چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن در چیدمان صندلی ها اشتباه نکنید


هر خانه ای چه بزرگ و چه کوچک، قلب تپنده ای به نام اتاق نشیمن دارد که مدیریت آن بسیار مهم است.

در چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن خانه انجام ندهید

اتاق نشیمن جایی است که اعضای خانواده اوقات فراغت خود را با هم می گذرانند و احتمالاً اولین جایی است که هنگام ورود ظاهر می شود. بنابراین یکی از مهم ترین اتاق های خانه به حساب می آید. در این مقاله از مجله دلتا به در چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن خانه انجام ندهید ما پرداخت می کنیم

فرش های خیلی بزرگ یا خیلی کوچک

یکی از موارد ضروری در چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن خانه، اندازه مناسب فرش است. مهم ترین نکته در مورد فرش اندازه آن است که باید متناسب با اندازه اتاق باشد. فرش اتاق نشیمن نباید خیلی بزرگ یا خیلی کوچک باشد. یک فرش بزرگ اتاق را کوچکتر نشان می دهد. فرش های کوچک نیز صاحب خانه را مجبور می کند که مبلمان را نزدیک به هم بچیند که تعادل اتاق را به هم می زند و فضاهای بلا استفاده را ایجاد می کند.

در چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن خانه انجام ندهید

گنجاندن اشیاء و مبلمانی که با دکوراسیون اتاق نشیمن ناسازگار است

مردم اغلب دوست دارند چیزهایی را به اتاق نشیمن خود اضافه کنند که واقعاً با سبک کلی خانه آنها مطابقت ندارد. اگرچه باید از آن اجتناب کرد، اما در این مورد یک استثنا وجود دارد. اگر واقعاً یک مبلمان را دوست دارید، آن را بخرید و خود را به یک طرح یا سبک خاص محدود نکنید. با این کار می توانید خانه خود را منحصر به فرد کنید. به طوری که نشان دهنده هویت شما باشد و در نهایت خانه ای پر از مبلمانی داشته باشید که واقعاً دوست دارید. برای زیباتر شدن منزل خود به مقاله نحوه ساخت میز کنسول با هر آنچه در منزل دارید مراجعه کنید.

در چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن خانه انجام ندهید

تزیینات زیاد

استفاده زیاد از وسایل تزیینی به خصوص کوچک باعث بهم ریختگی بصری در فضا می شود و فضای دکوراسیون شما را کوچکتر نشان می دهد پس در انتخاب وسایل دکوری اتاق نشیمن خود دقت کنید و انواع مختلف را انتخاب کنید از انتخاب دکوراسیون با تم های مختلف خودداری کنید.

تزیینات زیاد

مبلمان بی کیفیت

موضوع مهمی که این روزها به بزرگ ترین موضوع چیدمان و دکوراسیون اتاق نشیمن تبدیل نشده است، انتخاب مبلمان بی کیفیت است. در هنگام خرید هر نوع مبلمانی به این نکته توجه داشته باشید که باید حداقل چهار تا پنج سال از آن استفاده کنید، بنابراین یک خرید با کیفیت می تواند دکور شما را برای این مدت بیمه کند. برای زیباتر شدن دکوراسیون منزل خود به مقاله هرگز مبلمان منزل خود را اینگونه نچینید مراجعه کنید.

مبلمان بی کیفیت

نور اتاق نشیمن را به لوسترها و چراغ های سقفی محدود کنید

محدود کردن نور محیط به نور سقف بسیار آزاردهنده است و باعث می شود احساس کنید روی صحنه تئاتر هستید. نورپردازی اتاق نشیمن به سه نوع تاکیدی، محیطی و فعالیتی تقسیم می شود که نورپردازی سقف تنها نور محیط را تامین می کند. نورپردازی تاکیدی برای تاکید بر عناصری مانند نقاشی، قفسه کتاب، مجسمه یا شومینه استفاده می شود و از طریق چراغ های دیواری تامین می شود. اما از نور فعالیت برای کارهایی مانند مطالعه در اتاق نشیمن استفاده می شود که توسط چراغ های زمینی و چراغ های رومیزی تامین می شود.

نور اتاق نشیمن را به لوسترها و چراغ های سقفی محدود کنید

مطالعات پیشنهادی: مواد خانه خود را با این وسیله مقرون به صرفه تزئین کنید خواندن به

برنامه را دانلود کنید