چیدمان اتاق نشیمن کوچک بدون مبل چیدمان اتاق نشیمن کوچک بدون مبلمان


یک اتاق نشیمن قطعاً بدون قسمت نشیمن ناقص است.

چیدمان اتاق نشیمن کوچک بدون مبل

دلایل زیادی وجود دارد که چرا نباید اتاق نشیمن خود را با کاناپه یا مبل سنتی تزئین کنید. یا آنقدر کوچک است که فضای کافی برای قرار دادن مبل را ندارید یا هزینه خرید یک مبل زیبا فراتر از بودجه شماست. در این مقاله از مجله دلتا برای بیان مطلب چیدمان اتاق نشیمن کوچک بدون مبل ما پرداخت می کنیم

چیدمان اتاق نشیمن کوچک بدون مبل

در اینجا چندین روش برای جایگزینی مبل خود در اتاق نشیمن با صندلی های منحصر به فرد در دو سبک مدرن و سنتی آورده شده است.

ترکیب صندلی با نیمکت پیشنهادی برای چیدمان نشیمن کوچک بدون مبل است

یک مبل گاهی اوقات می تواند عملکرد یک اتاق نشیمن را محدود کند. با استفاده از مبلمان کوچک مانند نیمکت یا چند صندلی، می توانید با توجه به فضای خود چیدمان تمیزتر و راحت تری ایجاد کنید. اگر خانه کوچکی دارید می توانید از نیمکت چند منظوره یا پوف عثمانی استفاده کنید. نیمکت هایی با محفظه های داخلی که به عنوان فضای ذخیره سازی استفاده می شود. همچنین می توانید در طول روز به عنوان میز جلوی مبل و در صورت کمبود جا به عنوان مکانی برای نشستن اضافی استفاده کنید.

چیدمان اتاق نشیمن کوچک بدون مبل

صندلی تکی برای دکوراسیون اتاق نشیمن کوچک بدون مبلمان

گاهی اوقات هیچ چیز لذت بخش تر از نشستن روی یک صندلی بزرگ، در آغوش گرفتن پاهای خود و خواندن کتاب های مورد علاقه شما نیست. حتی یک کاناپه راحت هم چنین راحتی را به شما نمی دهد. برای استفاده بهتر از فضا می توانید یک میز کوچک بین آنها قرار دهید و در صورت لزوم آن را جلوی صندلی ها حرکت دهید. همه صندلی ها نباید طرح یکسانی داشته باشند. می توانید دو صندلی در دو رنگ یا بافت مختلف انتخاب کنید و با ایجاد ظاهری غیرعادی اتاق نشیمن خود را جذاب تر کنید.

وسط کیف

یکی از انتخاب های جذاب برای مبلمان اتاق نشیمن، بین کیف است. اگرچه برای همه سنین مناسب نیست، اما به دلیل فرم بدنی که در هنگام نشستن دارد، بسیار راحت تر از کاناپه یا مبل است. اگر می خواهید به راحتی روی کیف حرکت کنید، حتما در انتخاب نوع پارچه دقت کنید. با استفاده از کیف های رنگی می توانید به دکوراسیون خود رنگ بدهید. برای زیباتر شدن خانه به مقاله هرگز از این گیاهان آپارتمانی در داخل خانه استفاده نکنید.

صندلی گهواره ای از ایده های چیدمان اتاق نشیمن کوچک بدون مبل

اگر می خواهید اتاق نشیمن خود را با چیزی منحصر به فرد تزئین کنید، می توانید به این نوع صندلی فکر کنید. چیدمان اتاق نشیمن خود را با چند صندلی تکی کامل کنید. صندلی های گهواره ای خاطرات دوران کودکی را زنده می کنند و برای استراحت و خواب روزمره بسیار راحت و آرامش بخش هستند.

کوسن های کف

کوسن های کف یک راه خلاقانه برای ایجاد فضای نشیمن بیشتر در اتاق های نشیمن باریک است. از نظر رنگ و نقش بهترین تنوع را دارند، حجیم نیستند و به راحتی قابل جابجایی و تعویض هستند. می توانید آنها را در اطراف یک فرش در وسط اتاق قرار دهید تا فضای خود را زنده کنید. برای راحتی و آرامش بیشتر کوسن ها را روی کوسن های کف قرار دهید. اطراف کوسن ها را با لوازم فلزی مانند فانوس، آینه و میزهای عسلی تزئین کنید تا فضا جذاب تر شود. میز کم ارتفاع در جلوی مبل انتخاب خوبی برای این فضا است تا بتوانید در حالی که روی زمین نشسته اید به راحتی به وسایل میز دسترسی داشته باشید.

چیدمان اتاق نشیمن کوچک بدون مبل

مطالعات پیشنهادی: مواد پذیرایی منزل خود را شیک و مجلل کنید خواندن به

اپلیکیشن مجله دلتا