندن به آنها.

– تلاش برای نشان دادن اینکه دیگران کار اشتباهی انجام می دهند.

– تلاش برای آسیب رساندن به دیگران

– دزدی کردن

– مخلوط کردن این دو با هم

 ازدواج زن افسرده ازدواج با بیماران افسرده برخورد با همسر افسرده

علائم تراژیک بیمار

ازدواج با بیماران مضطرب

اگر تصمیم گرفته اید با فردی ازدواج کنید که علائم افسردگی در او دیده می شود، اما فکر نمی کنید آنقدر جدی باشد که شما را آزار دهد، یا اگر قبل از ازدواج متوجه رفتار افسردگی همسرتان شده اید، به آن توجه نکرده اید، یا اگر انتظار داشته باشید که او تغییر کند رفتار و قول هایی که به شما داده است، شما با او ازدواج کرده اید و می خواهید رابطه خود را ادامه دهید، برای کاهش آسیب رفتار غم انگیز همسرتان و بهبود رفتار او باید بسیار صبور باشید و توصیه کنید علاوه بر مصرف، موارد زیر را رعایت کنید. پیروی از سیاست های عملی

بیمار افسرده با نق زدن و مقاومت و لجبازی و خود محوری و خودخواهی زندگی را برای خود و اطرافیانش به ویژه همسرش تلخ می کند.

فرد افسرده مریض است و هدفش از مسخره کردن، مسخره کردن و شوخی کردن، صدمه زدن به شما نیست، بلکه از این عمل رضایت و لذت درونی می‌گیرد و در واقع برای ارضای روح و روان خود، دیگران را آزار می‌دهد.

ازدواج زن افسرده ازدواج با بیماران افسرده برخورد با همسر افسرده

برخورد با همسر افسرده

کنترل احساسات

یک فرد سوگوار به خود شک، شرم یا عصبانیت زیادی دارد و احساس می کند دیگران به او خیانت می کنند و نسبت به رفتارش احساس گناه می کند، اما شما نباید نسبت به همسرتان چنین احساسی داشته باشید، باید از همان ابتدا مشکل او را بپذیرید و بپذیرید. که او هست. بی گناه و فقط یک بیماری است تا بتوانید قدرت کنترل احساسات خود را به دست آورید.

به او نشان دهید که می تواند تغییر کند

انتظار تغییر بخش مهمی از درمان بیماران ترومایی است. همسرتان را تشویق کنید که می تواند قسمت های تاریک شخصیتش را بهبود بخشد و امید زیادی برای بهبودی او وجود دارد و این شکلات به دلیل شرایط نامساعد محیطی زندگی او ایجاد شده است و به ذات و وجود او ربطی دارد. نده.

خودت امتحان کن

قبل از ازدواج با بیمار مبتلا باید خود را معاینه کنید، بیماران مبتلا نمی توانند تشخیص دهند که طرف مقابل چه احساسی دارد و چه قصدی دارد.

اگر می خواهید با یک بیمار رنجور ازدواج کنید، باید فکر کنید که آیا می توانید مشکلات ارتباطی او را درک کنید یا خیر. مزایا و معایب ازدواج با این فرد را بنویسید و ببینید آیا ارزش این را دارد که زندگی خود را صرف آن کنید.

مرزهای مشخصی وجود دارد

در رابطه با یک فرد افسرده باید حد و مرز مشخصی داشته باشید و باید یاد بگیرید که چگونه با رفتار افسرده او کنار بیایید، بنابراین برای گفتگوی مثبت با چنین فردی باید حد و مرزهای خود را مشخص کنید. رفتار بد فرد افسرده بهترین نتیجه را گرفته است و اگر از خشونت رنج می برید باید بدانید که به او نزدیک نشوید و بحث نکنید.

ازدواج با بیماران افسرده، برخورد با همسر افسرده، علائم افسردگی

ازدواج با مرد بدبختی

صبر برای ازدواج با بیماران افسردگی ضروری است

از مسخره کردن و قیچی کردن فرد افسرده بپرهیزید، وقتی فرد افسرده ببیند رفتارش شما را آزار نمی دهد، دیگر وقت خود را برای آزار دادن شما صرف نمی کند و متوجه می شود که کارش بی فایده است.

باید صبر خود را افزایش دهید و به وجود گرانقدر خود اعتماد کنید و طعن و طعن و دلخوری او را جدی نگیرید و سعی نکنید مزاحمت او را جبران کنید.

ممکن است همسر افسرده شما به خوبی بفهمد که شما قصد آسیب رساندن و تلافی را ندارید و به فکر درمان خواهد بود.

طبیعی باش

اگر بتوانید واکنش های احساسی خود را کنترل کنید و به طور عادی رفتار کنید، بیمار مضطرب دلیلی برای تکرار کاری که انجام داده است نخواهد داشت. از آنجایی که بیماران رنجور لجباز هستند، سعی نکنید او را متقاعد کنید که بیمار است، زیرا او آن را نمی پذیرد.

در جلسات مشاوره شرکت کنید

اگر به تنهایی نمی توانید از عهده همسر افسرده خود برآیید و رفتارتان برایتان ناآشنا است و پاسخ مناسبی برای مقابله با او نمی دانید، حتما از یک متخصص در این زمینه کمک بگیرید. می توانید به تنهایی یا با هم در جلسات مشاوره شرکت کنید و آگاهی خود و همسرتان را در این زمینه افزایش دهید.

بیماری افسردگی باید درمان شود وگرنه پیشرفت می کند و باعث شکنجه بدنی، دزدی، قتل و… می شود.

تلفیقی: قسمت زناشویی بیتوت