کارمندان مالیاتی می گویند “بی انصافی” است که بخش ها را مجازات کنیم زیرا برخی از آنها واکسینه نشده اندمتصدیان مالیات گفتند که مجازات کل بخش ها بی انصافی است زیرا “برخی از مردم ترجیح می دهند واکسینه نشوند.”

“به نظر نمی رسد که تمام بخشها باید جریمه شوند زیرا برخی افراد تصمیم می گیرند واکسن را دریافت نکنند. این گمانه زنی در حال حاضر تأثیر شگرفی بر مشاغل ، کارکنان و تأمین کنندگان دارد که همگی بر بازگشایی ظرف یک هفته متمرکز شده اند. “

در مورد کاهش برنامه ریزی شده تقریباً همه محدودیت ها از جمعه آینده ، از جمله بازگشایی کلوب های شبانه و الزام ارائه مدارک واکسیناسیون یا مصونیت برای رویدادهای کلوپ شبانه ، تردیدهایی مطرح شده است.

بر اساس نقشه راه فعلی برای بازگشایی این شرکت ، اکثر محدودیت های باقی مانده از 22 اکتبر کاهش می یابد.

این موارد شامل الزامات مربوط به فاصله فیزیکی ، الزامات استفاده از ماسک در خارج و داخل خانه در محیط های خصوصی و محدودیت تعداد در رویدادها و فعالیت های داخل و خارج از منزل است.

محدودیت در مراسم مذهبی یا مدنی نیز مجاز خواهد بود بدون محدودیت برای اعداد تحت برنامه و همچنین محدودیت در تعدادهایی که ممکن است در خانه ها یا باغهای خصوصی برگزار شود ، از سر گرفته شود.

صدور گواهینامه یا واکسیناسیون ، مصونیت یا آزمایش به عنوان پیش شرط دسترسی به رویدادها ، به استثنای سفرهای بین المللی ، دیگر طبق برنامه لازم نیست و فعالیت های پرخطر مانند کلوپ های شبانه مجاز به از سرگیری است.

اقداماتی که بدون توجه به بازگشایی کامل باقی می مانند شامل انزوا شخصی هنگام بروز علائم و استفاده از ماسک در محیط های مراقبت های بهداشتی ، خرده فروشی داخلی و حمل و نقل عمومی است.

با این حال ، بازگشایی کامل اکنون مشکوک است زیرا تشدید عفونت ها و خطرات برای سیستم بهداشتی باعث نگرانی مقامات شده است.

مقامات ارشد و دستیاران سیاسی روز چهارشنبه توسط تیم ملی فوریت های بهداشت عمومی (Nphet) مطلع شدند که مسیر عفونت یک چرخش منفی غیر منتظره را در پیش گرفته است و همه شاخص های کلیدی بیماری در حال حاضر بد کار می کنند.

“اماکن دیروقت مانند کلوپ های شبانه و بارهای دیرهنگام هنوز باز نشده اند. بقیه بخش ما هنوز تحت محدودیت های شدید فعالیت می کنند ، حتی اگر خدمات داخلی به کسانی که واکسینه شده اند محدود شود. “

وی افزود که اگر بودجه بیشتری وجود داشته باشد ، حساب بودجه “نیاز به بازسازی دارد” ، زیرا حمایت از بخش بر اساس ادامه فعالیت کامل است.

Taoiseach گفت که مسیر بیماری “چرخشی اشتباه” داشته است و هیچ تضمینی وجود ندارد که تقریباً همه محدودیت ها طبق برنامه ریزی در 22 اکتبر برداشته شود.

با شروع مجدد کلوب های شبانه در میان “فعالیت های پرخطر” در 22 اکتبر ، یکی از اپراتورهای کلوپ های شبانه در دوبلین گفت که به دلیل عدم وضوح در بازگشایی صنعت کلوپ های شبانه در هفته آینده ، خراب شده است.

یان ردموند کلوب شبانه Tramline در مرکز شهر را اداره می کند ، که از مارس 2020 به مدت 581 روز تعطیل است.

او در سخنرانی صبح RTE در ایرلند گفت: “ما فقط مقدار کاری را که در این زمینه انجام شد از بین بردیم … من فقط از دولت اطمینان و شفافیت می خواهم ، ما سزاوار آن هستیم.”

وی افزود: “منصفانه نیست.”

در همین حال ، وزیر دارایی پاسال دونوهو گفت که “کمی کمتر” احتمال بازگشت گسترده به محل کار در 22 اکتبر وجود دارد.

او در نمایش پت کنی در نیو استالک گفت: “ما باید ببینیم که با بیماری چگونه ایستاده ایم.”

مشخص است که هنوز هیچ تصمیم رسمی در مورد برنامه های بازگشایی گرفته نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید