چگونه در روز عروسی خود بهترین ظاهر و احساس خود را داشته باشید!مکمل هایی مانند ویتامین C، گلوتاتیون و R-ALA سر بسیاری از عروس های آینده امسال توجه را به خود جلب می کند.

فکر می‌کنم همه ما می‌توانیم موافق باشیم که پیپا میدلتون در روز عروسی‌اش کاملاً خیره‌کننده به نظر می‌رسید و این ممکن است شما را ترغیب کند تا برنامه زیبایی و سلامتی قبل از عروسی خود را تنظیم کنید.

بنابراین برای کمک به شما در انجام وظایف زیبایی خود، در اینجا کمی توضیح می دهیم که چگونه مهمانان خود را با آن درخشش طبیعی بسیار مهم در روز عروسی خود شگفت زده کنید…

غذا

یافتن راه هایی برای از بین بردن برآمدگی های ناراحت کننده اغلب در صدر لیست آرزوهای عروس قرار دارد. یکی از گروه‌های غذایی که می‌تواند منجر به نفخ شود، گندم است، بنابراین کاهش مصرف نان، پاستا، شیرینی‌ها، کراکر، کیک و چاودار اغلب می‌تواند به صاف کردن شکم نفخ کمک کند.

مکمل با یک پروبیوتیک خوب یا خوردن ماست طبیعی به افزایش سطح باکتری های مفید روده کمک می کند که به بهبود سلامت گوارش کمک می کند. این به حفظ منظم بودن روده و کاهش نفخ کمک می کند.

مکمل سوپر لیپو

اگر امسال ازدواج می کنید، احتمالاً قبلاً متوجه شده اید که زمان برای رژیم سلامتی و زیبایی شما ضروری است – به نتایج عالی و در چارچوب زمانی تعیین شده خود نیاز دارید!

اگر قصد خرید مکمل‌های غذایی را دارید، ایده خوبی است که مکمل‌هایی را خریداری کنید که حاوی فناوری کپسوله‌سازی لیپیدی (LET) هستند، زیرا این مکمل‌ها می‌توانند در محیط سخت معده زنده بمانند. این بدان معنی است که آنها به سرعت در جریان خون جذب می شوند و به طور موثر به سلول ها، بافت ها و اندام هایی که بیشتر به آنها نیاز دارند تحویل داده می شوند.

مکمل‌های زیبایی LET، مانند مکمل‌های Altrient، در مقایسه با مکمل‌های تغذیه‌ای استاندارد، دستان خود را به دست می‌آورند.

بدن زیبا

بیایید با آن روبرو شویم، چه کسی نمی خواهد در لباس عروسی خود عالی به نظر برسد؟ بنابراین اگر برای کاهش آخرین پوندهای سرسخت کمی کمک می‌خواهید، استیل ال کارنیتین آلترینت را دنبال نکنید. این ماده مغذی شگفت‌انگیز می‌تواند رسوبات چربی ذخیره شده را باز کرده و آزاد کند تا برای انرژی بسوزانند.

عالی است اگر می خواهید در روز بزرگ خود عالی به نظر برسید!

پوست درخشان

پوست خشک، پوست حساس، قرمزی یا قرمزی، رگ‌های نخی، پوست مشکل‌دار، مشکلات رنگدانه‌ها، آسیب‌های ناشی از نور خورشید و نشانه‌های قابل مشاهده پیری احتمالاً در فهرست نتایج شما قرار دارند که باید قبل از روز بزرگ‌تان از شر آن خلاص شوید!

یکی از قهرمانان پوست که قطعا می تواند روز عروسی شما را نجات دهد آلترینت C است. این فرم LET ویتامین C با تشویق سلول های پوست به تولید کلاژن به ایجاد پوستی صاف و درخشندگی جوان کمک می کند. از نظر بالینی ثابت شده است که با مصرف روزانه ۳ ساشه، الاستیسیته و استحکام پوست را تا ۶۱.۴ درصد در ۱۶ هفته افزایش می دهد..

تقویت کننده سم زدایی

اگر چیزی وجود دارد که می تواند درخشش طبیعی شما را از بین ببرد، بسیار سمی است!

اتخاذ یک سبک زندگی کم تحرک همراه با نوشیدن زیاد قهوه و الکل، خوردن مقدار زیادی غذاهای شیرین یا فرآوری شده و حتی استرس می تواند بدن شما را به محیط داخلی اسیدی و سمی سوق دهد که در موهای کدر، سردرد، کیسه یا حلقه های تیره منعکس می شود. زیر بدنت چشم ها، سلولیت و چهره دردسرساز.

کمک به شکل LET Glutathione در دسترس است زیرا این ماده مغذی هوشمند از سم زدایی کبد پشتیبانی می کند و به معنای واقعی کلمه به پاکسازی بدن شما در بهار درونی کمک می کند.

اوه، و اگر در مراسم عروسی خود تعداد زیادی لیوان شامپاین دارید، ارزش دارد که دو کیسه آلترینت گلوتاتیون بسته بندی کنید تا خماری احتمالی را از بین ببرید!

بازسازی انرژی

کاهش کالری در تلاش برای لاغر و خوش اندام بودن در لباس عروس غیرعادی نیست، اما این می تواند به قیمت کاهش انرژی و دوره های خستگی باشد.

هفته های منتهی به عروسی شما از نظر ذخایر انرژی می تواند بسیار چالش برانگیز باشد و روز عروسی خود به انرژی بالایی نیاز دارد. دو گروه از مواد مغذی که به انرژی بخشیدن به سلول های خسته و تولید انرژی حتی زمانی که احساس کمبود می کنید کمک می کنند، ویتامین های B و اسید آلفا لیپوئیک (R-ALA) هستند.

خبر خوب این است که هر دو اکنون به صورت LET از Altrient در دسترس هستند و واقعاً می توانند تفاوتی در ذخایر انرژی شما ایجاد کنند.

اگر از قبل خسته شده اید، ایده خوبی است که هر دو هفته یا بهتر از آن، ماه های منتهی به روز خاص خود را بگذرانید تا بتوانید ذخایری برای رسیدن به همه مهمانان خود پیدا کنید و شب را با آقای خود برقصید. دارسی

سوزی پری دبس

BSc Hons، Dip ION دانشمند مواد غذایی و درمانگر تغذیه

رژیم آنلاین دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/
رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر