چگونه سال جدید را با کار شروع کنیم


یکی از رایج ترین تصمیمات سال نو برای افراد این است که به تناسب اندام برسند ، اما با داشتن سبک زندگی سخت ، رسیدن به این هدف دشوار می شود. طبق گزارش UAB Medicine ، “کمتر از 8 people مردم به تصمیمات سال نو خود پایبند هستند.” این درک دشواری است و می تواند برای افرادی که تلاش می کنند اهداف سلامتی خود را دنبال کنند دلسرد کننده باشد ، اما ما اینجا هستیم تا بهترین توصیه ها را برای حفظ تصمیم خود به شما ارائه دهیم!

بنابراین ، چگونه دقیقاً اطمینان می دهید که اهداف خود را امسال دنبال می کنید؟

انتظارات واقع بینانه داشته باشید

وقتی می نشینید و لیست اهداف خود را برای 2021 مرور می کنید ، مطمئن شوید که واقع بین هستید. انتخاب “دویدن ماراتن” به عنوان هدف شما در سال آسان تر از انجام آن است. اگرچه این امکان پذیر است ، اما برنامه خود ، سطح تخصص تناسب اندام و شیوه زندگی خود را در نظر بگیرید. وقتی به راه حل خود فکر می کنید ، با مراحل کوچک و قابل اندازه گیری شروع کنید. به جای هدف برای شکل گیری ، سعی کنید دقیق تر باشید. یک مثال خوب این است که “تا 5 فوریه تا فوریه کار کنید.” این نوع اهداف شما را کمتر تحت فشار قرار می دهد و هنگامی که به آن هدف رسیدید ، می توانید به اهداف بزرگتر فکر کنید.

سالم خرید کنید

اگر در خانه غذای ناسالم دارید ، خارج شدن از مسیر آسان است. وقتی برای خرید مواد غذایی می روید ، حتماً از قبل فهرستی بنویسید. هنگام نوشتن یک لیست ، احتمالاً به موارد موجود در آن لیست پایبند خواهید بود و به احتمال زیاد خرید ناگهانی انجام نمی دهید. سعی کنید قبل از خرید نیز یک وعده غذایی سالم بخورید. اگر با معده خالی خرید می کنید ، می توانید غذای بد بیشتری از آنچه پیش بینی می کنید بخرید.

همیشه می توانید دوباره شروع کنید!

متداول است که هنگام شروع تمرینات تناسب اندام از واگن خارج شوید ، اما بازگشت به واگن مهمترین قسمت رسیدن به اهداف شما است. اگر یک یا دو بار گیر کردید ، دوباره شروع کنید و به تشویق خود ادامه دهید. داشتن یک شریک مسئول در شروع کار به شما کمک می کند ، بنابراین می توانید نحوه تمرین و تغذیه سالم را با یکدیگر بررسی کنید. با وجود اینکه ما در یک بیماری همه گیر هستیم ، هنوز هم می توان شریکی داشت که در خارج از کشور کار کند. سعی کنید از برنامه ها ، پیام های گروهی و تماس های ویدئویی برای همکاری استفاده کنید.

بدنبال تناسب اندام محلی 10 نفر در منطقه خود باشید

هنگامی که شروع به دویدن به عنوان یک مبتدی می کنید ، شروع عضویت در باشگاه می تواند مفید باشد. سعی کنید بدنبال سالن ورزشی مقرون به صرفه با کلاسها و تجهیزات خوب باشید. پرداخت هزینه برای عضویت نیز به شما انگیزه می دهد تا ارزش خود را بدست آورید و تا جایی که ممکن است پول خود را به کار بگیرید.

آیا برای حفظ تناسب اندام در سال جدید به کمک نیاز دارید؟ https://fitnessfor10.com/ را بررسی کنید تا ببینید آیا سالن بدنسازی در منطقه شما وجود دارد یا خیر!

دیدگاهتان را بنویسید