چیدمان و دکوراسیون ورودی منزل طراحی ورودی منزل دکوراسیون ورودی منزل


دکوراسیون ورودی خانه نشان دهنده سلیقه شماست. بنابراین در اینجا نکاتی وجود دارد که به شما در انتخاب مبلمان و طراحی این قسمت از خانه کمک می کند.

تزئین ورودی خانه

درب ورودی خانه اولین چیزی است که مهمانان وارد خانه می شوند و قطعا دکوراسیون آن اولین احساس و برداشت را نسبت به دکوراسیون خانه به فرد القا می کند. در این مقاله از مجله دلتا ایده هایی برای چیدمان و دکوراسیون ورودی خانه ما به شما پیشنهاد می کنیم.

آینه و کنسول

آینه و کنسول یکی از متداول ترین روش های تزیین و تزیین ورودی منزل است که با هر سبک دکوراسیونی قابل ترکیب است. به طور کلی معماری خانه های آپارتمانی به گونه ای است که در ورودی آن ها نور طبیعی وجود ندارد و نصب شیشه در این قسمت شاید بهترین گزینه برای تزیین پنجره ها و منازل فاقد نور طبیعی باشد. امروزه انواع طرح های مدرن برای کنسول و آینه در بازار موجود است و به راحتی می توانید طرح دلخواه خود را پیدا کنید.

تزئین ورودی خانه

تابلوی هنری

طراحی هر مکان با تابلوهای هنری حال و هوای متفاوتی را به ارمغان می آورد و از یکنواختی دیوارها جلوگیری می کند. شما می توانید با توجه به نیاز و سلیقه خود از تابلوهای هنری در اندازه ها و سبک های مختلف برای تزیین دیوارهای ورودی منزل خود استفاده کنید. البته این تابلوها می توانند به عنوان یک نقطه کانونی در ورودی خانه عمل کنند و در هنگام ورود به خانه چشم را به خود جلب کنند و جلوه تزیینی خاصی به آن ببخشند.

تزئین ورودی خانه

گل و گیاه برای تزئین ورودی خانه

گل ها و گیاهان از دیرباز در دکوراسیون ایرانی جایگاه ویژه ای داشته اند و می توانید از آن ها در تمام اتاق ها و قسمت های خانه استفاده کنید. با کمک گل و گیاه می توانید فضایی پر جنب و جوش و پویا را در ورودی خانه ایجاد کنید و زیبایی خاصی به خانه خود ببخشید. گل و گیاه می تواند به مهمانان شما حس آرامش و طراوت بدهد و تصویری به یاد ماندنی از فضای ورودی و خروجی را در ذهن آنها حک کند.

گل و گیاه در ورودی خانه

کاغذ دیواری در ورودی خانه

چیدمان و تزیین ورودی خانه با کاغذ دیواری همیشه مرسوم بوده و طرفداران خاص خود را دارد. برای تزئین ورودی خود می توانید از انواع الگوها و رنگ های روشن استفاده کنید و ظاهری کاملا متفاوت به آن ببخشید. البته پیشنهاد می کنیم هماهنگی بین تمامی دکوراسیون های خانه را در نظر بگیرید.

از کاغذ دیواری استفاده کنید

چراغ های روشنایی

نورپردازی مناسب در ورودی خانه می تواند در ایجاد حس صمیمیت و استقبال برای مهمانان بسیار موثر باشد. گزینه های نورپردازی زیادی وجود دارد و انتخاب بستگی به سلیقه و سبک طراحی شما دارد. لوسترها، آباژورهای جالب، آویزهای مدرن و سنتی می توانند فضای ورودی شما را جذاب تر کنند. اگر ورودی شما کوچک است و امکان استفاده از وسایل روشنایی وجود ندارد، می توانید از نور مخفی استفاده کنید. برای زیباتر کردن خانه خود به مقاله این مدل پرچم که خانه شما را افسانه می کند بروید.

چراغ های روشنایی

مطالعات پیشنهادی: عناصر ۷ نکته طلایی در دکوراسیون خانه کوچک آنها را بخوان

برنامه را دانلود کنید