کارکنان باید همیشه در کار خود صادق و جدی باشندایسنا/زنجان نماینده ولی فقیه در استان زنجان تاکید کرد: کارکنان همواره در کار خود صادق و جدی باشند.

نماینده ولی فقیه استان زنجان امروز (۱۶ تیر) در جلسه شورای اداری استان با تبریک عید غدیرخم گفت: عید غدیرخم عید خداوند متعال شیعیان است.

آیت الله علی خاتمی با بیان اینکه کارگران باید همواره در کار خود صادق و جدی باشند، گفت: طهارت در عمل همواره در قرآن مورد تاکید قرار گرفته است. دوربین و اسپیکر خدا قوی است. چیزی که خدا می خواهد ببیند، آن اثر دیده می شود و هیچکس نمی تواند صدایی را که خدا بلند می کند پایین بیاورد.

وی با اشاره به حضور ۱۲۰ هزار نفری که در مراسم غدیر حج شرکت کردند، ادامه داد: این اتفاق منجر به پایان یافتن اسلام شد، اگر امامت ثابت نمی شد، دشمنان می خواستند اسلام را از بین ببرند.

رئیس سازمان برنامه ریزی و مدیریت استان زنجان نیز در این جلسه با اشاره به اعتبار پروژه های عمرانی، گفت: ۴۷۰۶ میلیارد تومان برای پروژه های عمرانی در نظر گرفته شد که بیشترین اعتبار از سوی وزارت راه و شهرسازی با ۱۵۹۷ میلیارد تومان است. وزارت نیرو ۷۴۶ میلیارد تومان، جهاد کشاورزی ۴۲۶ میلیارد تومان و آموزش و پرورش ۴۰۳ میلیارد تومان اعتبار دارند که تاکنون ۸۰۷ میلیارد تومان هزینه شده است.

رامین میرزایی افزود: اعتبار پروژه های عمرانی مصوب سفر رئیس جمهور ۴۵۳ میلیارد تومان یعنی سال گذشته ۳۷ میلیارد تومان و امسال ۲۰۰ میلیارد تومان بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان زنجان همچنین با بیان اینکه در سفر رئیس جمهور ۱۳ پروژه و مصوبه در حوزه راه و شهرسازی داریم که عبارتند از: از بین پروژه های حمل و نقل، چهار مصوبه مربوط به راه های سراسری است. . پنج پروژه ساخت فرهنگسرا و کتابخانه که پیمانکار آن انتخاب شد. در این راستا ۹۰ درصد اعتبارات از جمله احداث کتابخانه آب، ثبت اسناد، هنرستان موسیقی زنجان و هنرستان دخترانه زنجان و تکمیل فرهنگسرای زارین آباد جذب شد.

مسعود بیات منش همچنین بر تصویب واگذاری زمین برای ۱۵ هزار و ۳۵ واحد برای اجرای طرح ملی نهضت مسکن تاکید کرد و گفت: تا پایان امسال ۳۰ هزار واحد زمین تامین می شود.

وی با اشاره به در دسترس بودن زمین برای ساخت زندان خاطرنشان کرد: ۳۸ هکتار زمین برای ساخت زندان شناسایی شده بود که برای اجرای این پروژه نیاز به تامین مالی و نقشه سایت بود. برخی از پروژه ها نیز بدون تخصیص اعتبار آغاز می شود که مشکلاتی را به همراه خواهد داشت.

انتهای پیام/

زخم